Gönderen Konu: Saç Ekim Klinik tavsiyesi  (Okunma sayısı 971 defa)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekim Klinik tavsiyesi
« Yanıtla #16 : 06 Haziran 2022, 08:52:54 »
İyi günler arkadaşlar,

bundan 4 yıl önce Estecenterda 3000Greftlik ekim yaptırdım. Ama sonuçtan tam olarak memnun olmadım. Bu sene tekrar ektirmek istiyorum. Estecenter ile görüştüm, sıkılaştırma yaparız denildi. Birde araştırdım en iyi ekim listelerini ve Estefavor bir kaç listede 1. Veya 2. olmuş. Onlarlada görüştüm. İkiside ayni fiyati söyledi. Lakin Estefavor hakkında pek fazla bilgi bulamadım. Burada bilgisi olan varmı? Veya 1000 Euroyu aşmayacak fiyatta tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı?

Şimdiden teşekkürler

500 TL verirsen yardımcı olurum. Harika bir yer biliyorum

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 13 Haziran 2022, 12:30:39 »
Resimlerini ekle buraya dostum

Saçlar bu şekilde dostum

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #18 : 13 Haziran 2022, 13:27:48 »
Resim ters ışık yani net değil, yinede donör bölgeyi biraz yipratmislar.

Forumu iyi araştır, öyle reklam instagram resimlerine kanma, en doğru yeri forum sayesinde bulacaksın,

Varsa imkanin Türkiye hattı ile irtibata geç, ozaman yurtdışı muamelesi görmezsin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 13 Haziran 2022, 20:42:06 »
Skşamcı lütfen öyle tavsiyeler verme merkezlere yalan söylemenmesi iyi olmaz anlarlar ve sorun yaratabilir yurt dışı olan yurt dışında olduğunu saklamasın.
Global Moderator

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 15 Haziran 2022, 12:33:16 »
Resim ters ışık yani net değil, yinede donör bölgeyi biraz yipratmislar.

Forumu iyi araştır, öyle reklam instagram resimlerine kanma, en doğru yeri forum sayesinde bulacaksın,

Varsa imkanin Türkiye hattı ile irtibata geç, ozaman yurtdışı muamelesi görmezsin

Teşekkür ederim yanıtın için. Haklısın bende Türk hattı ile görüşmeyi düşündüm. Ama sonradan Gurbetći olduğum anlaşılınca inadına kötü ekim yaparlar endişesi ile yurtdışında yaşadığımı söyledim.

Aradaki farklar bir örnek olarak. Türkiyede yaşayan bir arkadaşım bu sene ektirmiş, orada çalişan birini tanıyormuş 8000TL vermiş. Donör bölgesi çok iyi gözüküyordu. Ben aradım 1400 Euro sadece ekim denildi. Ve evet forumu araştırmak baya faydalı oldu. Şimdilik iptal ettim ektirmeyi. Forumu takip edip karar vereceğim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 16 Haziran 2022, 14:16:18 »
100 lerce sonucunu takip ettiğin ekim merkezler varken takip etmediğiniz yerlerden uzak durun
Başarılı olan merkezler zaten foruma düşer başarısızlar forumdan köşe bu kacak kaçar
Global Moderator

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 16 Haziran 2022, 20:15:30 »
Teşekkür ederim yanıtın için. Haklısın bende Türk hattı ile görüşmeyi düşündüm. Ama sonradan Gurbetći olduğum anlaşılınca inadına kötü ekim yaparlar endişesi ile yurtdışında yaşadığımı söyledim.

Aradaki farklar bir örnek olarak. Türkiyede yaşayan bir arkadaşım bu sene ektirmiş, orada çalişan birini tanıyormuş 8000TL vermiş. Donör bölgesi çok iyi gözüküyordu. Ben aradım 1400 Euro sadece ekim denildi. Ve evet forumu araştırmak baya faydalı oldu. Şimdilik iptal ettim ektirmeyi. Forumu takip edip karar vereceğim.

En güzelini yapmış olursun dostum son model mercedes dururken eşeğe binilmez araştırdıkça aralarındaki farkı abartmadığımı anlarsın mutlaka.

Facebook Twitter Instagram