Gönderen Konu: Dr.Serkan Aygın Saç Ekimi 4460 Greft Yaş 24 Tarih: 06.01.2023  (Okunma sayısı 13580 defa)

kirimci

• Jr. Member
  • **
Merhaba yıllardır sessiz bi şekilde bu forumu takip ettim çok fazla bilgilendim ve neredeyse 7-8 yıldır yaşadığım saç dökülmesini son 2 seneye kadar durdurmaya çalıştım. Son 2 senedir ise tamamen bıraktım saçlarımın daha çok açılmasını bekledim ve sonunda 2 gün önce saç ekimimi Serkan Aygın’ın kliniğinde gerçekleştirdim. Öncelikle şunu söylemek istiyorum gerçekten klinikteki her insan inanılmaz ilgili ve yardımcı olmaya çalışan güler yüzlü mükemmel insanlar gerçekten bu kadar güler yüzlü insanı bir araya toplamak muazzam iş her şeyden çok memnun kaldım. Tek sıkıntı 12de olan randevuma 14te ancak girebilmiş olmamdı ama o da umurumda çok olmadı sonrasında. Ekime gelecek olursak tepedeki açıklığım ve öndeki açıklığım büyük olduğu için iki seans şeklinde bir planlama yapıldı. İlk seansta ön bölgeme 4460 greft ekildi. Serkan Bey donör bölgemin çok iyi olmadığını 1000 adet sakaldan kalanını ise enseden alınacağını söyledi ama operasyon esnasında 650 adet sakaldan kalanını ise ense bölgesinden alarak işlemi gerçekleştirdiler. Ekim yapan ekipteki arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum Dilek hanımın ekibiydi Metin Bey sağolsun çok ilgiliydi her şey çok güzeldi. Ben saç çizgimin daha önde olmasını istedim ama hem Serkan Bey olmayacağını söyledi eğer çizgiyi aşağı çekersek seyrek bir görüntü oluşacağını açıkladı hem de Dilek Hanım aynı açıklamayı daha detaylı yaptı sonuç olarak ben istesem de onlar bu işin uzmanı olduğu için son sözü onlara bıraktım ama hala daha biraz daha aşağıda olmasını isterdim diye düşünüyorum 😄

Aşağıya öncesi sonrası ve operasyon sonuç belgesi fotoğraflarını koyacağım.

Ben uzunca araştırmalar sonunda finasterid hapı yan etkilerinden dolayı kullanmamaya karar verdim, bunun yerine yan etkisinin daha az olacağını düşündüğüm için finasterid jel kullanacağım topikal olarak ama eğer bi yan etki görürsem kesinlikle jeli de kullanmayacağım. Bunun haricinde kerozan5+5 , magzenyum, k vitamini takviyesi, iyot ve oral yolla hint yağı kullanmayı düşünüyorum. İlerleyen aylarda ise eğer Trabzon’da yapan bir yer bulabilirsem dutasterid içeren mezoterapi yaptırmayı düşünüyorum. Sizin önerilerinize tamamen açığım özellikle bu forumda çok bilgili insanlar olduğunu biliyorum. Bu takviyeleri de bu forumdaki okumalarımdan yola çıkarak kendi mantık çerçevemde kendime reçetelendirdim. Burdaki herkese de teşekkür etmek istiyorum bu vesileyle umarım herkes bir gün bu saç dökülmesi lanetinden gönlünün istediği şekilde kurtulur.

kirimci

• Jr. Member
  • **
Ekim sonrası pansuman günü fotoğrafları
  • Ekim Tarihi: 06.01.2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4460
  • Medikal Tedavi Finasterid Jel, Kerozan 5+5, Magnezyum, K vitamini

Neverbackdown

• Jr. Member
  • **
Donör bölgedeki saçlardada seyrekleşme varmıydı. Saçların baya ince yapılı görülüyor. Sana ne söylediler kalınlık hakkında ve operasyon dhi mi yoksa sappire mi oldu ?

heprotar

• Sr. Member
Hayırlı olsun serkan beyin önersiyle çizgiyi daha fazla öne çektirmemeniz isabetli karar olmuş.şu anki seviye gayet iyi ve önde görünüyor.
Umarım hayalindeki gibi olur saçların bu arada kardeşim ekim çok geç başladığı için merak ettim ekimin kaç saat sürdü acaba?

kirimci

• Jr. Member
  • **
Donör bölgedeki saçlardada seyrekleşme varmıydı. Saçların baya ince yapılı görülüyor. Sana ne söylediler kalınlık hakkında ve operasyon dhi mi yoksa sappire mi oldu ?

Donör bölgemde dökülme hiç olmamıştı ve donmr bölgemdeki saçların kalınlığı normal ama dökülen bölgedeki saçlar çok incelmişti serkan bey de burada kalan saçları yokmuş gibi ekim yapacağız çünkü bunlar gidecek çok belli dedi. Operasyon öncesinde saphire yapacaklarını söylediler operasyon anında kalem kullandıklarını söylediler ve sonrasında da fue dhi karışık yaptıklarını söylediler.
  • Greft Miktarı 4460

kirimci

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun serkan beyin önersiyle çizgiyi daha fazla öne çektirmemeniz isabetli karar olmuş.şu anki seviye gayet iyi ve önde görünüyor.
Umarım hayalindeki gibi olur saçların bu arada kardeşim ekim çok geç başladığı için merak ettim ekimin kaç saat sürdü acaba?

Değerli görüşlerin için çok teşekkür ediyorum kardeşim umarım saçlar çıkışa başladığında tatmin eder. Ekim saat 15 civarı başladı saat 23 gibi bitti. Ortalama herkesin bu kadar sürüyor sanırım çünkü benimle aşağı yukarı bu saatlerde başkalarını da aldılar ve yine çoğu benimle aynı saatte çıktı.
  • Greft Miktarı 4460

cral03

• Hero Member
hayırlı olsun

Johnwick

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam. 2. Seans için fiyat konuşuldu mu yoksa 1 sene sonra mı belli olcak?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun açık alan için güzel doğru bir planlama iki ekim olması ön orta güzel ve sık ekim yapılmış tepeden göremesemde önden belli:)
Ön çizgi de güzel hayırlı olsun umarım güzel sonuç olur
Global Moderator

kirimci

• Jr. Member
  • **
hayırlı olsun

Teşekkür ediyorum
  • Greft Miktarı 4460

kirimci

• Jr. Member
  • **
Ynt: Dr.Serkan Aygın Saç Ekimi 4460 Greft Yaş 24 Tarih: 06.01.2023
« Yanıtla #10 : 09 Ocak 2023, 22:58:17 »
Hayırlı olsun hocam. 2. Seans için fiyat konuşuldu mu yoksa 1 sene sonra mı belli olcak?

2. Seans için fiyat sordum bir ihtimal şu andan fiyatı sabitleme niyetiyle, fiyatı sabitleyemeyiz dedi burcu hanım, fiyatı zamanı gelince konuşacağız artık tekrar. Şu an ise serkan aygın klinikte 2 bin euroya sabitlenmiş şekilde saç ekimi yine burcu hanım söyledi.
  • Greft Miktarı 4460

kirimci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 09 Ocak 2023, 23:01:22 »
Hayırlı olsun açık alan için güzel doğru bir planlama iki ekim olması ön orta güzel ve sık ekim yapılmış tepeden göremesemde önden belli:)
Ön çizgi de güzel hayırlı olsun umarım güzel sonuç olur

Çok teşekkür ediyorum hintell hocam sizin görüşleriniz benim için değerli, takviye olarak önerdiğiniz bir vitamin var mı? Ve revita şampuan düşünüyordum ama türkiyede yok sanırım bulabileceğim bi yer veya bunun yerine önerdiğiniz bir şampuan var mı acaba?
  • Greft Miktarı 4460

kirimci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 11 Ocak 2023, 11:32:16 »
5. Gün

Donör bölgelerde baya bi kaşıntı var, ekilen bölgedeki uyuşukluk hissi biraz azaldı şu an her şey yolunda
  • Greft Miktarı 4460

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Ocak 2023, 12:36:03 »
Çok sık ve güzel duruyor donör bölgene dokunma kaşıma iz bırakırsın
Çok kaşınırsa soğuk su tut yakında sızlama olabilir ağrı kesici alırsın
Ekim alanıda maşallah harika görünüyor

Yıkamalara devam
Global Moderator

kirimci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 11 Ocak 2023, 14:56:21 »
Çok sık ve güzel duruyor donör bölgene dokunma kaşıma iz bırakırsın
Çok kaşınırsa soğuk su tut yakında sızlama olabilir ağrı kesici alırsın
Ekim alanıda maşallah harika görünüyor

Yıkamalara devam

Çok teşekkür ediyorum süreç güzel ileriliyor şu ana kadar, her gün losyon sürüp 1 saat bekleyip sonra yıkıyorum. Aynen devam
  • Greft Miktarı 4460

Facebook Twitter Instagram