Gönderen Konu: Kafada konak zararlı mı  (Okunma sayısı 167 defa)

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kafada konak zararlı mı
« : 19 Mart 2024, 17:16:49 »
36 yaşındayım kafamda saçın sakak bölgelerinde konak çıktı rahatsız etmiyor egzama gibi ama ince uçlu bir aletle tabaka halinde kaldırınca sac telleri de geliyor tamamen temizleyemedim psikolojim bozuldu ince tarakla alsam saçları komple alir diye korkuyorum bebeklerde kafalarında olan seylerden bu. Dokunmazsam bir şey olmuyor dökülme falan yok fakat müdahale edince sac telleri de dökülüyor

Tory

• Jr. Member
  • **
Ynt: Kafada konak zararlı mı
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2024, 18:12:15 »
Saç ekimi sonrası özellikle 3. Ve 4.aylarda bendede çıktı . Ekim merkezinin bilgisi dahilinde saçları yağlayıp konak olan yerleri yumuşattım daha sonra yavaşça temizledim .Temizlerken konakla beraber saçta geliyordu . Bir kaç kere bu şekilde temizledikten sonra kurtuldum bu illetten . Şuan 6. Ayıma yaklaşıyorum bir saçlarda sorun göremedim.Bence temizlemek saçlar için daha iyidir diye düşünüyorum.

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kafada konak zararlı mı
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2024, 18:14:39 »
Saç ekimi sonrası özellikle 3. Ve 4.aylarda bendede çıktı . Ekim merkezinin bilgisi dahilinde saçları yağlayıp konak olan yerleri yumuşattım daha sonra yavaşça temizledim .Temizlerken konakla beraber saçta geliyordu . Bir kaç kere bu şekilde temizledikten sonra kurtuldum bu illetten . Şuan 6. Ayıma yaklaşıyorum bir saçlarda sorun göremedim.Bence temizlemek saçlar için daha iyidir diye düşünüyorum.
benim konaklar yumuşak zaten fakat sac telleri cok
Geliyor düzgün temizleyemiyorum tarakla tek sefer yaparım ama korkudan yapamıyorum
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram