Anket

Döviz yıl sonuna kadar ne olur?

Yükselir
11 (68.8%)
Düşer
0 (0%)
Pek değişmez
5 (31.3%)

Toplam Oy Verenler: 16

Gönderen Konu: Yatırım tavsiyesi (değildir)  (Okunma sayısı 1114 defa)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yatırım tavsiyesi (değildir)
« : 06 Haziran 2022, 21:41:37 »
Arkadaşlar ufak-orta halli bi param var,TL de tutmak istemiyorum,bi kısmı kur korumalı hesaptan çıkacak 1 ay sonra birisi ise hala TL de ve malum şu devirde TL de para tutmak en akılsız iş
Aslında kur korumalıda devam etmek istiyorum iyi kazandıracak gibi şimdiden bu dönem, lakin  tüm parayı orda tutamam çünkü 3 ay dokunamıyorsunuz paraya ve gündelik ihtiyaçlar çıkabiliyor,muhtemelen parayı 2 ye bölüp bi kısım kur korumalı yapacağım,diğerine de daha kolay dönüşümü,tahsili olan bişey henüz karar vermiş değilim Yatırım Tavsiyesi Olmamak kaydıyla görüşleriniz,önerileriniz nedir merak ettim,fikrinizi almak istedim saddece görüş olarak

Robert

• Hero Member
Ynt: Yatırım tavsiyesi (değildir)
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2022, 10:27:59 »
Borsada bazı hisseler var Pegasus asuzu ve Carrefour vs bir arkadaşım buralarda parasını döndürüyor (YTD :))

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2022, 15:40:52 »
Arsa alıp, bir sene bile bıraksan, risksiz ve kesin karlı olur. İki katına satarsin gelecek sene

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2022, 15:54:20 »
Arsa alıp, bir sene bile bıraksan, risksiz ve kesin karlı olur. İki katına satarsin gelecek sene
Evet parası olan varsa direkt arazi veya araba alsa en mantıklısı o olur.Dolar altın alınmayacak bölgede şuan riskli . Arkadaşa söylediğim hisseler bugün de yükselişte arkadaşım  parayı döndürüyor bugün de :)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2022, 16:41:12 »
Evet parası olan varsa direkt arazi veya araba alsa en mantıklısı o olur.Dolar altın alınmayacak bölgede şuan riskli . Arkadaşa söylediğim hisseler bugün de yükselişte arkadaşım  parayı döndürüyor bugün de :)

En az seçime kadar, arkadaşın doğru yolda
Ondan sonra bakılır duruma

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2022, 18:18:51 »
Robert pegasus uçmuş kardeşim zirveden hisse almak nasıl olur bilemedim,bide borsayı çok araştırdım video izledim bi türlü kafam basmıyo,loto oynamak gibi geliyo bana mantığını tam çözemedim.Dinodin hocam araç yatırımı mantıklı geldi şuan 2. El 2010 model b sınıf bişey alabilirim.Araç fiyatlarını takip eden var mı? Bi ara aşırı yükseldi biliyorum ama 6 aydır takip etmiyorum,her ay sürekli artıyor mu hala? Bi de doların akibeti hakkında ne düşünürsünüz?
  • Yaşınız 31

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2022, 18:36:39 »
Robert pegasus uçmuş kardeşim zirveden hisse almak nasıl olur bilemedim,bide borsayı çok araştırdım video izledim bi türlü kafam basmıyo,loto oynamak gibi geliyo bana mantığını tam çözemedim.Dinodin hocam araç yatırımı mantıklı geldi şuan 2. El 2010 model b sınıf bişey alabilirim.Araç fiyatlarını takip eden var mı? Bi ara aşırı yükseldi biliyorum ama 6 aydır takip etmiyorum,her ay sürekli artıyor mu hala? Bi de doların akibeti hakkında ne düşünürsünüz?
Sana söylediğim saatteki ile şimdiki fiyatı arasında baya fark oldu fena bir yükseliş gösterdi Pegasus ve Carrefour.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2022, 18:44:28 »
Gram altin temmuzda 1200leri vuracak deniyor
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Haziran 2022, 19:08:51 »
Gram altin temmuzda 1200leri vuracak deniyor
Yani TL nin değersizleşmesi sonucu mu olacak deniyor bu yoksa altının globalde değerlenmesi sonucu mu? İlk seçenek ise dövizin de yükselmesi anlamı çıkıyor.
  • Yaşınız 31

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Haziran 2022, 19:32:41 »

Şuanda
TL dışında
Ne alınsa
KARDIR.ve acaip yatırımdır.

Patates olur
Soğan olur
Hıyar olur
Hatta pet şişelerdeki suyu bile al, üç ay sonra sat.
Yerden bir çöp al, 6 ay sonra üç katina değerle sat
Bir gömlek al
5 ay sonra iki katına ikinci el olarak sat
Arabanın deposunu 750 TL den doldur, sonra tenha bir yerde arabanın deposundaki o benzini, mazotu çıkarıp bir varile yerleştir. 7 ay sonra 1.500 TL ile sat.
Bir çift çorap al, sonra altı delinince 5 kat fiyatına moda niyetine sat.
Bu gün 40 sayısını alan kişiye, yarın 80 sayısı bahşedilir.

Sadece ters tepen şeyi yapma
Bu gün TL yay gibi
Gerdiğin gibi geri geriliyor. Onun dışındaki herşey inanılmaz karlı.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Haziran 2022, 10:06:13 »
Muttalulip keser yada koray hocada sac ektir saca yatirim yap pisman olmazsin parayla satin alamayacagin duygudur sac.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 10 Haziran 2022, 12:31:36 »
Muttalulip keser yada koray hocada sac ektir saca yatirim yap pisman olmazsin parayla satin alamayacagin duygudur sac.
Hocam saça o parayı verecek adamın aylık 40-50 k geliri olması lazım minimum,ki grefti euro olacak şekilde bu parayı kimsenin haketmediğini düşünüyorum türkiyede,illa o parayı verip te ekim yaptıracaksam da o doktor keser ya da erdoğan olmaz dr zarev olurdu.
  • Yaşınız 31

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 10 Haziran 2022, 15:57:52 »
Evet hakli olabilirsin
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 20 Haziran 2022, 22:43:56 »
Borsada bazı hisseler var Pegasus asuzu ve Carrefour vs bir arkadaşım buralarda parasını döndürüyor (YTD :))
Şimdi baktım da Pegasus uçuşa geçmiş o günden beri,kaçırdık valla fırsatı büyük kazanacaktım,kaçırdık bi Asmed de ekim parasını 😃
  • Yaşınız 31

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 21 Haziran 2022, 09:17:40 »
Şimdi baktım da Pegasus uçuşa geçmiş o günden beri,kaçırdık valla fırsatı büyük kazanacaktım,kaçırdık bi Asmed de ekim parasını 😃
Evet Asuzu da bir günde 107den 114 oluyor kaçırdık 🙄😅

Facebook Twitter Instagram