Gönderen Konu: Duta geçmelimiyim  (Okunma sayısı 661 defa)

kaygılı

• Yeni üye
  • *
Duta geçmelimiyim
« : 27 Haziran 2022, 19:44:08 »
Abilerim kardeşlerim merhaba ben 23 yaşındayım 1 buçuk yıldır fin kullanıyorum ve 15 günde bir 1 mm dermastamp uyguluyorum finden sonra saç kalitem arttı gözle görülür bir değişim yaşadım hiç bir yan etki de görmedim haliyle ön bölgem zayıfladı zamanla ve duta geçmeyi planlıyorum. Kullanımıda 6 gün fin 1 gün dut kullanmayı düşünüyorum konu hakkında bilgisi olan abilerimiz ve kardeşlerim varsa yorumlarını bekliyorum.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Duta geçmelimiyim
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2022, 20:05:56 »
before after fotoğrafın var mı merak ettim tek başına finasterid sonucu bulmak biraz daha az forumda

kaygılı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2022, 20:10:47 »
before after fotoğrafın var mı merak ettim tek başına finasterid sonucu bulmak biraz daha az forumda
Finden sonraki biraz uzun hali yalnız düzenli iğnelemeyi de es geçmeyelim
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi xpecia tablet

kaygılı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2022, 20:11:18 »
Finden önceki hali
  • Yaşınız 22

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Haziran 2022, 20:17:54 »
finasteridi 1.5 senedir kullaniyorum demissin az bir sure degil ama uzerine kattikca saci daha da iyiye giden ornekler cok var.Finasteride olayiyla unlu youtuber Alex bile seneler gectikce iyice sac cizgisi kazanmaya baslamisti.Dutasteride’te  daha fazla yan etki ihtimali oldugu icin istiyorsan gec ama finasteride’ten devam edebilirsin bence

kaygılı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 27 Haziran 2022, 20:24:51 »
finasteridi 1.5 senedir kullaniyorum demissin az bir sure degil ama uzerine kattikca saci daha da iyiye giden ornekler cok var.Finasteride olayiyla unlu youtuber Alex bile seneler gectikce iyice sac cizgisi kazanmaya baslamisti.Dutasteride’te  daha fazla yan etki ihtimali oldugu icin istiyorsan gec ama finasteride’ten devam edebilirsin bence
Duta geçmek istemiyorum finde bir problem yaşamadım böyle devam etmek daha iyi görünüyor yalnız şöyle hissediyorum finin  maximum verebileceğini alıp artık gerilemeye etki etmemeye başladığını düşünüyorum çünkü son 2 aydır saçımda gerileme olduğunu gözlemledim o yüzden etkisi azalmışmıdır yada vücut artık alışmıştır felan diye düşüncelere girdim ne yalan söyleyim bundan ötürü istemeyerek dut düşünmek zorunda kaldım
  • Yaşınız 22

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Haziran 2022, 09:03:19 »
Duta geçmek istemiyorum finde bir problem yaşamadım böyle devam etmek daha iyi görünüyor yalnız şöyle hissediyorum finin  maximum verebileceğini alıp artık gerilemeye etki etmemeye başladığını düşünüyorum çünkü son 2 aydır saçımda gerileme olduğunu gözlemledim o yüzden etkisi azalmışmıdır yada vücut artık alışmıştır felan diye düşüncelere girdim ne yalan söyleyim bundan ötürü istemeyerek dut düşünmek zorunda kaldım
Vucudun fine alisma gibi bi durumu olamaz ama dokulmeniz agresiflesmis olabilir. Bence finin yanina haftada 1 dut kullanma mantikli duruyor acikcasi ben de oyle yapmayi planlıyorum 1 2 aya cunku onler seyreklesmeye devam ediyor. Tedavinize dut eklerseniz forumdan ilerlemenizi paylasin lütfen.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Haziran 2022, 20:36:45 »
Vucudun fine alisma gibi bi durumu olamaz ama dokulmeniz agresiflesmis olabilir. Bence finin yanina haftada 1 dut kullanma mantikli duruyor acikcasi ben de oyle yapmayi planlıyorum 1 2 aya cunku onler seyreklesmeye devam ediyor. Tedavinize dut eklerseniz forumdan ilerlemenizi paylasin lütfen.
Bence de senin dedigin gibi sonucta genetik kellesme var ve ilac kullanmasa saclari daha da kotuye gidicek ilaca ragmen belli bir oranda kotuye gitmeye devam ediyor. finasteridele cok iyi sonuc alabilenlerin genetik dokulmesi daha makul oranlarda buyuk ihtimalle. Frontalde sonuc alinmiyor diyen kitle de var ama alabilenler de var

kaygılı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 29 Haziran 2022, 00:23:47 »
Tamamdır teşekkür ederim
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram