Gönderen Konu: oral minoxidil  (Okunma sayısı 9110 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
oral minoxidil
« : 16 Nisan 2023, 23:33:18 »
uzunca araştırdıktan sonra oral minoxidil satan güvenli bir yer buldum ve ilk siparişimi verdim
tressless'te reçete alamayan bir çok kişi loxidil alıyor ve işe yaradığını söylüyor
ürünler tayland'dan geliyor. wise.com'dan ücretini gönderebilirsiniz
400 tablet minoxidil 72 dolar bu da aylık yaklaşık 110 lira yapıyor gayet uygun
satın almak isteyen olursa linki burada
https://www.goodstuffstore.net/
ben de başta güvenemedim ama tressless'tki birçok kişi memnun https://www.reddit.com/r/tressless/search/?q=loxidil&restrict_sr=1&sr_nsfw=

killua

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: oral minoxidil
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2023, 00:24:30 »
uzunca araştırdıktan sonra oral minoxidil satan güvenli bir yer buldum ve ilk siparişimi verdim
tressless'te reçete alamayan bir çok kişi loxidil alıyor ve işe yaradığını söylüyor
ürünler tayland'dan geliyor. wise.com'dan ücretini gönderebilirsiniz
400 tablet minoxidil 72 dolar bu da aylık yaklaşık 110 lira yapıyor gayet uygun
satın almak isteyen olursa linki burada
https://www.goodstuffstore.net/
ben de başta güvenemedim ama tressless'tki birçok kişi memnun https://www.reddit.com/r/tressless/search/?q=loxidil&restrict_sr=1&sr_nsfw=

Tayland olması biraz güvensizlik verdi dozajı ne kadar..ama bu konuyu güncel tutarsan güzel olur takipçisi olacağım

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2023, 00:30:54 »
Tayland olması biraz güvensizlik verdi dozajı ne kadar..ama bu konuyu güncel tutarsan güzel olur takipçisi olacağım
loxidil forte 10mg 92 dolar 4 kutu 100 tablet
loxidil 5mg 72 dolar aynı 4 kutu
kendilerine para göndermeye çalışsam da bir türlü beceremedim. bitcoin banka ödemeyi engelliyor
wise.com'da ise direkt yazılı belge istiyorlar maddi gelire dair öğrenciysek de hediye mektubu gibi saçma sapan şey istiyorlar
tek sorun ödeme sistemi

Günlük 1.25 mg finasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2023, 15:19:01 »
kanka sen 20 yaşındaydın sanırım.bu yaşta ne işle uğraşıyorsun da bu ilaçlara ve saç ektirmeye para buluyorsun merak ettim
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2023, 15:53:07 »
kanka sen 20 yaşındaydın sanırım.bu yaşta ne işle uğraşıyorsun da bu ilaçlara ve saç ektirmeye para buluyorsun merak ettim
ailem yardımcı oluyor yanlış anlama da sen niye merak ettin

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2023, 20:15:55 »
ailem yardımcı oluyor yanlış anlama da sen niye merak ettin

ulke durumunu goz onune alinca bu yasta bu tur seylere para vermek cok zor oldugu icin
  • Yaşınız 20

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2023, 20:23:06 »
ulke durumunu goz onune alinca bu yasta bu tur seylere para vermek cok zor oldugu icin
dutasteride aylık 100 lira tutuyor her gün kullandığım için
loxidil ise 72 dolar yani 1400 lira hadi ona 2000 diyelim günlük 5tl yapar ayda ise 150tl
benim saç ekimim hariç aylık 250tl tutuyor tedavim. sadece saç ekimi yüksek bütçeli ki saç ekimini ise şuan ki piyasada fiyat olarak uygun bir yerde yaptırdım
bence aşırı hiç değil sadece procapilin fiyatının 220tl olduğunu düşünürsek

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Nisan 2023, 21:58:11 »
tek seferde 2 bini bir ilaca verecek imkan zor yani ogrenci falansan

bu redditteki tedavileri inceledin mi neredeyse hepsi fin + topical minox kullaniyor ve harika geri donus aliyorlar.oral minoxa gerek yok bence dutas ile beraber vucudu hayli zorlayabilirler
  • Yaşınız 20

