Gönderen Konu: Saç ekimine uygun muyum, tavsiyeleriniz nelerdir ?  (Okunma sayısı 253 defa)

Fugari

• Yeni üye
  • *
Saç ekimine uygun muyum, tavsiyeleriniz nelerdir ?
« : 04 Ağustos 2022, 00:27:15 »
Merhaba ,ben bu forumu aslında yıllardır takip ediyorum . Başta Hintel olmak üzere emek veren ve bize gelişimlerini , saç durumlarını paylaşarak bilgi edinmemizi sağlayan herkese teşekkür etmek istiyorum . Yaşım 32 yıllardır saç dökülmesi sorunu yaşadım geçmiş yıllara göre agresif olmasa da dökülme hala devam ediyor. Fakat hiç bir medikal tedavi kullanmadım en sonunda artık saç ekimini düşüneceksem ve güzel bir sonuç elde etmek istiyorsam finastreid kullanmam gerektiğini anladım. Bir buçuk aydır finastreid kullanıyorum saç ekiminden önce altı ay saç ekiminden sonra  altı ay daha kullanmayı düşünüyorum. Saç ekim yerleri de olmak üzere tavsiyeleriniz ve görüşlerinizi merak ediyorum . Teşekkür ederim .

Fugari

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimine uygun muyum, tavsiyeleriniz nelerdir ?
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2022, 00:29:59 »
Devamı

Fugari

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2022, 00:31:39 »
Arka donör

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2022, 00:34:15 »
Siz saçlarınız ile ilgili dermatolog'a muayene oldunuz mu. Elbette forum güzel bir kaynak, ama öncelikle uzman birine muayene olmalısınız. Bence sizin kan değerlerinizden bazıları düşük olabilir. D vitamin,  B12 vitamin,  Tiroid, gibi Saç dökülmesine etkisi olan değerleri baktımanızda fayda var.

Bence ekime gerek kalmadan toplayabilirsiniz bu saçları. Ayrıca saç dökülmeniz erkek tipi dökülme de olmayabilir. Önce muayene !
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Fugari

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2022, 00:57:14 »
Aslında muayene oldum bundan yaklaşık 6 yıl önce bana erkek tipi dökülme olduğu söylendi . Hatta finastreid ve minox gibi etkenleri de araştırdım . Ama kullanmadım saç ekimine karar verdiğim için Şuan kullanıyorum . Kan değerlerim de normal çıktı sadece b12 eksikliği vardı ama onu da kullandım kullanmaya devam ediyorum . Şuan yurt dışındayım bi iki aya döneceğim zaten . Dediğiniz gibi tekrardan baktırmakta fayda var . Teşekkür ederim

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2022, 01:28:54 »
kan değerleri ile alakası yok bildiğin erkek gibi dökülme .illa ön tarafın açılmasına gerek yok bazı kişilerde bu tarz dökülme olabiliyor ama benim şu ana kadar edindiğim izlenim bu tarz dökülmesi olanlar çeşitli tedavilerden çok iyi sonuç alabiliyorlar ama bencede bu saatten sonra saç ekimi yaptırmak mantıklı olur .saç ekiminin sağladığı uzun süreli kanlanma ve yeni saç çıkışları ile eşzamanlı olarak yapılacak uygun medikal tedaviler ile çok güzel sonuç alınma ihtimali oldukça yüksek olarak görüyorum tabi uygun ve güzel iş çıkaran bir merkezde.

Facebook Twitter Instagram