Gönderen Konu: SERKAN AYGIN 4000 GREFT-YAŞ 23- 01.03.2023  (Okunma sayısı 18860 defa)

GecmiseDonus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
SERKAN AYGIN 4000 GREFT-YAŞ 23- 01.03.2023
« : 10 Mart 2023, 17:23:39 »
Merhaba, 01.03.2023 tarihinde Serkan Aygın klinikte saç ekimim gerçekleşti. 4000 greft alım yapıldı. 2600 ön bölge 800 tepe ve 600 orta bölge olacak şekilde DHI ekim gerçekleştirildi. Ekimi ersin bey ve ekibi yaptı. Süreç öncesi benimle ilgilenen ve boşluk yaratabildiği an bana haber verip üniversitelerin kapandığı bu dönemde ekimimi aradan çıkarmamı sağlayan Olcayto beye teşekkür ederim. Ersin bey ve ekibine de çok teşekkür ederim. Kendisi ve ekibi çok ilgili ve işinin uzmanı olduklarını o odaya girdiğiniz andan itibaren hissettiriyorlar. Ekimim saat 15.00 civarlarında başladı ve akşam 22.30 da sonuçlandı. Buraya kadar olan bütün süreçten yukarıda yazdığım gibi çok memnunum. Şimdi ise asıl konuya gelelim. Ekim planlamam sırasında Serkan Bey ile görüşmede bulunduk. Kendisi çizimlerimi yaptı. Sonrasında ise o an alınacak kök sayılarını ve planlamayı ilgili ekibe aktaracak formu hazırlayan Olcayto beye 800 kök sakaldan alınacak dedi. Ben de kendisine gayet normal ve güzel bir dil ile tam olarak şu cümleleri söyledim : "Serkan hocam ben aslında sakallarımın yoğunluğundan normal hayatımda hiç memnun değilim. Seyrekler.
- 6-7 ay önceki ilk görüşmemizde Emir ali hocamız donör bolgemin çok güçlü olduğunu söylemişti. Eğer bütün kökleri saçlarımdan alma fırsatımız var ise benim ilk tercihim bu olur. Tabiki yine de en iyisini siz bilirsiniz" dedim. Kendisi birdenbire son derece küstah bir tavırla önce yere bakarak beni küçümsercesine "Hıh" sesi çıkararak bir gülüş attı. Sonra son derece sert ve ciddi bir tavırla yüzüme dönerek ; "Sen neden geldin buraya?" dedi. O an şoka girdim. Kendisinden yazımın devamında anlatacağım rezil tavrı asla ummadığım için "Size ve ekiplerinize güvendiğim , iyi bir sonuç almak istediğim için buradayım" dedim. Bunun karşılığında bana ne cevap verdi biliyor musunuz? Aynen şu cevabı verdi : " Bana güveniyorsan dediğim hiçbir şeye yorum yapmayacaksın! Dışarıda bir sürü klinik var. Yorum yapacaksan çık git onlardan birinde ektir dedi (bu esnada kızgın ve ciddi yüz ifadesiyle bana bakarak işaret parmağıyla camı göstererek arkasını dönüp çıktı gitti). Resmen şoka girdim. Türkiyede belki de birçok ailenin 3-4 aylık geçim parasını sadece saçlarımızı ektirmek için ödediğimiz bir klinikte, internette adına sıcakkanlılığı ve hastaya verdiği değerle destanlar yazılan Serkan Aygın beyefendinin bu son derece küstah tavrı beni şoka soktu. Hastaya verdiği değeri yakından hissettirdi kendileri sağolsunlar. Her şeyden önce ben 23 yaşındayım. Bir mühendis adayıyım. Saçlarımın çoğunu erken yaşta kaybettim. Bu yaşta bu konuları internette arama yerine yazmamam bile gerekirken araştırmalarım sonucu buralara geldiğimde aklımda soru isaretlerinin tedirginliklerimin veyahut merakımın olması çok doğaldır.  Bunu da doktorun düşünüp anlayışla karşılaması, sorularıma beni bilgilendirecek cevaplar vermesi gerekir. Bana o sırada tek demesi gereken şey şuydu: "Merak etme sakalların seyrek gözükmeyecek alım yaptığımız zaman" gibi bir cevap benim için son derece rahatlatıcı olurdu. Emin olun beklediğim de bundan fazlası değildi. Serkan bey kendisi 54 yaşında benden 31 yaş büyük. Hastası olmamı gözardı ederek,normal yaşamda bile kendinden 30 küsür yaş küçük, çocuğu yaşındaki bir kişiye bu şekilde bir tavır sergilemesi kabul edilemez. O an Olcayto beye ayıp olmaması için operasyonu iptal ettirmedim. Çünkü kendisi bu boşlugu benim yoğun ısrarlarım sonucu bana yaratmıştı. Bu ilgisi ve çabasının hatrına işlemi yaptırdım. Ekim öncesi sonrası fotoğraflarımı paylaşıyorum.

