Gönderen Konu: Şampuan onerisi  (Okunma sayısı 1670 defa)

Can13

• Hero Member
Şampuan onerisi
« : 19 Haziran 2022, 18:41:09 »
Herkese iyi günler Vichy dercos dökülme karşıtı şampuanı kullanan var mı ve dermatone london dökülme karşıtı şampuanı gördüm içerigi çok iyiydi bunu da duyan var mı hiç

kaangursu

• Full Member
Ynt: Şampuan onerisi
« Yanıtla #1 : 19 Haziran 2022, 19:08:46 »
Ben sebamed günlük sampuan ile günlük yıkıyorum 2  3 günde bir sebamed kafeinli bilaboli saç dökülmesine karşı şampuan kulanıyorum . gayet memnunum kan dolasımını arttırsın diye o

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2022, 14:17:48 »
Ben sebamed günlük sampuan ile günlük yıkıyorum 2  3 günde bir sebamed kafeinli bilaboli saç dökülmesine karşı şampuan kulanıyorum . gayet memnunum kan dolasımını arttırsın diye o
teşekkür ederim cevabın için dostum

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2022, 13:50:31 »

Aynısını tresan ısırgan otlu günlük ve sebamed anti hair loss 2-3 günde bir 3 dakika bekleterek uyguluyorum memnunum ben de
  • Yaşınız 26

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2022, 17:11:09 »
Bence tek bir şampuana odaklanmak yerine birden fazla şampuanları gün aşırı kullanarak destek tedavisi yapabilirsiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2022, 13:56:29 »
Revita bulunda revitadan başka şampuan kullanılmaz aslında ama maalesef ülkemizde artık yok alpecin ya da vich ürünleri olabilir
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram