Gönderen Konu: CLİNİCEXPERT SAÇ EKİMİ DENEYİMİM  (Okunma sayısı 7283 defa)

hakan.34

• Yeni üye
  • *
CLİNİCEXPERT SAÇ EKİMİ DENEYİMİM
« : 27 Ocak 2019, 16:01:23 »
clinicexpert saç ekimi merkezi.
clinic expert saç ekimi şikayetleri ve yorumları:
merhabalar ismim hakan, bundan 1 yıl önce İstanbul'da bir saç ekimi operasyonu geçirdim,süreçten ve sonuçtan hiç memnun kalmadım...Daha sonra yaptığım araştırmalar sonucunda yeniden saç ekimi yaptırmaya karar verdim bu zaman zarfında CLİNİCEXPERT ailesi ile tanıştım,ve ilk önce telefonla sonra da hastanede görüşme yaptım.Bilgilendirme ve muayene aşamalarından çok memnun kaldım ve operasyon olmaya karar verdim.2. saç ekimi tecrübem olduğu için donör alanımdan alım yapılması çok zordu fakat saç ekimini gerçekleştiren ekip profesyonel bir şekilde süreci tamamladı.Şuan 2. aydayım ve sonuçtan oldukça memnunum.Buradan saç ekimimi yapan ekibe ve benimle ilgilenen sağlık danışmanına çok teşekkür ederim.Saç ekimi düşünen herkese gönül rahatlığıyla  CLİNİCEXPERT'İ önerebilirim. :)

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: CLİNİCEXPERT SAÇ EKİMİ DENEYİMİM
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2019, 18:38:41 »
Keşke zamanında ekiminizi bizimle paylaşsaydınız ve süreçlerinizi takip ederek biz de yorumlardık saç ekimi sonucunuzu.

aliceali

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2019, 10:58:48 »
Bende buraya ektirdim benim deneyimim şu an çok kötü hocam iki ayı geçti şok dökülme kafamda saç falan bırakmadı.şu an saçların geri çıkmasını bekliyorum inşallah güzel olurda bende memnun kalırım  yoksa kötü olursa ikinci kes ekim yaptırabileceğimi hiç sanmıyorum.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2019, 11:02:13 »
merhabalar ismim hakan, bundan 1 yıl önce İstanbul'da bir saç ekimi operasyonu geçirdim,süreçten ve sonuçtan hiç memnun kalmadım...Daha sonra yaptığım araştırmalar sonucunda yeniden saç ekimi yaptırmaya karar verdim bu zaman zarfında CLİNİCEXPERT ailesi ile tanıştım,ve ilk önce telefonla sonra da hastanede görüşme yaptım.Bilgilendirme ve muayene aşamalarından çok memnun kaldım ve operasyon olmaya karar verdim.2. saç ekimi tecrübem olduğu için donör alanımdan alım yapılması çok zordu fakat saç ekimini gerçekleştiren ekip profesyonel bir şekilde süreci tamamladı.Şuan 2. aydayım ve sonuçtan oldukça memnunum.Buradan saç ekimimi yapan ekibe ve benimle ilgilenen sağlık danışmanına çok teşekkür ederim.Saç ekimi düşünen herkese gönül rahatlığıyla  CLİNİCEXPERT'İ önerebilirim. :)

1 yıl boyunca ekime umut bağlamış ve hiç memnun kalmamış ama 2.ekimin 2.ayinda herşeyden memnun ilginç valla...

picha

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2019, 21:03:03 »
ben bu merkez ile görüşmeye gittim ama söyledikleri şeyler çok gerçekçi olmadığından saç ekimi yaptırmaktan vazgeçtim. günde 60-70 saç ekimi yapıyorlarmış

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2019, 15:56:03 »
ben bu merkez ile görüşmeye gittim ama söyledikleri şeyler çok gerçekçi olmadığından saç ekimi yaptırmaktan vazgeçtim. günde 60-70 saç ekimi yapıyorlarmış

Memlekette çok cahil cühela insan var sırf reklamlara bakıp gidiyorlar her tarafta deli gibi reklamları var o kadar adama ektiklerine şaşmamalı .
Yok benim anlamadığım madem reklama bakıp gideceksin neden tombala çekmiyorsun aynı şey değilmi ;D

Kurt_Mehmet

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Nisan 2019, 12:29:32 »
ilk ekimin kötü geçmesi üzücü bir durum ikinci ekimler araştırdığım kadarıyla daha zorlu geçiyormuş ve sanırım ikinci ekim işlemini her merkez yapmıyor. Clinicexpert türk piyasasına yeni girmiş sanırım sonuçtan memnun kalman çok güzel bu merkezi merak ediyorum araştırma içindeyim açıkçası. ofisleri şişlideymiş muayeneye gidip görmek lazım diye düşünüyorum.