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2023, 07:26:07 »
Oral minoxil tehlikeli olabilir tansiyon ve kalp sorunu yaşayabilirsiniz
Global Moderator

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2023, 08:48:33 »
Oral minoxil tehlikeli olabilir tansiyon ve kalp sorunu yaşayabilirsiniz
Günde 10mg ın üstüne çıkılmadığı sürece güvenilir olduğunu düşünüyorum. Gipertansiyon hastaları için önerilen doz 10-40mg

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

iamvoldemort

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 21 Nisan 2023, 15:47:54 »
Eline geçince de paylaşım yapar mısın? Ben de almayı düşünüyorum gümrükle ilgili vs güncelleme yaparsan çok sevinirim.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Nisan 2023, 16:04:51 »
Eline geçince de paylaşım yapar mısın? Ben de almayı düşünüyorum gümrükle ilgili vs güncelleme yaparsan çok sevinirim.
okx.com'dan 69.5 dolar gönderdim tek seferlik bu kadar olur mu diye yazsam da cevap alamadım ürünün fiyatı ise 72 dolar. minimum bitcoin aktarma miktarı 30 dolar olduğu için de şuan eksiği gönderecek param ne yazık ki yok
size tavsiyem alacaksanız 80-85 dolar yatırın bitcoin hesabınıza ne olur ne olmaz diye
her ne kadar tayland eczanesi olsa da bu taylanddan ucuza ilaç getirme sistemi uzun zamandır var. zeemoreuncle gibi siteler yıllardır yapıyor
güvenilirlik açıısndan da oldukça rahatım çünkü tressless'teki yorumlar son derece güzel
şu arkadaş mesela günlük dutasteride ve 5mg dediğim siteden alınma minoxidil kullanmış ve sonuç muazzam
https://www.reddit.com/r/tressless/comments/zb8vhg/my_hairloss_treatment_progress_in_1_year/

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 21 Nisan 2023, 16:51:21 »
okx.com'dan 69.5 dolar gönderdim tek seferlik bu kadar olur mu diye yazsam da cevap alamadım ürünün fiyatı ise 72 dolar. minimum bitcoin aktarma miktarı 30 dolar olduğu için de şuan eksiği gönderecek param ne yazık ki yok
size tavsiyem alacaksanız 80-85 dolar yatırın bitcoin hesabınıza ne olur ne olmaz diye
her ne kadar tayland eczanesi olsa da bu taylanddan ucuza ilaç getirme sistemi uzun zamandır var. zeemoreuncle gibi siteler yıllardır yapıyor
güvenilirlik açıısndan da oldukça rahatım çünkü tressless'teki yorumlar son derece güzel
şu arkadaş mesela günlük dutasteride ve 5mg dediğim siteden alınma minoxidil kullanmış ve sonuç muazzam
https://www.reddit.com/r/tressless/comments/zb8vhg/my_hairloss_treatment_progress_in_1_year/
hocam parayı gönderdiniz de ürünü gönderecekleri ne malûm? yoksa yanlış mı anladım para okx'nin havuzunda mı duruyor şuan teslim edildikten sonra mı verilecek eczaneye
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 21 Nisan 2023, 17:17:30 »
hocam parayı gönderdiniz de ürünü gönderecekleri ne malûm? yoksa yanlış mı anladım para okx'nin havuzunda mı duruyor şuan teslim edildikten sonra mı verilecek eczaneye
bence gönderilir yani umarım. parayı gönderdim havuzda duruyor da olabilir almış olup da eksik olduğu için cevap vermemiş de olabilirler
dediğim gibi imkanınız varsa en az 80 dolar yollayın garanti olur

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 21 Nisan 2023, 17:18:55 »
bence gönderilir yani umarım. parayı gönderdim havuzda duruyor da olabilir almış olup da eksik olduğu için cevap vermemiş de olabilirler
dediğim gibi imkanınız varsa en az 80 dolar yollayın garanti olur
ürünü teslim aldıktan sonra bizi haberdar ederseniz iyi olur siz aldıktan sonra bende sipariş vereceğim
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Facebook Twitter Instagram