Gönderen Konu: Saç ekimi Azerbaycan Dr.Araz Amirov 2050 greft yaş 27 tarih 02.07.2022  (Okunma sayısı 5234 defa)

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar öncelikle Azerbaycandan hepinize selamlar) ,daha önce konu açmıştım ekim öncesi ektireyimmi ektirmeyim mi diye.Sagolsun tecrubeli arkadaşlar ektirmemin iyi olacagini tavsiye etdiler benim de istegim o yonde idi.Sonuc olarak ektirdim inşallah guzel sonuc alirim ben dahil hepimiz icin en iyisini diliyorum.Sureci 12 ay paylasicam.Resimleri atiyorum

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Ekim öncesi

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Ekim oncesi

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Ekim oncesi

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Sonrasi

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Sonrasi

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Sonrasi

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Degerli yorumlarinizi ve tavsiyelerinizi eksik etmeyin lütfen

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar hayırlı olsun saç ekim öncesi saçların gayet kaliteli ve açıklığın azmış ekim güzel duruyor ama ön çizgi bu açıklığa çok daha iyi başarılı bir ön çizgi planlana bilirdi umarım saçlar çıkınca doğallık sorunu olmaz çıkan saçlarda saçalrına uyumlu yönde olur
Global Moderator

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Selamlar hayırlı olsun saç ekim öncesi saçların gayet kaliteli ve açıklığın azmış ekim güzel duruyor ama ön çizgi bu açıklığa çok daha iyi başarılı bir ön çizgi planlana bilirdi umarım saçlar çıkınca doğallık sorunu olmaz çıkan saçlarda saçalrına uyumlu yönde olur
Sagol hocam teşekkürler,ben aslinda on cizgini biraz asagida istedim ama doktor alın kaslarinin uzerine düştüğünü ekemeyecegini soyledi.Sebebini sormadim dogrusu ekilince ne olur diye

ahmet turan

• Sr. Member
Gereksiz yerlere değil sadece gerekli olan yerlere ekim yapmışlar ,oralardan ekilenlerin yarısı çıksa bile sonuç mutlu eder.Planlama bakımından risksiz bir ekim olmuş umarım sonuç güzel olur.

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Gereksiz yerlere değil sadece gerekli olan yerlere ekim yapmışlar ,oralardan ekilenlerin yarısı çıksa bile sonuç mutlu eder.Planlama bakımından risksiz bir ekim olmuş umarım sonuç güzel olur.
Sagol kardeşim inşallah hayırlısı hepimize

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Emekli kel abi senin de fikirlerini bilmek isterdim ekim hakkinda ve diger degerli arkadaslarin da

emekli kel

• Hero Member
 sık ekilmiş artık yapıcağın sureci beklemek.kendi saçlarında dokulme olmasın.olmasınki bir daha ektirmek zorunda kalmayasın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sagol hocam teşekkürler,ben aslinda on cizgini biraz asagida istedim ama doktor alın kaslarinin uzerine düştüğünü ekemeyecegini soyledi.Sebebini sormadim dogrusu ekilince ne olur diye

Daha aşşağıda bir ön çizgi olmaz zaten iyi ki öyle bir hata yapmamış
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram