Gönderen Konu: Saç ekimi için acil tavsiye(Hakan Doğanay , Dr.Serkan Aygın , Dr.Sibel Ulusan  (Okunma sayısı 908 defa)

Chnrdl

• Yeni üye
  • *
Merhaba Saygıdeğer forum üyeleri ve üstadlar ,

Mümkün olan en kısa sürede saç ekimi yaptırmak istiyorum ve yaklaşık 1 senedir takip ettiğim siz değerli üyelere danışmak istiyorum .

* İzmir’de oturuyorum.
* Saç tellerim ince
* Daha önce Saç ektirmedim
1 hafta önce vitamin kullanmaya başladım onun dışında ilaç kullanmıyorum .
*Saç dökülmem nerdeyse tamamen durdu.

Uzun araştırmalar sonunda aşağıdaki saç ekim merkezlerinden hangisini tercih etmeliyim ? Saç tellerim ince olduğundan dhi saç ekimi istiyorum ve mevcut saçlarımda zarar görsün istemiyorum . Lütfen değerli seçiminizi ve nedenlerini paylaşabilir misiniz?

Dr. Serkan Aygın ( Açıkçası müşteri ilişkilerini pek beğenmedim temsilci çok az bilgi verip yarına randevu vermeye çalıştı , sanki seri üretim işletme mantığı ile çalışıyorlar izlenimi verdiler )

Dr Hakan Doğanay ( En erken Eylül ayına gün verebiliyorlar , günde sadece 2 ekim yapıyorlarmış , Hakan bey ve ekibi olmak üzere 2 farklı ücretlendirmeleri var sizce beklemeye değermi ? )

Dr.Sibel Ulusan ( İzmir’de yaşıyor olmama rağmen birkaç ekimlerinde müşteriye yaklaşım şekli ve sonuçlar konusunda ikilemde kaldım ).

Değerli yorumlarınızı bekliyorum, detaylı fotoğraflarımı attım.

Saygılar

Dr.hair

• Hero Member
  Saç ekimi acelesi olan bir ameliyat değildir  .
 Bana kalırsa hakan hoca derim . temporal kısımlarınıda seyrelme var . Hakan hocanın ön çizgilerini çok beğeniyorum.

Chnrdl

• Yeni üye
  • *
Cevap için teşekkürler , ön kısımlarda özellikle dolgunduk istiyorum , dhi ekim yapmalarıda Halan hocada hoşuma giden fakat Eylül ayına gün vermeleri ikilemde bıraktı .
Asuman hair saç ekim merkezi
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bu şekilde başlıklar sağlıklı bulmuyoruz yazdığın isimlerin hepsi başarılı ekimciler
Ona git buna gitme denmez. Bu kararı sen vereceksin.
Ekim öncesi kendi saçların için medikal desteğe başlasan iyi olur.

Donör yanları zayıf ama ortası daha güçlü duruyor

Alan geniş kendi saçalrında dökülme moduna girmiş
Kısaca bir ekimci için riskli bir durum.
Öncelik olarak o saçları güçlendirip ekim düşünmen daha doğru olacak
Yoksa bir yerden kayıp yaşarsın bir yerden ekilenler çıkar
Global Moderator

Chnrdl

• Yeni üye
  • *
Cevabın için teşekkürler hocam ,

Bahsettiğim ekipler alanlarında zaten başarılı kişiler onda kimsenin kuşkusu yoktur zaten bu nedenle açıkçası bahsettiğim yerler arasında karar veremedim.

