Gönderen Konu: Minoxidil Deneyimim  (Okunma sayısı 2927 defa)

L0WE

• Jr. Member
  • **
Minoxidil Deneyimim
« : 09 Nisan 2021, 12:20:27 »
Arkadaşlar Dr tavsiyesi ile Minoxil ve Xpeciaya başladım 16 gün oldu ilk 10 gün baş ağrısı yaşadım sonra baş ağrısı ve  boğaz ağrısı ara ara tekrar ediyor dökülmeler aşırı derecede elimden geldiğince paylaşım yapacağım

athena

• Sr. Member
Ynt: Minoxidil Deneyimim
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2021, 14:06:59 »
önden ne kadar güçsüz saçlar dökülürse o kadar iyi hocam, daha kalınları çıkacaktır.

L0WE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2021, 14:15:53 »
önden ne kadar güçsüz saçlar dökülürse o kadar iyi hocam, daha kalınları çıkacaktır.
Umarım öyle olur üstad
  • Yaşınız 32

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2021, 19:30:39 »
Hocam sen niye zorluyorsun harbiden ekim deneyebilirsin uçak pisti gibi kafanız donör zayıf deme şimdi böyle yol alamazsın

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2021, 21:47:57 »
Hocam sen niye zorluyorsun harbiden ekim deneyebilirsin uçak pisti gibi kafanız donör zayıf deme şimdi böyle yol alamazsın
neresi uçak pisti, kısa kesilmiş ve tüy formunda kurtarılabilir saç formasyonu var,minoxidille o tüy ve kısa saçlar gayet rahat toparlar,senin gibi daha dünkü yeni elemanlar da gelip insanların moralini bozar

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2021, 22:25:18 »
arkadaşın kafasında bir sürü ince formda saç var bunları minle güçlendirip uzatırsa güzel bir sonuç alır. niye insanların moralini bozuyorsun ki? hadi haklı olsan tamam diyeceğim ama boş sıkıyorsun.

hocam minoxun yanına antiandrojen ekleyin derim, doktorunuzla fin ile ilgili fikir alışverişi yapın. saçınızın nw skalası ilerlediği için döngü zamanı etkilenebilirsiniz.

L0WE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2021, 23:42:39 »
neresi uçak pisti, kısa kesilmiş ve tüy formunda kurtarılabilir saç formasyonu var,minoxidille o tüy ve kısa saçlar gayet rahat toparlar,senin gibi daha dünkü yeni elemanlar da gelip insanların moralini bozar
Teşekkür ederim 🙏
  • Yaşınız 32

L0WE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2021, 23:43:46 »
arkadaşın kafasında bir sürü ince formda saç var bunları minle güçlendirip uzatırsa güzel bir sonuç alır. niye insanların moralini bozuyorsun ki? hadi haklı olsan tamam diyeceğim ama boş sıkıyorsun.

hocam minoxun yanına antiandrojen ekleyin derim, doktorunuzla fin ile ilgili fikir alışverişi yapın. saçınızın nw skalası ilerlediği için döngü zamanı etkilenebilirsiniz.
Teşekkür ederim öneriniz ve desteğiniz için
  • Yaşınız 32

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2021, 23:53:00 »
Hadi rest ben tüyü saç olarak görmüyorum nw 1 2 yap o saçı sözümü geri alicam

L0WE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 10 Nisan 2021, 00:13:52 »
Saç ekimi önerin için teşekkür ederim yalnız kullandığın negatif dil hiç hoş değil burda bir yarışma yok öneri ve bilgi edinmek için forumdayız  daha öncede aynı negatif dille yazdın pek önemsemedim neyin rest i yarışmamı varda haberimiz yok ?
  • Yaşınız 32

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 10 Nisan 2021, 00:21:45 »
Merhaba minoxil ile tatmin edici bir sonuç alabileceginize inanıyorum ama anti androjen eklemenizi düzenli masaj ve igneleme yapmanızı tavsiye ederim. Louis adlı arkadaşa gelince kendisi sadece konuşuyor pek fazla takmayın pek birşey bildigi yok zaten siz tedavinizi aksatmadan devam edin sizi tatmin etmeyen bir sonuç ile karşılaşırsanızda ekim düşünürsünüz
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

L0WE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 10 Nisan 2021, 00:37:06 »
Merhaba minoxil ile tatmin edici bir sonuç alabileceginize inanıyorum ama anti androjen eklemenizi düzenli masaj ve igneleme yapmanızı tavsiye ederim. Louis adlı arkadaşa gelince kendisi sadece konuşuyor pek fazla takmayın pek birşey bildigi yok zaten siz tedavinizi aksatmadan devam edin sizi tatmin etmeyen bir sonuç ile karşılaşırsanızda ekim düşünürsünüz
Merhaba Üstad tşkr ederim yorumunuz için yavaş yavaş uyguluyorum yeniyim tedavide birde doktorum 6 ay bunları kullan gel durumunu gördükten sonra tedaviyi ona göre ayarlayacam dedi .Prof Dr Murat Durdu burdaki arkadaşların önerisiyle gittim burdaki her üye değerlidir benim için  eleştiri ve önerilerde olacaktır tabiki pozitif dil tercihimdir
  • Yaşınız 32

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 10 Nisan 2021, 03:19:15 »

Hiç araştırma yapmadığın burdan belli işte. Önce git bir yabancı forumlarda falan o inanılmaz sonuçlara saç deneyimlerine bak. Ayrıca bu forumda nw7den geri dönüş yapan birisi bile vardı. Hiçbir şey araştırmadan bildiğini sanan atıp tutan birisi olduğunu çok belli etme bence. İnsanların da moralini bozma.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 10 Nisan 2021, 03:58:34 »
Ben zaten bildiğimi iddia etmiyorum bu arkadaşın saçlarının dönmeyeceğini düşünüyorum boş yere 3 4 yılda 10.000 TL lik olmasına gerek yok en azından ektirir onu dener tutarsa tutar tutmazsa bu defteri kapatır
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2021, 04:21:46 Gönderen: Louis »

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 10 Nisan 2021, 14:15:28 »
Ben zaten bildiğimi iddia etmiyorum bu arkadaşın saçlarının dönmeyeceğini düşünüyorum boş yere 3 4 yılda 10.000 TL lik olmasına gerek yok en azından ektirir onu dener tutarsa tutar tutmazsa bu defteri kapatır

Düşünmeyebilirsin hiçbir şey diyemem buna. Ama adamı üzücek şekilde yazınca iyi olmuyor
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Facebook Twitter Instagram