Gönderen Konu: Oral dutastreid+5 mg oral minoxidil ve mukemmel sonuç  (Okunma sayısı 2892 defa)

Salvador

• Hero Member
Instagram'da rastladığım muhteşem sonucu sizinle paylaşmak istedim oral minoxidil TRde olsa ülkede kel kalmazdı herhalde

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Oral dutastreid+5 mg oral minoxidil ve mukemmel sonuç
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2020, 20:26:46 »
Bence soldaki saçlar sağdaki saçlar kadar uzun olsaydı arada dehşet bir fark olmazdı

Ayrıcana ben Dut'a cesaret etsem bile(sanmıyorum) Minoxil Sprey'de gördüğüm yan etkiden dolayı oral Minoxil'den kaçarım :D

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2020, 20:32:10 »
Bence soldaki saçlar sağdaki saçlar kadar uzun olsaydı arada dehşet bir fark olmazdı

Ayrıcana ben Dut'a cesaret etsem bile(sanmıyorum) Minoxil Sprey'de gördüğüm yan etkiden dolayı oral Minoxil'den kaçarım :D
Uzayamazdi ki fark olmasın o saclarin Max uzama aralığı o dökülen saçlar neden kısalıyor? Döngü erken oluyor çünkü
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2020, 20:37:05 »
Uzayamazdi ki fark olmasın o saclarin Max uzama aralığı o dökülen saçlar neden kısalıyor? Döngü erken oluyor çünkü

Buradan aslında önemli bir soru soracağım

Benim tepe ortasında çok tüyleşmiş saç var ve 4 aydır fin kullanıyorum ve hafiften iyileşme var gibi. Lakin merak ettiğim bu incelme, tüyleşme her neyse Fin en son hangi seviyede incelmiş veya tüyleşmiş saçı kurtarıp eski haline döndürüyor? Yani mm olarak değil de bir şey olarak örnek verirsen daha iyi anlarım

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Ekim 2020, 20:54:16 »
Buradan aslında önemli bir soru soracağım

Benim tepe ortasında çok tüyleşmiş saç var ve 4 aydır fin kullanıyorum ve hafiften iyileşme var gibi. Lakin merak ettiğim bu incelme, tüyleşme her neyse Fin en son hangi seviyede incelmiş veya tüyleşmiş saçı kurtarıp eski haline döndürüyor? Yani mm olarak değil de bir şey olarak örnek verirsen daha iyi anlarım
Bu kişiye bağlı yani senin bünyen minimalize olmuş görünmeyen saçı çıkaracak kadar ilaçlara tepki veriyorsa sonuç iyi olur kimin de geriye gidiyor kiminde ileri kimi yerinde sayıyor ama koruyor

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2020, 03:20:22 »
Oral minoxidil tedavimden vazgeçtim kurt adam olmak istemiyorum https://medyascope.tv/2019/08/29/ispanyada-reflu-ve-sac-cikarma-ilaclari-karisinca-17-cocukta-kurt-adam-sendromu-olustu/
Dünyada bu hastalığa yol acan ilaç minoxidil olarak gözüküyor

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2020, 07:21:26 »
Şakaklara minox kullanıyorum henüz ilk ayın içerisindeyim açılmayı arttırdı gibime geliyor ya da takıntı bilemiyorum, Norwood 2.75-3 filanım oral dutasteride başladım yılanın başını küçükken ezeyim diye gerekirse dozlarını arttırıp ömür boyu dutas
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2020, 13:25:06 »
Şakaklara minox kullanıyorum henüz ilk ayın içerisindeyim açılmayı arttırdı gibime geliyor ya da takıntı bilemiyorum, Norwood 2.75-3 filanım oral dutasteride başladım yılanın başını küçükken ezeyim diye gerekirse dozlarını arttırıp ömür boyu dutas
Omur boyu zor kullanirsin dutasi

Facebook Twitter Instagram