Gönderen Konu: Saç kremleri zararlı mı?  (Okunma sayısı 364 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Saç kremleri zararlı mı?
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2022, 20:11:55 »
Kullanın dostum zararı olmaz. Ama bu tarz kremler sanırım duştan sonra bakım amaçlı kullanılıyor ve durulanmıyor. Akşam yatmadan saçınızı soğuk su ile durularsanız yine iyi olur. Saç dökülmenize bir artısı olmaz bu kremlerin ama canlandırıcı etkisi olabilir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2022, 20:18:04 »
Kullanın dostum zararı olmaz. Ama bu tarz kremler sanırım duştan sonra bakım amaçlı kullanılıyor ve durulanmıyor. Akşam yatmadan saçınızı soğuk su ile durularsanız yine iyi olur. Saç dökülmenize bir artısı olmaz bu kremlerin ama canlandırıcı etkisi olabilir.

dökülmeye pozitif bir etki etmesine gerek yok abi.ucuz market şampuan/kremleri kullanıp içeriğindeki ağır kimyasal maddeler sayesinde saça zarar vermek yerine böyle bilinen markaları kullanıp zararı minimuma indirmek daha mantıklı

bir de görünüşe fayda sağlasa yeter
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2022, 20:29:48 »
İşinizi görür o zaman bu ürün. Hacimlendirici şampuan ve böyle canlandırıcı kremler saçınızı güzel gösterir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2022, 06:36:24 »
Ogx biotin collagen ve yanında da kremini aldım
deneyenler var mı ?
kullanılmalı mı sizce ?
Kremlerin asıl amacı upuzun saçlarda kökler yeni ve sağlıklıyken ortalardan itibaren zamanla  dış koşullardan yıpranan bölgeleri yumuşatmak,kısacık saçın yıpranmış görünüyorsa sebebi ya dhtdir ya yanlış tarama ya da fönden öyle görünüyordur.Yine de deneyebilirsin ama kremler asıl uzun saçlar için

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Ağustos 2022, 11:58:46 »
Kremlerin asıl amacı upuzun saçlarda kökler yeni ve sağlıklıyken ortalardan itibaren zamanla  dış koşullardan yıpranan bölgeleri yumuşatmak,kısacık saçın yıpranmış görünüyorsa sebebi ya dhtdir ya yanlış tarama ya da fönden öyle görünüyordur.Yine de deneyebilirsin ama kremler asıl uzun saçlar için

aslında yıpranmış durmuyor fakat duş sonrası hafif kabarık,mısır püskülü gibi görünüyor.o yüzden deneyeceğim.
zaten bu durulanan kremlerden o yüzden sıkıntı olacağını da sanmam
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Ağustos 2022, 16:58:59 »
aslında yıpranmış durmuyor fakat duş sonrası hafif kabarık,mısır püskülü gibi görünüyor.o yüzden deneyeceğim.
zaten bu durulanan kremlerden o yüzden sıkıntı olacağını da sanmam
Bu kadar kısa saçın yıpranması zor zaten yıpranmış falan durmuyo :D bir sıkıntı da olmaz kullan, demek istediğim saçların genetik dökülmeden dolayı inceliyorsa saç kremi hiçbir şey yapamaz sadece o günlük illüzyon verebilir belki, nemlendirdiğğ için saç yumuşatıp daha canlıymış gibi duruyo

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2022, 01:17:45 »
Ben bu arada aldım bu ürünleri kullandım tatildeyken sadece saç uçlarına kullanın yazıyordu bakım kreminde. Zaten saçlarım uzun olduğu için kullandım ama çokta beğendiğim söylenemez bu ürünleri. Kısa saç için gereksiz ve kullanımı zor olur. Almayın boşuna.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2022, 13:43:56 »
Ben bu arada aldım bu ürünleri kullandım tatildeyken sadece saç uçlarına kullanın yazıyordu bakım kreminde. Zaten saçlarım uzun olduğu için kullandım ama çokta beğendiğim söylenemez bu ürünleri. Kısa saç için gereksiz ve kullanımı zor olur. Almayın boşuna.
Elsevein “mucizevi yağ saç güzelleştirici krem” var o çok güzel yumuşatıyo saçı

Facebook Twitter Instagram