Gönderen Konu: Topical finasterid+minoxidil gel deneyimim.  (Okunma sayısı 705 defa)

Arabatutkunu

• Full Member
Topical finasterid+minoxidil gel deneyimim.
« : 30 Temmuz 2022, 16:15:02 »
Merhaba arkadaslar.

7 gundur finasteride+minoxidil gel denedim.
Yan etki olmasi acisindan tablet kullanmadim.
Fakat kendi deneyimim gel bile kafadan kullanmama ragmen unutkanlik.dalginlik.gucsuzluk.cinsel istekte azalma.depresyon vb. Yan etkiler yasadim.

Ha bu demek degilki herkes yasayacak.psikolojik oldugunu da sanmiyorum.

Ben gercekten finasteride gel kullanmaya kararliydim.ama en azindan gene 6 ay kullanacagim.

Bir de kutu uzerinde %2 finasteride+%5 minoxidil yaziyor.bu kac mg a tekabul ediyor?

Bugun de proscar aldim.bir de hap olarak deneyecegim.
Belki tek basina finasteride kullaninca yan etki azalabilir?

Gel de ise hem finasteride hemde minoxidil vardi.

Sizler neler dusunuyorsunuz.kafaya surulen de yan etki yapiyorsa.bu isin hicbir esprisi yok.ama gene de kendimi zorlayarak 6 ay kullanmayi dusunuyorum.

ber134

• Full Member
Ynt: Topical finasterid+minoxidil gel deneyimim.
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2022, 20:19:55 »
vücudun sinyal veriyor daha neden zorlayarak kullanma peşindesin? hem de belli ki tüm yanetkileri alıyorsun. ayrıca, minoxidil o yanetkilerin hiçbirini yapmaz sadece finasteride sebep oluyor onlara. yani jel formu ve hap formu da aynısını yapacak hatta daha kötü olabilir.
  • Yaşınız 25

Arabatutkunu

• Full Member
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2022, 21:00:31 »
vücudun sinyal veriyor daha neden zorlayarak kullanma peşindesin? hem de belli ki tüm yanetkileri alıyorsun. ayrıca, minoxidil o yanetkilerin hiçbirini yapmaz sadece finasteride sebep oluyor onlara. yani jel formu ve hap formu da aynısını yapacak hatta daha kötü olabilir.
Ekim yaptirdim.bi 6 ay disimi sikayim diyorum.

h.trn95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2022, 21:24:51 »
yan etki gördüysen kullanmak olmaz bence ama bilmiyorum

ekim yaptırmışın bu yüzden yanlış yönlendirmek istemem

Arabatutkunu

• Full Member
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2022, 02:01:18 »
Ben hapina basladim.su anlik herhangi bir sikinti hissetmedim.
Belki de ben psikolojik rahatsiz oldum
Gelin icinde ne oldugunu bilemiyorum.o yuzden bana tablet daha saglikli geldi.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2022, 21:03:36 »
Ben hapina basladim.su anlik herhangi bir sikinti hissetmedim.
Belki de ben psikolojik rahatsiz oldum
Gelin icinde ne oldugunu bilemiyorum.o yuzden bana tablet daha saglikli geldi.
psikolojiktir bende çok korkuyordum fın e basladım 5/1 şeklinde erken boşalma ve her an her gördüğüm şeyden gereksiz boşalma alışkanlığım geçti  şunuda dıyım benım 31 bağımlılığım var yasım 34 fıne baslayalıu 2 ay doldu sanırım geçti 3 aya geliyor her gün çekmeye devam ediyorum bilginize plesabo etkisidir o burda yan etkileri okuyanlar korku tabircilerinden kaynaklı yoksa paral aspırın apranax vs leblebi gibi kullanılan ağrı kesici yada sara hastasının kullandığı hergün veya hergun kullanan ılac için de yanetki durumu var ama kimse bu kdr o mu olur bu mu batar şumu bumu olurum + karakterinde en ufak burdaki asalakların şakası gibi bir gevşeklik ipnesellik olmuyor selametle
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram