Gönderen Konu: 18 Temmuz 5.500 Greft Saç Ekimi  (Okunma sayısı 1479 defa)

Deporesco

• Jr. Member
  • **
18 Temmuz 5.500 Greft Saç Ekimi
« : 15 Haziran 2022, 03:18:58 »
Herkese merhaba arkadaşlar,18 Temmuz'da saç ekimi gerçekleştireceğim uzun araştırmalarım sonucu İbrahim Erayhan saç ekimi uzmanında karar kıldım kendisi ile telefonda konuştum ve istediği fotoğrafları attım 5.500 greflik ekim gerçekleştirilecek   ekseriyetle tepe bölgem döküldü tek seansta tüm açıklığın kazanacağını söyledi fotoğraflarımı buraya bırakıyorum ve sizlerin düşüncelerini merak ediyorum  şimdiden teşekkür ederim.

Deporesco

• Jr. Member
  • **
Ynt: 18 Temmuz 5.500 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2022, 09:52:29 »
Yorum yapacak kimse yok mu?

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2022, 11:54:52 »
Karar verilmiş, gün alınmış, greft sayısı belirlenmiş...

Hayırlı olsun...
İnşallah doğru karar vermissindir, rakam az değil, aralara girilecek, İbrahim erayhan tanımıyorum.

Deporesco

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2022, 12:35:16 »
Youtube da videoları var gerçekten güzel işler çıkartıyor inşallah sonuç umduğum gibi olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Haziran 2022, 14:52:44 »
İbrahim eray kim tanımıyoruz Bence forumu araştırıp daha başarılı bir merkez kendini kanıtlamış bir merkez seçmelisin her bütçeye uygun en güzel ekimleri yapan düzenli başarılı sonuç alan merkezler varken forumda canlı sonuç takip edemediğin merkezleri seçmek çok garip bu tercihleri ben pek anlayamıyorum tabi senin kararın. Umarım pişman olmazsın
Youtube ye adam başarısız sonuçlar koyacak hali yok bunlara bakarak bu forumda kimse ekim merkezi sececek kadar bu konuda cahil değil bence siz de olmayın.
Oradaki videolara göre seçim yapacaksanız forumda ne işiniz var?
Saçlarınız da dökülme devam ediyor ve incelme önlem alın forumu güzelce araştırıp.
Global Moderator

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2022, 15:04:24 »
1 bu kafaya  tek ekimle 5500 greft ektirmeniz hata olur hatayıda süreç sonu anlarsınız şimdi ne desek forumu araştırıp karar vermediğiniz için size boş gelecek. 2 ekim planlanlayıp önce ön orta ekimi 1 sene sonra yepe ekimi düşünüp aynı zamanda saçlarınızı korumak içinde medikal ürünlerle destek vermelisiniz. Bunları yapmayacağınız için işiniz şansa kalmış bizlef işimizi şansa bırakmayız em doğru adımları bütçemize göre takip edip en doğru ekim merkezlerini seçer iyi sonuç alır mutlu oluruz.

Bunların dışında Dünya saç ekimi tarihinde hangi saç ekim merkezi sosyal medyada bu hastadan kötü sonuç aldım bu hastanın agzına ettim diye paylaşım yapmış? Böyle bir paylaşımı bulamazsın bunu ancak bu hayati önem taşıyan forumlarda görür ve kararını verirsin.

Hata yapma kardeş bazı şeylerin geri dönüşü yok.

Deporesco

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2022, 15:08:45 »
Anlamıyorum arkadaş 2019da açtığım konum var gerekli medikal tedavileri yaptım biz erkeklerde sürdürebilirlik yok zor yani ekim merkezi %100 başarılı demedim videoları var dedim merak eden açar bakar bu kadar net. Kafamda 2 seanslık bi durum yok çok beğendiğiniz merkezlerle de konuştum tek seansta kapanır dediler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2022, 14:11:19 »
Anlamıyorum arkadaş 2019da açtığım konum var gerekli medikal tedavileri yaptım biz erkeklerde sürdürebilirlik yok zor yani ekim merkezi %100 başarılı demedim videoları var dedim merak eden açar bakar bu kadar net. Kafamda 2 seanslık bi durum yok çok beğendiğiniz merkezlerle de konuştum tek seansta kapanır dediler

Kapanır evet ama kendi saçlarını kaybetmezsen.
Tedevi uyguluyorsan sorun yok
Ama seçimin hakkında bilgimiz yok
Sonuçları takip ettiğin merkezler varken
Sonuçları olmayan yerleri tercih etme tavsiye istedin söyledik gerisi sana kalmış kardeşim.
Global Moderator

Deporesco

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 16 Haziran 2022, 17:40:25 »
Sonuçlar vat hatta sizde yorum yapmışsınız.

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 16 Haziran 2022, 18:55:34 »
Kaç sonuç var ? 1 mi

Hocam aadam iyiliğim için konuşmu nasıl istiyorsan onu yap.

Deporesco

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 16 Haziran 2022, 19:23:22 »
Yazıp aramak zor değil.Ben burada reklam yapmıyorum isteyen istediği kliniği aratır kendisine göre yorumlar ayrıca ben tavsiye istemedim.

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #11 : 16 Haziran 2022, 19:35:55 »
dostum saç ekiminde en önemli şey saçın çıkması veya açıklığın kapanması değil önemli olan doğallıktır.Alın çizgisi,Ekilen saçın yönü,Donör alanının yıpranmaması.Açılan kanalın kalitesi.Herşey çok önemli bu süreçte.Dediğin doktor hakkında hiç bir bilgimiz yok.Daha önce bir konusu açılmamış o yüzdende ortalama olarak memnun kalırmısın fikir üretemiyoruz.Kumar gibi bişey yüzde 50 yüzde 50 :) Bu arada videolara kanma çünkü adam kötü sonucları koymaz.Belki 10 tane kötü sonuç vardır bir tane iyi sonuc vardır adam gider o 1 iyi sonucu koyar :) Ki videoların gerçek olmama gibi ihitmalde var :) belki de topik döküp video çekiyorlardır bilemeyiz.Çünkü canlı sonuc yok .Yerinde olsam sonuclarını canlı takip edebileceğin bir merkez secmen senin çok daha yararına olacaktır.

Deporesco

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 16 Haziran 2022, 19:41:33 »
Yorum için teşekkür ederim ama inanın ibrahim erayhan yazıp forumda aratmak zor değil.Asmed vs diğer merkezler gibi ibrahim beyde videolarını yakın çekim yapıyor en olmadı 0.5 hıza alıp izliyorum topik kullanan biriyim olsa saniyesinde anlarım

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #13 : 16 Haziran 2022, 19:51:32 »
Dostum forumda arattım zaten.1 Ekim var. Ondada memnuniyetsizliğini belirtmek için konu açmış arkadaş.Sadece ekimi göstermiş sonucu paylaşmamış.Yani kabuk dökümü sonrasını,6 ay sonrasını göremiyoruz o konuda. Konu linkide bu https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=26668.msg504683#msg504683  . Başka bir şey yok doktor ile ilgili.Sizin içinize sindiyse engel olamayız sadece uyarmak düşer bize :) Umarım herşey istediğiniz gibi olur.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 16 Haziran 2022, 20:13:07 »
Bu kafaya 5500 greft ekiyorsa benim gözümde kasaptır o .Göz göre göre saç ekimi mağduru yapacak seni.

Facebook Twitter Instagram