Gönderen Konu: Oral Duta geçsem mi ?  (Okunma sayısı 2283 defa)

My Precious

• Hero Member
Oral Duta geçsem mi ?
« : 21 Aralık 2020, 18:11:16 »
Fin 19.ay Saçlar yanlardan açıldı ve önler seyreldi Nw3 gibi değil ama ona yakınım şuanda,Aslında şakaklar değilde en önler incelince  tekrar başlama kararı aldım .
Malesef 1 ay önce minoxu kestim şuan onada geri döneceğim.
Bunun dışında 1 ay dut tecrübem var.Finde 19 ayda hiçbir şekilde yan etki görmediğimi belirteyim.
İlk foto 2020 Ağustos yani Oral avodartı 1 ay kullandığım dönem
Şuankide Sadece fin.Özellikle en ön acayip hızlı minyatürleşiyor bunu seninki nw3 değil deyip norwood kartı atanlar anlayamazda yine belirteyim dedim.En ön çöktü çökecek 2 3 ay önce böyle değildi en ön

ThinBald

• Full Member
Ynt: Oral Duta geçsem mi ?
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2020, 18:44:16 »
Ben sizin önce ki konuklarınıza da baktım hepsinde aynı muhabbet dönmüş "Bu saçta bir şey yok" bene öncesi sonrasını da koyarsanız bu tarz şeylerle arada kaynamaz konu.

Sorununuza gelecek olursak eğer yan etki sizin için değilse ki değil gibi anladığım kadarıyla, tabanca yerine tüfek kullanmaktan zarar gelmez finasterid den Dutasterid'e geçme konusunda hatta faydası olur. Onun dışında ön çizgide ya topikal anti-androjen ya da büyüme uyarıcı tedaviler benimsemeniz lazım ki anti-androjen daha garanti bir yıl bana göre.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2020, 18:49:50 »
Ben sizin önce ki konuklarınıza da baktım hepsinde aynı muhabbet dönmüş "Bu saçta bir şey yok" bene öncesi sonrasını da koyarsanız bu tarz şeylerle arada kaynamaz konu.

Sorununuza gelecek olursak eğer yan etki sizin için değilse ki değil gibi anladığım kadarıyla, tabanca yerine tüfek kullanmaktan zarar gelmez finasterid den Dutasterid'e geçme konusunda hatta faydası olur. Onun dışında ön çizgide ya topikal anti-androjen ya da büyüme uyarıcı tedaviler benimsemeniz lazım ki anti-androjen daha garanti bir yıl bana göre.
Üstadım 2003lüsün ama maşallahın var.More plates more datesten tut hairlosstalka,hairlosstalktan tresslesse kadar maşallah her şeyi okuyup araştırmışsın.
Yanlış anlama övüyorum seni çünkü gözümde 17 yaşında topikal ru spiro tarzı şeylerden bahseden bir birey 40 yaşında sarımsak yiyip masaj ile saç çıkaracağını düşünen nw7lerden milyon kat daha iyidir.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2020, 19:00:42 Gönderen: My Precious »

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2020, 20:59:32 »
reis finden yanetki görmeyen duttan görmez merak etme ben dut kullanıyorum finden çok az görüyordum duttan hiç görmedim 3 günde bir kullanıyorum ama her gün kullanmıyorum her gün mü düşünüyorsun?

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2020, 21:11:53 »
reis finden yanetki görmeyen duttan görmez merak etme ben dut kullanıyorum finden çok az görüyordum duttan hiç görmedim 3 günde bir kullanıyorum ama her gün kullanmıyorum her gün mü düşünüyorsun?
3 gün 1 .Tek korkum karaciğer enzimini yükseltmesi her gün fin almaktan daha zararlı değildir umarım

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2020, 21:13:10 »
3 gün 1 .Tek korkum karaciğer enzimini yükseltmesi her gün fin almaktan daha zararlı değildir umarım

sürekli alkol kullanmıyorsan sıkıntı olacağını düşünmüyorum ayrıca sağlam sporla yaparsın en azından yürüyüş etkili olur