Mehmet Turan

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun ekimin. Sonuç olarak sakallardan alım yapıldı mı? Yerinde olsam kalkıp giderdim ama siz yine kıyamamışsınız sizinle ilgilenen kişiye

GecmiseDonus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekimin. Sonuç olarak sakallardan alım yapıldı mı? Yerinde olsam kalkıp giderdim ama siz yine kıyamamışsınız sizinle ilgilenen kişiye
Öncelikle teşekkür ederim hocam. Yapıldı sakallardan ekim. 600 greft alınmış. Zaten ben de çok zor durdum. Dediğim gibi ilgilenen beyefendiyi uzun süre boşluk var mı diye rahatsız edip bana o şekil boşlukta ayarlama yaptığı için son anda bu kadar ısrarın cayması olmasın diye ekimi kabul ettim
« Son Düzenleme: 10 Mart 2023, 18:37:06 Gönderen: GecmiseDonus »

Mehmet Turan

• Yeni üye
  • *
Öncelikle teşekkür ederim hocam. Yapıldı sakallardan ekim. 600 greft alınmış. Zaten ben de çok zor durdum. Dediğim gibi ilgilenen beyefendiyi uzun süre boşluk var mı diye rahatsız edip bana o şekil boşlukta ayarlama yaptığı için son anda bu kadar ısrarın cayması olmasın diye ekimi kabul ettim

Anladım kardeşim fazla tercih edilince egodan doğan patavatsızlık yapmış.
Her şey iyi gözüküyor, sonuçta öyle olur umarım.
Kendi saçların için ekstra bir tedavi önerdiler mi?

jber

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekimin Benim anlamadığım öyle bir konuşma geçtikten sonra neden oradan çıkıp ayrılmadın ki ? Parasıyla hizmet alıyorsun başka bir kliniğe gidebilirdin gayet

GecmiseDonus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Anladım kardeşim fazla tercih edilince egodan doğan patavatsızlık yapmış.
Her şey iyi gözüküyor, sonuçta öyle olur umarım.
Kendi saçların için ekstra bir tedavi önerdiler mi?
Umarım hocam. finasterid önerdiler ama ekimden 1 ay sonra kullanmamı söylediler. yan etkilerinden çekindiğim için xpecia ile başlayıp kendi saçlarımın gidişatına göre ikinci b planı olarak finasteride jel düşünüyorum
« Son Düzenleme: 10 Mart 2023, 19:31:07 Gönderen: GecmiseDonus »

GecmiseDonus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekimin Benim anlamadığım öyle bir konuşma geçtikten sonra neden oradan çıkıp ayrılmadın ki ? Parasıyla hizmet alıyorsun başka bir kliniğe gidebilirdin gayet
teşekkürler öncelikle.hocam benim aklımda iki klinik vardı. birisi serkan aygın ötekisi asmed. başka bir yere yaptırmayı düşünmüyordum. Asmed bütçe olarak çok yukarılarda maalesef. ve üniversiteleri de dedikleri gibi nisanda açma ihtimaline karşın iyileşme süreci vs olacağı için randevuyu bu kadar ısrarla ayarlamışken göz ardı edip operasyona girmek daha ağır bastı. Normalde mayısa kadar doluydu çünkü
« Son Düzenleme: 10 Mart 2023, 19:30:31 Gönderen: GecmiseDonus »

cral03

• Hero Member
Hayırlı olsun.eger olay anlattığın gibiyse çok kötü bir tavır
« Son Düzenleme: 11 Mart 2023, 03:56:49 Gönderen: Hintell »

GecmiseDonus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun.eger olay anlattığın gibiyse çok kötü bir tavır  sergilemiş sanki bedavaya bir hizmet veriyormuscasina yakıştıramadım kendisine bu yaklaşımını
teşekkür ederim hocam. Olay birebir anlattığım gibi ne yazık ki. Ben de kliniği bu forumdan keşfedip karar verdim zaman zaman girip okurdum. Her yerde çok ilgili , hastasına değer veriyor gibi şeyler görünce bu tavırla karşılaşmak maalesef bende de hayal kırıklığına sebep oldu. Umarım sonuç güzel olur.

AdnanN

• Hero Member
Sanırım emir ali bey şöyle demişti cümlesine tepki gösterdi doktorların en çok sinirlendiği olay galiba o emir ali dediği şu an orda çalışmıyor belki bu muhabbet bunlara senep oldu ama genede bu şekil olması can sıkıcı olmuş.
Neyse kardeşim sen artık boş ver bunları ekimini yaptırmışsın ve şu an gayet iyi görünüyor.
Umarım en güzel sonucu alırsın.