Benim aslında sorum benim saç tipimde uygulanacak operasyon yöntemine göre hangisin tavsiye edersiniz ? Değerli yorumlarınızı rica ederim.
Saç ekimi sonuçları

DeliKurt

• Sr. Member
3 merkezde başarılı hocam kararı sen ver kimse sorumluluk almak istemez

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam benzer durumdayız,hem ince saç, hem dökülme tipi olarak,hatta merkez düşünceleri olarak.Hakan Doğanay ne yazık ki 5 ay sonraya anca diyor,geçmişte forumda çok DHİ ekimi patlaması da kafamı karıştıran husus,özellikle bizim gibi ince saç kökleri ölür mü bu dhi de düşünmüyor değilim.Sibel ulusan ekibinin forumda başarılı sonuçları var hiç konuştunuz mu bu ekip için acaba ne kadar güven veriyor,bi nabız yokladınız mı Sibel Hoca dan?
  • Yaşınız 31

Chnrdl

• Yeni üye
  • *
Hocam benzer durumdayız,hem ince saç, hem dökülme tipi olarak,hatta merkez düşünceleri olarak.Hakan Doğanay ne yazık ki 5 ay sonraya anca diyor,geçmişte forumda çok DHİ ekimi patlaması da kafamı karıştıran husus,özellikle bizim gibi ince saç kökleri ölür mü bu dhi de düşünmüyor değilim.Sibel ulusan ekibinin forumda başarılı sonuçları var hiç konuştunuz mu bu ekip için acaba ne kadar güven veriyor,bi nabız yokladınız mı Sibel Hoca dan?

Hocam şöyleki bizim gibi ince saç tipi olanlar için en uygun yöntem diğer saçlara zarar vermemesi açısından dhi yöntemi ( yanlışım varsa uzman arkadaşlar düzeltsin) elbette uygulama şekli ve işi yapacak ekipte burada en önemli rolü oynuyor , ben İzmir’de ikamet ediyorum Sibel hanım ile görüştüm fakat yanına uğramak için zamanım olmadı henüz , Hakan bey açıkçası dhi tekniği ile ekim yapacak olması beni direk oraya birazdaysa fazla yönlendirdi . Araştırdığım kadarıyla ekimleride arada kaldığım diğer doktorlar gibi başarılı . Serkan beyden ekimi yapmak çok istedim fakat whatsapp dan benimle ilgilenen kişi çok acele ve kısa cevaplar verdi ve her cümlesinin sonunda pazartesiye randevunuzu yazayımmı diye cevap verince biraz soğudum açıkçası . Bu nedenle  üstatlar dhi ekimde fotoğraflarını yolladığım saç tipinde tecrübelerine dayanarak önerebilecekleri olursa çok sevinirim . Elbette tavsiye bekliyoruz son değerlendirmeyi ( sorumluluğu ) kendim alıyor olucam.

Saygılar
Saç ekimi sonuçları

titanic5

• Hero Member

Bak şu konuyu açanın saçı incecik 30 mikronmuş. DHI ekim sonucu

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14865.0

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Net bir görüş bildirmek zor sanıyorum uzun süredir forumda araştırıyorum bi sonuca ulaşamadım,Dhi ekiminde mikromotorla alınan köklerin kaleme yerleştirilirken köklerin ölme riski daha yüksek diyenler de var,AHD klinik son sonuçları başarılı olmasına rağmen daha 2,3 yıl öncesine kadar ciddi ve yoğun başarısız sonuçları var birde bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama hakan hoca bizi yerlileri gözden çıkarmış olabilir mi diye düşünmüyor değilim,insta sayfası bile Rusça ve tam 5 ay bir merkez nasıl dolu olur anlamıyorum,yaz pazarını ruslara bırakmış olabilirler,ki zaten 5 aya kim öle kim kala..Sibel ulusan ekibinin başarılı sonuçları var,ince tellilerde de var,sıklaştırmada da var lakin ekim sonrası incelediğmde yapılan ekim tarzları pek birbirine benzemiyor sanki sürekli farklı kişi mi ekiyor bu da ekibin oturup oturmadığı konusunda soru işareti yaratıyor,sonuçta greftleri kimin aldığı,kanalları kimin açtığı esas olay,klinik ismi değil
  • Yaşınız 31

Chnrdl

• Yeni üye
  • *

Hocam benim sonuç böyle olsa sevinçten ağlarım sanırım :) .