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2020, 21:20:05 »
  arkadaslar 0.5 mg dut saçlı deride dhtyi yüzde 55 baskılar.finasterid 1 mg yüzde 38.dht gunluk salgılanıyor.niye dutu 3 4 gunde bir kullanıyorsunuz.gunluk finasterid kullansanız.dut calısmaları kelin viegarası diye piyasaya çıkıcakken durduruldu.ağır bir hap bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2020, 21:26:37 »
  arkadaslar 0.5 mg dut saçlı deride dhtyi yüzde 55 baskılar.finasterid 1 mg yüzde 38.dht gunluk salgılanıyor.niye dutu 3 4 gunde bir kullanıyorsunuz.gunluk finasterid kullansanız.dut calısmaları kelin viegarası diye piyasaya çıkıcakken durduruldu.ağır bir hap bence.

hocam finde aldığın saatin bile önemi var bence hormon dalgalanması çok oluyor. sürekli pik yapıp düşen hormonlar yanetkiye sebep oluyor. ama dut stabil seviyede tutuyor.  ayrıca dut kullanırken unutuyorsun kullandığını psikolojik olarak daha rahatsın.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2020, 23:48:52 »
Hiç bişey olmaz bu güne kadar dytasterid kullanmaman hata

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2020, 00:13:03 »
Dut u minoxun içine ekleyip, ya da ayrı bir basit losyon yapıp da kullanabilirsin.

Hatta ketoral, azelderm krem i küçük bir kapta karıştırıp, kremlerlr birlikte uygulamak da bi seçenek olabilir belki. Hem sadece keyoral azelderm kremler bile bi tedavi metodudur denebilir.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 22 Aralık 2020, 00:39:33 »
Dut u minoxun içine ekleyip, ya da ayrı bir basit losyon yapıp da kullanabilirsin.

Hatta ketoral, azelderm krem i küçük bir kapta karıştırıp, kremlerlr birlikte uygulamak da bi seçenek olabilir belki. Hem sadece keyoral azelderm kremler bile bi tedavi metodudur denebilir.
Mantıklı

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 22 Aralık 2020, 01:27:55 »
Sen before after atmıştın. Müthiş ilerleme olmuş saçinda. Önlerde ki incelmeye gelince. Onu engellemek için testislerini aldirman lazim. Sen nw0 olmak istiyorsun. Ama bu hem kafanin büyümüş olmasi hem de genetik faktörler dolayisiyla mümkün değil. Varolan saçların o kadar kuvvetli görünüyor ki anlatamam. Bence şu an harika tedavin. He dersin ki ille de nw0. Gidersin sac ektirirsin. Sklaya göre bu saç nw3 olamaz bu arada

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 22 Aralık 2020, 09:07:37 »
Sen before after atmıştın. Müthiş ilerleme olmuş saçinda. Önlerde ki incelmeye gelince. Onu engellemek için testislerini aldirman lazim. Sen nw0 olmak istiyorsun. Ama bu hem kafanin büyümüş olmasi hem de genetik faktörler dolayisiyla mümkün değil. Varolan saçların o kadar kuvvetli görünüyor ki anlatamam. Bence şu an harika tedavin. He dersin ki ille de nw0. Gidersin sac ektirirsin. Sklaya göre bu saç nw3 olamaz bu arada
Nw0 olmayı istemekle alakası yok en ön bölge Nw2Aya gidiyor.Hadi nw1i koruyamıyor ama nw2ayı korumak zorunda bu yüzden duta başlayacağım

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 22 Aralık 2020, 13:03:31 »
Nw0 olmayı istemekle alakası yok en ön bölge Nw2Aya gidiyor.Hadi nw1i koruyamıyor ama nw2ayı korumak zorunda bu yüzden duta başlayacağım

Yani sen bilirsin. Muttalip kesere de ektirip kurtulabilirsin. Ama önlerde ki geri çekilme erkeksilik katar.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 22 Aralık 2020, 21:37:33 »
Kanka senin konularının yanlış anlaşılmasının sebebi atmış olduğun fotoğrafların açıları, sana daha önce de söylemiştim, ön bölgeyi tamamen kaldırıp, biraz daha aşağıdan kafa hizasından çekmelisin.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram