Gönderen Konu: Alın bandı zararlı mı??  (Okunma sayısı 338 defa)

Greftsiz

• Yeni üye
  • *
Alın bandı zararlı mı??
« : 11 Aralık 2021, 00:23:30 »
Arkadaşlar bugün saç ektirdiğim merkez takmam için alın bandı verdi hatta orada taktılar ôdem aşşağı inmesin diye.
Fakat bu bantların zararlı olduğunu ve kan akışını yavaştattıgını söyleyenlerde var. Sizce ne yapayım takayım mı ?

Alpha

• Hero Member
Ynt: Alın bandı zararlı mı??
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2021, 14:17:28 »
Bende zararlı olduğunu düşünüyorum açıkçası ,bu işi hakkıyla yapan kendini ispatlamış ekim merkezleri alın bandı kullandırmıyor ama nedense adı şanı pek duyulmamış yerler alın bandından hiç vazgeçmiyorlar.
Tamam ödemi inmesini engelliyor ama inmeyince bu seferde ödem ekim bölgesinde kalıyor ve üstelik ekim bölgesinin kanlanmasınıda dediğin gibi engelliyor.
Yalnız şu da var alın bandı kullanan ekim merkezlerinde ekim yaptıranlara bakıyorum adamlar ekimden sonra full dışarda geziyorlar  :) istirahat falan yok yani .belkide alın bandı kullanan ekim merkezleri hastalarının huyunu bildikleri için bunu öneriyorlardır  :) çünkü bu tip kişilere faydalı olabilir .hiç olmazsa ayakta sürekli gezen birinin kafasında ödem olması daha iyi olabilir ekim açısından.

Greftsiz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2021, 15:02:05 »
Çok işe yaradığını da zannetmiyorum hocam zaten 5-6 saat durdu ama çıkardığımda iz bile yapmamıştı, sıkı değildi yani.
Merak ettiğim şey , olumsuz etkisi olmuş mudur acaba :(
Fazla mı pimpirikliyim ne ;D

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2021, 12:40:10 »
5,6 saatten bir şey olmaz dostum  :)

Facebook Twitter Instagram