Umarım bizlerinde süreç sonumuz böyle güzel sonuçlanır.
Saç ekimi sonuçları

Chnrdl

• Yeni üye
  • *
Net bir görüş bildirmek zor sanıyorum uzun süredir forumda araştırıyorum bi sonuca ulaşamadım,Dhi ekiminde mikromotorla alınan köklerin kaleme yerleştirilirken köklerin ölme riski daha yüksek diyenler de var,AHD klinik son sonuçları başarılı olmasına rağmen daha 2,3 yıl öncesine kadar ciddi ve yoğun başarısız sonuçları var birde bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama hakan hoca bizi yerlileri gözden çıkarmış olabilir mi diye düşünmüyor değilim,insta sayfası bile Rusça ve tam 5 ay bir merkez nasıl dolu olur anlamıyorum,yaz pazarını ruslara bırakmış olabilirler,ki zaten 5 aya kim öle kim kala..Sibel ulusan ekibinin başarılı sonuçları var,ince tellilerde de var,sıklaştırmada da var lakin ekim sonrası incelediğmde yapılan ekim tarzları pek birbirine benzemiyor sanki sürekli farklı kişi mi ekiyor bu da ekibin oturup oturmadığı konusunda soru işareti yaratıyor,sonuçta greftleri kimin aldığı,kanalları kimin açtığı esas olay,klinik ismi değil

Hocam Eylül ayına kadar neden dolu olduklarını sorduğumda Rusların çok erken rezervasyon yaparak doluluğa sebebiyet verdiğini ve günde sadece 2 ekim yaptıklarını belirttiler. Hakan beyde kafama yatmayan ekibi ile Hakan beyin ekimi arasında 2 katından daha fazla fiyat farkı var açıkçası bu fark normalmi onu tam kestiremedim.
Saç ekimi sonuçları

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Tek ya da bikaç ekim refaransı yeterli olur mu bilmiyorum,öyle olacak olsa alternatif 40-50 yerimiz olurdu bu kadar kafamız karışmazdı,başarı oranı önemli..Esma-Serkan (hatta çoğu dhi ciler) geçmişe yönelik araştırmalarımda fire oranı çok yüksek olmasıyla çok eleştirilmiş bu forum tarafından
  • Yaşınız 31

titanic5

• Hero Member
Tek ya da bikaç ekim refaransı yeterli olur mu bilmiyorum,öyle olacak olsa alternatif 40-50 yerimiz olurdu bu kadar kafamız karışmazdı,başarı oranı önemli..Esma-Serkan (hatta çoğu dhi ciler) geçmişe yönelik araştırmalarımda fire oranı çok yüksek olmasıyla çok eleştirilmiş bu forum tarafından

Evet geçmişte bir sürü DHI patlayan ekim var. Aynı şekilde kanal açılarak yapılan ve patlayan da bir sürü ekim var

Ama benim gözlemime göre merkezler seneler içerisinde kendilerini çok geliştirdiler. Tabii ki bunu her merkez için söylemiyorum

Yani şu zamanlarda ekim yaptıranlar bence geçmişte ekim yaptıranlardan daha şanslılar gibime geliyor

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet geçmişte bir sürü DHI patlayan ekim var. Aynı şekilde kanal açılarak yapılan ve patlayan da bir sürü ekim var

Ama benim gözlemime göre merkezler seneler içerisinde kendilerini çok geliştirdiler. Tabii ki bunu her merkez için söylemiyorum

Yani şu zamanlarda ekim yaptıranlar bence geçmişte ekim yaptıranlardan daha şanslılar gibime geliyor
Ne değişti sence? Bahsettiğimiz 10 yıl öncesi değil ki 2 yıl öncesi,saç ekimi 3 4 yıllık bişey de değil,Kalem aynı kalem Hakan Doğanay aynı Hakan doğanay,Esma-Serkan aynı Esma-Serkan..3-5 başarılı sonuç ne kadar kıstas olur emin değilim ki onun gibi 1,2 başarısız sonuç ve yarım kalmış sonucu meçhul ekim konuları var,ben yoğun bi şekilde araştırıyorum ama tam emin olamıyorum ben
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram