Gönderen Konu: Saç Ekim Klinik tavsiyesi  (Okunma sayısı 968 defa)

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekim Klinik tavsiyesi
« : 03 Haziran 2022, 02:26:57 »
İyi günler arkadaşlar,

bundan 4 yıl önce Estecenterda 3000Greftlik ekim yaptırdım. Ama sonuçtan tam olarak memnun olmadım. Bu sene tekrar ektirmek istiyorum. Estecenter ile görüştüm, sıkılaştırma yaparız denildi. Birde araştırdım en iyi ekim listelerini ve Estefavor bir kaç listede 1. Veya 2. olmuş. Onlarlada görüştüm. İkiside ayni fiyati söyledi. Lakin Estefavor hakkında pek fazla bilgi bulamadım. Burada bilgisi olan varmı? Veya 1000 Euroyu aşmayacak fiyatta tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı?

Şimdiden teşekkürler

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Saç Ekim Klinik tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2022, 02:41:01 »
En iyi ekim listelerini hazırlayan kurum veya kişi önemli dostum.

Yoksa bana göre de en başarılı ekim merkezi daha doğmamış ve doğmayacak olan Zweig Hair Transplant

Ahanda ben de birinci oldum.

Şaka bir yana bize sonuç gerek. Bu forumda ekim yaptıran arkadaşların sonuçlarını inceleyebilirsin. 1000 euro az para değil.

Medeks, Şahin Çelik olabilir. 400 Euro daha koyarsan Asuman Hair ve Serkan Aygın var. Daha sayamadığım çok merkez var sen incelersin.

Elindeki kurşunlar tükenmeden güzel merkez seçmek gerek. Ya tam yapsın ya hiç yapmasın.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2022, 03:06:07 »

Yoksa bana göre de en başarılı ekim merkezi daha doğmamış ve doğmayacak olan Zweig Hair Transplant

Şaka bir yana bize sonuç gerek. Bu forumda ekim yaptıran arkadaşların sonuçlarını inceleyebilirsin. 1000 euro az para değil.

Medeks, Şahin Çelik olabilir. 400 Euro daha koyarsan Asuman Hair ve Serkan Aygın var. Daha sayamadığım çok merkez var sen incelersin.

Elindeki kurşunlar tükenmeden güzel merkez seçmek gerek. Ya tam yapsın ya hiç yapmasın.

|-onayisareti-|

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2022, 13:40:48 »

Teşekkür ederim hızlı yanıt için.
Evet haklısın listeyi hazırlayan önemli. Bir kaç farklı sayfada baktım ilk 3de vardı Estefavor. Tabi satın alınmış oylarda olabilir.

Bu yüzden burda belki tecrübesi olan vardır umuduyla yazdım.

Serkan Aygına yazdım Fue için 2400, Dhi için 3000 denildi. Yurtdışında kaldığım için bana farklı fiyatlar söyleniyor galiba. Yoksa 1500 falan olsa direk Serkan beye ektirirdim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2022, 14:16:02 »
Saydığın merkezler bizim forum olarak üste para alsak bile saç ektirmiyeceğimiz merkezler
Hayatın boyunca kafanda taşıyacağın bir işlem için ve son şansın üçün beşin hesabını yapma derim
Ayrıca saçlarınıda eklemelisin saç ekimine uygunmusun açıklığın ne saç kaliten nedir bunları görmeden sana öneri vermekte doğru olmaz forumda paylaşmadan öneri alamazsın
Global Moderator

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2022, 15:11:13 »
Allah seni davul etmeye hangi kanalları takip ediyorsun sen kuzum senin şu listenden  bende istiyorum uzaylı kardeşim benim  ;D

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2022, 15:57:56 »
Saydığın merkezler bizim forum olarak üste para alsak bile saç ektirmiyeceğimiz merkezler
Hayatın boyunca kafanda taşıyacağın bir işlem için ve son şansın üçün beşin hesabını yapma derim
Ayrıca saçlarınıda eklemelisin saç ekimine uygunmusun açıklığın ne saç kaliten nedir bunları görmeden sana öneri vermekte doğru olmaz forumda paylaşmadan öneri alamazsın

Forumda yeniyim, daha doğrusu yeni öğrendim böyle bir forum olduğunu. Keşke daha önce bilgim olsaydı. Estecenter devamlı reklamlarda çıktığı için kanıp ektirdim, hemde ozaman 1500 Euro vermiştim. Akrabalarım sonradan "almancı olduğun için okadar almışlardır" deyince kafaya dank etti. Türke ayrı Gurbetçiye ayrı fiyatlar olduğu. Serkan Aygın denildiği gibi 1500€ ya ekse direk ona giderdim ama 3000€ verecek durumum yok maalesef bu yüzden uygun fiyata iyi iş yapan klinik önerisi arıyorum. Yinede teşekkür ederim, vakit ayırıp yazdığın için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Haziran 2022, 16:01:32 »
Şahin çelik Medeks Ve ahmet tosun bu merkezlere bak paran yetiyor onlara iyi merkezler seçtiğin merkezlerden 10 gömlek üstü. Tabi donör kaldıysa.
İlk merkez seçimin araştırmadan reklama göre saç ektirmen hata olmuş

Ayrıca para biriktirmek diye bir olay var
Beklersin biriktirirsin istediğine gidersin acelen nedir o bahane değil.
Neyse sana yazdığım merkezlerde iyi merkezler
Global Moderator

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Haziran 2022, 16:02:56 »

Ayrıca resimleri danıştığım kliniklere gönderdim ve dhi için uygun olduğunu söylediler. Dediğim gibi forumda yeniyim, resimleri buraya yüklesem burada konunun uzmanı olan fikir verebilecek arkadaşlar varmı?

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Haziran 2022, 16:06:18 »
Şahin çelik Medeks Ve ahmet tosun bu merkezlere bak paran yetiyor onlara iyi merkezler seçtiğin merkezlerden 10 gömlek üstü. Tabi donör kaldıysa.
İlk merkez seçimin araştırmadan reklama göre saç ektirmen hata olmuş

Ayrıca para biriktirmek diye bir olay var
Beklersin biriktirirsin istediğine gidersin acelen nedir o bahane değil.
Neyse sana yazdığım merkezlerde iyi merkezler

Teşekkür ederim tavsiyeler için, inceleyip onlarlada görüşeyim. Acelemin nedeni, yurtdışında olduğum için tatil sorunum var. Bu sene 3 hafta tatil ayarlayabildim. Ekim yapip tatil sonrasi işe başlamam için uygun. Normalde iki hafta tatilim oluyor. Yani senelik iznim daha fazla ama bir defada alabilecegim izin süresi iki hafta civarı.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2022, 16:30:53 »
+1

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Haziran 2022, 16:37:52 »
Resimlerini ekle buraya dostum
Global Moderator

mıstık

• Full Member