Anket

Hangi saç ekim merkezine gitmeliyim Ankara da ?
0 (0%)
Saçım ekim için uygun mu
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

Gönderen Konu: Var mi önerisi olan deneyimli abimiz  (Okunma sayısı 288 defa)

Berkebs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekimden iyi bi sonuç alır mıyım ?
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2022, 01:41:39 »
Saç uzun olduğu için tam belli olmuyor açıklıklar

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2022, 01:46:12 »
Dostum tedaviyi düşündün mü

Berkebs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2022, 01:47:57 »
Tedavi için geç kaldığımı düşünüyorum artık

Berkebs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2022, 01:48:17 »

Musa Turcan

• Full Member
Dostum bence geç falan değil senin gibi saça sahip olup tedaviyle elle tutulur bir saça ulaşan insanlar var hem ekim içinde cok faydalı dönör bölgendeki saçların güçlenmesi içinde gerekli
Bende seninle aynı durumdayım 1 sene tedavi edip ondan sonra ekime girmeye karar verdim forum olmasa direk ektirecektım ben tedaviye başlayalı 3 ay oldu dökülmem tamamen durdu şuan

Berkebs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Temmuz 2022, 01:58:09 »
Dostum tedaviyi düşündün mü
Saçlarım çok inceldi ve her gün dökülmeye devam ediyor uzun süren bi tedavi uygulamadım hiç ve açıkçası artık tedavinin etki edeceğini düşünmüyorum siz ne düşünüyorsunuz

Berkebs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Dostum bence geç falan değil senin gibi saça sahip olup tedaviyle elle tutulur bir saça ulaşan insanlar var hem ekim içinde cok faydalı dönör bölgendeki saçların güçlenmesi içinde gerekli
Bende seninle aynı durumdayım 1 sene tedavi edip ondan sonra ekime girmeye karar verdim forum olmasa direk ektirecektım ben tedaviye başlayalı 3 ay oldu dökülmem tamamen durdu şuan
Nasıl bi tedavi uyguladınız

emekli kel

• Hero Member
 dokulmen devam ederken ektirmek en buyuk yanlıştır.finasteridle dokulmeni kontrol altına al bu surecte arastır.şahin celik serdar gorkem guzel işler yapabiliyorlar ankarada.once olanı korumayı dusun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Musa Turcan

• Full Member

Berkebs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dokulmen devam ederken ektirmek en buyuk yanlıştır.finasteridle dokulmeni kontrol altına al bu surecte arastır.şahin celik serdar gorkem guzel işler yapabiliyorlar ankarada.once olanı korumayı dusun
Olan kötü bi görüntü veriyor yaşım genç olduğundan dolayı bu görüntü beni daha da etkiliyor

Berkebs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=26173.0
attım linki brom
Kullandıkları nerde yazıyor ben ilk defa kullanıyorum burayı

Musa Turcan

• Full Member
Dostum kısaca şu finansteride ve xpecia kullanıyorum ben bu ilaçlar dht blokladıgı ıcın dokulmen ya  duruyor ya yavaşlıyor ama bu ilaçları araştır cunku yan etkılerı var tamamen senın kararın

Berkebs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum kısaca şu finansteride ve xpecia kullanıyorum ben bu ilaçlar dht blokladıgı ıcın dokulmen ya  duruyor ya yavaşlıyor ama bu ilaçları araştır cunku yan etkılerı var tamamen senın kararın
Hocam finansteride eczaneler de var mı

Facebook Twitter Instagram