Gönderen Konu: Ekim yönü  (Okunma sayısı 708 defa)

The Cebelebettin

• Hero Member
Ynt: Ekim yönü
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2022, 20:24:27 »
Ekim merkezinin adı, ekim öncesi ve sonrasına ait detaylı fotolar lazım bu şekilde konunuz silinecektir
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Hasan Karakol

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2022, 20:38:10 »
Kusura bakmayın geri dönülemez bir işlemin verdiği ve sonradan öğrenilen riskler karşısındaki şaşkınlığını mazur görün elimde fazla fotoğraf yok maalesef Kayseri acıbadem işlem yerim 3200 kök dendi

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2022, 20:41:58 »
Hayırlı olsun öncelikle fakat malesef çok iyi bir ekime benzemiyor acikliginiz azmış 3200 kök yok gibi geldi ,şuan da yönler için bir şey demek zor belli olmuyor 

Hasan Karakol

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2022, 20:52:08 »
Bana da 3200 kök yok gibi geldi konuşmak için gittigimde bu saclar dokulecek sonra istediğin yön konusunda tatmin olursun dendi bir de fue yöntemi genel olarak doğal Ekim'de basarili bir yöntem heralde öyle yazıyor şöyle bir fotoğraf çekersem şuan öndeki saçlar istenilene yakın sanki kendi saçlarımın verdiği baskı ile mi yatıyor bunlar çünkü sakaklara doğru olanlar resmen elime batıyor daha erken mi ne dersin teşekkürler

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Haziran 2022, 22:22:17 »
Daha uzama aşamasında onlar ,ele batması gayet normal hocam

Hasan Karakol

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Haziran 2022, 22:24:30 »
Sağolun ilginiz için

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Haziran 2022, 22:28:33 »
Kusura bakmayın geri dönülemez bir işlemin verdiği ve sonradan öğrenilen riskler karşısındaki şaşkınlığını mazur görün elimde fazla fotoğraf yok maalesef Kayseri acıbadem işlem yerim 3200 kök dendi
Ne kadar doğru bir tespit. maalesef ben de sizin gibi düşünerek. İşlem riskini sadece tutacak saç sayısı gibi düşünüyordum. Ne olacak ki bir yerden saç alıp biryere ekecekler. Dik açıyla neden eksinler. Ön çizgiyi neden doğru yapamasınlar gibi. Maalesef saç ekenlerin çoğu kasap ne yaptıklarını farkında bile değiller.
Bence bu formda bile hatrı sayılır sayıda kişinin bilgisi Hastahane adı arkasında ekim yapan doktor bile olmayan kişilerden daha fazla. Bu söz de uzmanlar internette araştırma yapıp. Bu gibi formlarda yapılan hataları görüp kendileri açısından ders bile çıkarmıyorlar. Aynı hatalara devam ediyorlar. Nasıl olsa kafasında saçı olmayan bir dünya adam var. Biri gelmezse biri gelir gibi düşünüyorlar. Bu arada her doktor iyi eker, doktor olmayan iyi ekemez demekte doğru değil.
Saç ettirenlerinde çoğu durumun farkında değil. Saçsız adamın kafasında 1000 greft saç çıkınca tatmin oluyor. Aslında neler kaçırdığının farkına bile varamıyor. Araştırma yapmadığı için yapılan hataları bile göremiyor. ekilen saç böyle olur gibi düşünüyor.
Bu arada donörünüz çok iyi. O açıdan çok şanslısınız. Açıklığınızda az. İnşallah istediğiniz gibi olur sonuç. Bu aşamada beklemekten başka yapılacak birşey yok.

Hasan Karakol

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2022, 22:39:37 »
Çok teşekkür ederim aynen dediğiniz gibi saçın enseden alınan koklerle ekildigini ve orada artık saç çıkmayacağını bile bilmiyordum araştırdıkça ruhum daralıyor kuruma güvendim köklü elit bir yer dedim şu an karalamak istemiyorum ama saç çıkış yönünden bı haberler...bunlar dokulecekmis yalancı saçmis ama şok dökülmeyi herkesin yaşamadığını da sonradan öğrendim bu iş çok araştırılması gereken bir işmiş keşke bu site Google'da önlerde çıksa şu an çok daha bilgili ve ne istediğini bilen bir hasta olurdum maalesef durum.bu

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2022, 23:02:39 »
Çok teşekkür ederim aynen dediğiniz gibi saçın enseden alınan koklerle ekildigini ve orada artık saç çıkmayacağını bile bilmiyordum araştırdıkça ruhum daralıyor kuruma güvendim köklü elit bir yer dedim şu an karalamak istemiyorum ama saç çıkış yönünden bı haberler...bunlar dokulecekmis yalancı saçmis ama şok dökülmeyi herkesin yaşamadığını da sonradan öğrendim bu iş çok araştırılması gereken bir işmiş keşke bu site Google'da önlerde çıksa şu an çok daha bilgili ve ne istediğini bilen bir hasta olurdum maalesef durum.bu
Şok dönemi bu işin dibi hocam. Çokta moral bozmamak lazım. En iyi ekimlerde bile şok dönemi hiçte iyi görüntüler oluşmuyor donörde ve ekim bölgesinde. İyi veya kötü ekim olup olmadığını şok döneminde anlamak çok kolay değil. Sonuç önemli. Sonuca daha çok var. ön yargılı olmamak lazım. Ön yargılı olunup sonucunda çok mutlu olunan örneklerle dolu form.

Hasan Karakol

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Haziran 2022, 23:23:51 »
Çok teşekkür ederim ilginiz için

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 08 Haziran 2022, 23:57:31 »
 ilerleyen zamanlar gelmeden daha bişi diyemeyiz
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 09 Haziran 2022, 00:08:02 »
moralinizi bozmayın hocam açıklık az donör güzel. yaşayacağınız en kötü şey güzel bir yerde ikinci bir ekimdir.

Hasan Karakol

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 09 Haziran 2022, 00:29:01 »
Umarım gerek kalmaz hocam ilerleyen safhaları paylaşacagim.buradan çok sagolun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları