Gönderen Konu: Ekim sonrası, Rogaine ? prozinc plus ?  (Okunma sayısı 687 defa)

IamMajesTy

• Yeni üye
  • *
Ekim sonrası, Rogaine ? prozinc plus ?
« : 07 Haziran 2022, 10:46:40 »
Merhaba arkadaşlar,

Ekim sonrası ile ilgili bir sorum olacak, takviye olarak proscar ve xpecia kullanıyorum.. Asuman hanım prozinc plus sprey önerdi bende rogaine mi kullansam diye arada kaldım.

Fikriniz nedir acaba?

Robert

• Hero Member
Ynt: Ekim sonrası, Rogaine ? prozinc plus ?
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2022, 12:57:20 »
Rogaine minox içerir bırakınca ani dökülmeler ve döngülere sebep olur.Ekim öncesi kullanılmaması gerekir.Rogaine kaliteli bir markadır Türkiye'de bulunmaz bulunsa da orijinal olmama ihtimali fazla siz nerden temin edeceksiniz?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2022, 13:00:19 »
 minoxidili ekimden 10 gun yada 2 hafta once bıraktırırlar ekimden gene 10 gun 2 hafta sonra baslatırlardı eskiden bilmiyorm şimdi ne diyorlar.minoxidil rogeine ile yerleriler etki farkı yok.ucuza rogeine dısardan getittirebiliyorsan onu al gelmiyorsa anlaş eczane ile hep alcam de ucuza al yada netten en ucuzunu al etki farkı olmuyor.tepede etkildiir donguleri var
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

IamMajesTy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2022, 14:23:49 »
Rogaine minox içerir bırakınca ani dökülmeler ve döngülere sebep olur.Ekim öncesi kullanılmaması gerekir.Rogaine kaliteli bir markadır Türkiye'de bulunmaz bulunsa da orijinal olmama ihtimali fazla siz nerden temin edeceksiniz?

Ekim yapılalı bir hafta oldu zaten:) Yakın arkadaşım getiriyor, ama merak ettiğim şey şu prozinc plus yerine kullanılabilir mi yoksa farklı şeyler mi?

IamMajesTy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2022, 14:24:51 »
minoxidili ekimden 10 gun yada 2 hafta once bıraktırırlar ekimden gene 10 gun 2 hafta sonra baslatırlardı eskiden bilmiyorm şimdi ne diyorlar.minoxidil rogeine ile yerleriler etki farkı yok.ucuza rogeine dısardan getittirebiliyorsan onu al gelmiyorsa anlaş eczane ile hep alcam de ucuza al yada netten en ucuzunu al etki farkı olmuyor.tepede etkildiir donguleri var

Eyvallah teşekkür ederim, sadece merak ettiğim prozinc plus yerine ne kullanabilirim? Yani rogaine aynı görevi görür mü?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2022, 17:52:46 »
 minox basla bırak saçı bozar.minoxluk bir duruumun yoksa bulaşma.prozinc plusla minox farklı seler.prozinc çinko ağırlıklı diye biliyoru minox damar açıcı alakasız şeler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2022, 21:10:40 »
Tabiki rogaine daha iyi olur prozinc plus ile karşılaştırılamaz bile .

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2022, 22:20:41 »
 dr ne onerdiyse onuu kullan .minoxidil çok daha iyi ama basla bırak saçını bozar ondan bildiği vardırki prozinc onermiştir

Facebook Twitter Instagram