GecmiseDonus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SERKAN AYGIN 4000 GREFT-YAŞ 23- 01.03.2023-BEKLENMEYEN MUAMELE
« Yanıtla #10 : 11 Mart 2023, 03:22:37 »
Sanırım emir ali bey şöyle demişti cümlesine tepki gösterdi doktorların en çok sinirlendiği olay galiba o emir ali dediği şu an orda çalışmıyor belki bu muhabbet bunlara senep oldu ama genede bu şekil olması can sıkıcı olmuş.
Neyse kardeşim sen artık boş ver bunları ekimini yaptırmışsın ve şu an gayet iyi görünüyor.
Umarım en güzel sonucu alırsın.
emir ali bey hala orada çalışıyor. Çünkü ben olcayto bey ile görüştüğümde serkan bey ile görüşüp görüşemeyecegimi sormustum. O da bana gün içinde emir ali hocamız veya serkan hocamız buradalar zaten görüşeceksiniz diye yanıtlamıştı. Ki dediğiniz gibi ne olursa olsun böyle bir tepki vermemesi gerekir. Güzel dileklerin için de teşekkür ederim hocam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: SERKAN AYGIN 4000 GREFT-YAŞ 23- 01.03.2023
« Yanıtla #11 : 11 Mart 2023, 03:55:24 »
Hoca kötü niyetli bir şekilde bunu söylemez bana güven anlamında da söylemiştir boş ver  önemli olan artık güzel sonuç almamız
ekiminde güzel yapılmış ekim öncesi saçların dökülme devam ediyor gibi bence finasterid danış merkeze kullan zaten öneriyorlar diye biliyorum
çünkü planlama kendi saçlarına göre yapılmış donör alımı güzel inşallah güzel sonuç alırsınız
hoca saç durumuna göre ekip belirlediği için bu durumdan sıkılmış olabilir çok fazla bu olsun şu olsun tavırları oluyor
orada ki sistem saç dökülme durumuna göre başarılı ekiplerin seçilmesi
yani şu olsun bu olsun diye söylemeyin hoca ile görüşünce yeni giden arkadaşlara da buradan söyliyeyim.
Global Moderator

GecmiseDonus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 11 Mart 2023, 05:04:55 »
Hoca kötü niyetli bir şekilde bunu söylemez bana güven anlamında da söylemiştir boş ver  önemli olan artık güzel sonuç almamız
ekiminde güzel yapılmış ekim öncesi saçların dökülme devam ediyor gibi bence finasterid danış merkeze kullan zaten öneriyorlar diye biliyorum
çünkü planlama kendi saçlarına göre yapılmış donör alımı güzel inşallah güzel sonuç alırsınız
hoca saç durumuna göre ekip belirlediği için bu durumdan sıkılmış olabilir çok fazla bu olsun şu olsun tavırları oluyor
orada ki sistem saç dökülme durumuna göre başarılı ekiplerin seçilmesi
yani şu olsun bu olsun diye söylemeyin hoca ile görüşünce yeni giden arkadaşlara da buradan söyliyeyim.
hocam zaten iyi niyetiyle söylediğini biliyorum. Ki ben zaten şu sekilde olsun gibi de demedim ki. Sadece eğer o şekil olabilecekse ilk tercihim bu olur ama yine de en iyisini siz bilirsiniz diye ekledim. Kaldı ki ekimi yapan ekimim de  sakalların seyrekliğini farketmiş olacak ki 800 yerine 600 almışlar. ancak üslup olarak kesinlikle kullanılmaması gereken bir üsluptu. Şok oldum ben. Ekimime gelince teşekkür ederim hocam. Donör bölge yoğunluk ve saç telleri olarak kuvvetli mi sizce? Bir de farkettiyseniz ekimde sag ve sol ondeki saclarimin cok ufak gerisinden girildi. Normalde ersin hoca ben bunlari yok sayarak ekim yapabilirim dedi bana fikrimi sordu ben de doğalligi korumak için çok ufak geriden başlarsak nasıl olur dedim. O şekilde planladık. Ama şimdi düşünüyotum acaba kendi o saçlarım ekilen yere sıklık olarak uyim sağlayabilecek mi? Ayrık bir görüntü olmasından şüpheliyim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Mart 2023, 08:34:39 »
alan zaten zaten geniş kendi saçların da çok sağlıklı değil kardeşim ekim güzel ikinci ekim bekli gerekebilir duruma göre
bu eklim başarılı olsun da zaten merkezin güvenilir hayırlısı artık
Global Moderator

GecmiseDonus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Mart 2023, 13:16:32 »
alan zaten zaten geniş kendi saçların da çok sağlıklı değil kardeşim ekim güzel ikinci ekim bekli gerekebilir duruma göre
bu eklim başarılı olsun da zaten merkezin güvenilir hayırlısı artık
teşekkürler Hintell hocam bakalım kabuk dökümü sonrası daha net anlasılır yoğunluk sanırsam 1. Ayın sonunda xpecia veya onun muadili bir takviye almaya başlayacağım.

Facebook Twitter Instagram