Gönderen Konu: Biberiye yağı işe yarıyor gibi  (Okunma sayısı 2675 defa)

Levent Yılmaz

• Jr. Member
  • **
Biberiye yağı işe yarıyor gibi
« : 11 Temmuz 2022, 01:17:09 »
Arkadaşlar öncelikle merhaba yaklaşık 2 yıl önce 16 ay kadar finasterid kullanmış biri olarak bıraktıktan sonraki süre zarfında çok fazla saçım döküldü önüne geçebilmek için pekde bişey yapmadım aslında çünkü saç dökülmesinden daha çok düşündüğüm şeyler ön plana çıkmaya başladı bu arada yaşım 23 forumda biberiye kaynatıp uygulayıpda saçında olumlu etki gören arkadaşın konusundan sonra biberiyeyi biraz araştırıp yağını satın aldım hiç haz etmesemde yağ olaylarından falan ama ilk kullanımda masajla birlikte kullandım 1 saat bekledim sonra duş aldım kokusu bi kere çok keskin ama saçlarım bi dolgunlaştı falan ilk günden bişey olurmu  diye sorguluyorum ama saç dökülmemde dün elimi attığımda 20-30 tel geliyorsa bugün 5-6 tel anca geldi bişey söylemek için çok erken en az 1-2 ay deneyeceğim before after atmayacağım hiçbir yağın adını reklamını yapma niyetindede değilim sadece fayda görürsem buraya yazarım denemek isteyenler olursa

explosen

• Hero Member
Ynt: Biberiye yağı işe yarıyor gibi
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2022, 06:19:30 »
biberiye yağı +nane yaprağı ve defne yaprağını nasıl oranda karıştırıp şişeliyorsunuz
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

zdsm

• Jr. Member
  • **
Ynt: Biberiye yağı işe yarıyor gibi
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2023, 22:46:56 »
YAZMADIĞINA GÖRE DEMEKKİ FAYDASI YOK

Facebook Twitter Instagram