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2019, 02:13:40 »
merhabalar ismim hakan, bundan 1 yıl önce İstanbul'da bir saç ekimi operasyonu geçirdim,süreçten ve sonuçtan hiç memnun kalmadım...Daha sonra yaptığım araştırmalar sonucunda yeniden saç ekimi yaptırmaya karar verdim bu zaman zarfında CLİNİCEXPERT ailesi ile tanıştım,ve ilk önce telefonla sonra da hastanede görüşme yaptım.Bilgilendirme ve muayene aşamalarından çok memnun kaldım ve operasyon olmaya karar verdim.2. saç ekimi tecrübem olduğu için donör alanımdan alım yapılması çok zordu fakat saç ekimini gerçekleştiren ekip profesyonel bir şekilde süreci tamamladı.Şuan 2. aydayım ve sonuçtan oldukça memnunum.Buradan saç ekimimi yapan ekibe ve benimle ilgilenen sağlık danışmanına çok teşekkür ederim.Saç ekimi düşünen herkese gönül rahatlığıyla  CLİNİCEXPERT'İ önerebilirim. :)----

BU ARKADAŞ REKLAM YAPIYOR GALİBA ORTADAN KAYBOLDU

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Nisan 2019, 02:38:04 »
Belli olmuyo mu zaten ;D

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Nisan 2019, 22:36:12 »
saçma sapan şeyler yazarak reklam yaptığını sanan birisi sonuçta millet sadece burayımı okuyacak sadece ,forumda konuları yavaş yavaş açılıyor iyi bir yermi kötü bir yermi belli olacak zaten.bana göre yorum yapmak erken olsada bence iyi bir yer değil çünkü ilk izlenimleri çok kötü.

es_umit

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 21 Nisan 2019, 10:11:32 »

Yazim karakterinden bile alenen reklam yaptigi apacik ortada. Buyuk harflerle vurgulamak adina hepsini CLİNİCEXPERT yazmis Özenle tasarlanmis bir yorum!! Bunlar google yorumlarina bile kendi kendilerine yaziyorlar. Bakiyorsunuz hep olumlu 5 yildizli yorumlar sadece 1 adet kendilerine yorum yapmis yeni acilmis hesaplardan ibaret😂

Bunlara dikkat edin oyuna gelmeyin. Açılmış konulari takip edin👍

hhhalil

• Full Member
« Yanıtla #11 : 12 Ekim 2019, 02:30:07 »
Merhabalar. 23 eylul 2019 tarihindebagcilar medicine hospitalde clinic expert tarafindan 2 seans 5500 greft ekimi yapildi. Clinic expert hastalari ile iyi iliskisi vede kaliteli ekim gerceklestiriyor. Gozlemledigim onemli noktada 2 gun gecirdim hastanede sac ekimine yogun gelenler vardi. Yurt disindan gelen hayliyle cok. Tabi ulkrmizde onlara gore foyat iyi

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #12 : 12 Ekim 2019, 02:34:36 »
Hakan 34 git reklam başka yerde yap  önerdiğin   merkez  hakında bir dünya şikayet  var  bir bitmedeniz.  Arkadaşlar dikat almayın bunu

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #13 : 12 Ekim 2019, 02:36:53 »
Hintell   insanları   kandırma peşindeler  yine  sil bu yorumu lütfen

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 12 Ekim 2019, 08:57:49 »
Merhabalar. 23 eylul 2019 tarihindebagcilar medicine hospitalde clinic expert tarafindan 2 seans 5500 greft ekimi yapildi. Clinic expert hastalari ile iyi iliskisi vede kaliteli ekim gerceklestiriyor. Gozlemledigim onemli noktada 2 gun gecirdim hastanede sac ekimine yogun gelenler vardi. Yurt disindan gelen hayliyle cok. Tabi ulkrmizde onlara gore foyat iyi

Kaliteli ekim olduğunu nerden anladın ? Paylaşta biz de bakalım

Facebook Twitter Instagram