Gönderen Konu: Bu karışım ise yarıyor mu yardım.  (Okunma sayısı 2967 defa)

Otantikbiri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu karışım ise yarıyor mu yardım.
« : 11 Ağustos 2018, 22:44:53 »
Arkadaşlar bir sitede "Miracle" nickli kullanıcıya ait bir ilac karışımı var ve öncesi sonrası fotoğrafı atıp gerçekten ise yaradığını söylüyor fakat bana pek inandırıcı gelmedi. İçeriğinden anlayan varsa buraya aynı şekilde alıntı yapıyorum görüşlerinizi bekliyorum.
Not: birtanede fotograf paylaştım onuda bir inceleyin yorumlayın.

Alıntı:

Losyon hazırlanışı ;

1 adet Elseve arginin losyon 100 ml ( bir şise yarısı ) yada garnier sivilce karşıtı losyon

1 Adet aldactone 100 mg ilaç (9,5tl)

1 adet Diane 35 ilaç (9,5 tl) isteğe bağlı yarısı

1 Adet dekort ampul (2 tl)

tüm laçları sıvı losyon içerisine ataıp en az 2 saat erimesini bekleyip süzdüm sonra günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere 10 fıs (minox ölçüsü ile ) saçlı deriye sürüp yedirdim. ilk bir kaç haftada yağlanma ve dökülmeyi kesti ve saç çıkışlarını gördüm.

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu karışım ise yarıyor mu yardım.
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2018, 01:31:47 »
yarıyor ama ciddi sorunlar çıkarıyor dökülmek birden hızlanıyor gibi galiba

Otantikbiri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2018, 06:37:11 »
yarıyor ama ciddi sorunlar çıkarıyor dökülmek birden hızlanıyor gibi galiba

Bu söyledikleriniz Losyon için mi yoksa paylaştığım fotoğraftaki işlem için miydi?

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2018, 15:34:37 »
Bir türk veteriner buldu bu losyonu uğruna yabancı forumlarda bile konu açıldı ama sonuçlar tırt yani evlere şenlik içinde doğum kontrol hapı olduğu için ayrıca saçma bir şey .erkek adam saçına doğum kontrol hapı sürmez faydalıysa gerçekten içer olur biter  :D ayrıca içmekle kafaya sürmek arasında bir fark yok çünkü öylede kana karışıyor zaten kana geçmezse etki etmez .

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2018, 22:18:49 »
Bunu ilk once yabancılar denedi,ahım şahım sonuç çıkmadı,sonra miracle Nikli arkadaş benim förmülüm diye forum sitesinde paylaştı,Hatta antiandrojenlerle Bir karışım yapmış satıyor. Böyle şeyler kullancaksanız bu kadar uğraşmaya değmez ,şampuan veya minoxidil içine doğum control hapı atın daha çok faydasını görürsünüz. kulanımı çok daha basit ama kesinlikle önermiyorum. Bu ilaçlar deride emilip kana karışıyorlar

Otantikbiri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2018, 22:28:57 »
Bunu ilk once yabancılar denedi,ahım şahım sonuç çıkmadı,sonra miracle Nikli arkadaş benim förmülüm diye forum sitesinde paylaştı,Hatta antiandrojenlerle Bir karışım yapmış satıyor. Böyle şeyler kullancaksanız bu kadar uğraşmaya değmez ,şampuan veya minoxidil içine doğum control hapı atın daha çok faydasını görürsünüz. kulanımı çok daha basit ama kesinlikle önermiyorum. Bu ilaçlar deride emilip kana karışıyorlar

Bizi Aydınlattigin için teşekkürler. O miracle isimli arkadaşa zaten güvenmiyorum bazı şeyleri hem sahte hemde ticari amaçla yapıyor.

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2018, 23:30:40 »
Aslında yüzeysel olsada saç konusunda bilgili Bir arkadaş ,işi ticarete dökmesi iyi olmamış, kulandığı setipiprant ,ru58841, kafein boş ürünler değil,özellikle kafein çok önemli etken gerçekten işe yarıyor. pgd2 inbötörü olan setipiprant belkide türkiyede ilk kullanan benim,sonraki araştırmalarım pgd2 vucut savunması ve bazı kanser türleri için çok önemli olduğunu öğrendim. bıraktım ilacı,ru58841 ise kalp yetmezliğine sebeb olur,kafeini kesinlikle öneriyorum ,tropical olarak

Otantikbiri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Ağustos 2018, 11:46:03 »
Evet yüzeysel olarak bilgili birisi o konuda hakkını yemiyorum ama genel olarak kanım ısınmadı. Gördüğüm kadarıyla sizde gerçekten bilgilisiniz bu konularda. Dün akşam üzeri kendimle ilgili bir konu açtım ve Derdimi anlatmaya çalıştım isterseniz bi inceleyin Belki bi öneriniz olur başka arkadaşlarda faydalanır.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=5224.0

Facebook Twitter Instagram