Gönderen Konu: ekim basarili olur mu? buna benzer ekim yaptiranlar kimi tavsiye eder?  (Okunma sayısı 625 defa)

Kelamagururlu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba,

uzun zamandir erteledigim sac ektirme fikrini hayata gecirmeye karar verdim. Yas 38. Operasyon icin Eylül-Ekim aylarini düsünüyorum. Edindigim bilgiler neticesinde ihtimalleri 2-3 merkeze kadar indirmis bulunuyorum. Bunlar;

Serkan aygin
Medeks
Asuman hair

Bunlarin her biri 2 seans olmasi gerektigini söylediler. Aralarindaki fiyat farki oldukca yüksek acikcasi deger ki emin degilim. Sizden ricam, en iyi sonucu alabilecegim doktor hakkinda tavsiye almak. Bunlar haricinde de tavsiyelere acigim ve arastirma yapabilirim. Sacimin fotograflarini da yine simdi buradan paylasacagim. Diger bir sorum ise; eger ameliyatta istenen sonuc alinmazsa(dogal görüntü olmamasi ya da ekilenlerin cikmamasi vb.) su ankinden de kötü olabilir mi? Cünkü, kisa kestigimde aslinda gayet iyi duruyor ancak 2-3 günden sonra oldukca bakimsiz bir görüntü olusuyor. Böyle bir durumda saclari ameliyat öncesi gibi kisa tutsam daha kötü bir sonuc ortaya cikmaz sanirim degil mi?

emekli kel

• Hero Member
 medeks geniş alanlarda daha etkili bence.geniş alan avcısı otekilerde iyi ama arif erdem gibi serhat akın tunca şanlı gibi medeks boş alan bulunca ilerliyor.kotu ekim kellikten beter kısada tutsan belli eder kendini.biraz daha ertele 6_8 ay finasterid kullan donorun guclensin sakaldanda aldır ekilebildiği sayıyı ektir nasılsa yas 38 daha dokulmez
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

vict0ry

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Vakit kaybetmeden ektir bence çünkü tek ekimde kapanmaz bu kadar geniş alan. 1.5 yıl sonra da tepeye ektirirsin. Üstlere sık ekim yaptırıp 1.5  yıl sonra da tepeye sık ekip yaptırırsın.

ahmet turan

• Sr. Member
3 numara kullanan bir sürü kişi var hocam neden kötü dursunki aksine bence çok daha iyi bir görüntü olur.

Kelamagururlu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
herkese önerileri icin tesekkür ederim. finasterid vb ilac kullanmayi düsünmüyorum. Telefon üzerinden yapilan görüsmelerde iki seans ve 4.000‘er greft ekim olacagi söylendi. Ense, sakal alti ve gerekli olursa gögüs killarindan alinacak. En büyük korkum dogal durmamasi ve seyrek durmasi. Cünkü saclarimi ekimden sonra da 3 numara kullanmayi düsünüyorum. 1,5 sene uzun bir ara degil mi? Bu süre daha kisa tutulursa ne gibi bir sorun cikabilir?

mihtoreyn|

• Yeni üye
  • *
herkese önerileri icin tesekkür ederim. finasterid vb ilac kullanmayi düsünmüyorum. Telefon üzerinden yapilan görüsmelerde iki seans ve 4.000‘er greft ekim olacagi söylendi. Ense, sakal alti ve gerekli olursa gögüs killarindan alinacak. En büyük korkum dogal durmamasi ve seyrek durmasi. Cünkü saclarimi ekimden sonra da 3 numara kullanmayi düsünüyorum. 1,5 sene uzun bir ara degil mi? Bu süre daha kisa tutulursa ne gibi bir sorun cikabilir?

3 numara kullanacaksanız bunu ekim merkezinize söyleyiniz ona göre kanal açılarını ayarlasındar. 3 numara için daha dar açılı ekim olması gerekir.

Ayrıca seanslar arasında 1,5 sene olması bence çok mantıksız en çok 1 sene yeterli olur.

akaki akayiyevic

• Yeni üye
  • *
şahan gökbakar’ın instagram profilini ziyaret edip biraz aşşağılara bakarsan ekilen saçın kısa halinin nasıl durduğunu görebilirsin.

SOMALI35

• Full Member
Medeks dostum Bu acikliklar da Başari orani en yuksek merkez
  • Ekim Tarihi: 22.042021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 44

Facebook Twitter Instagram