Gönderen Konu: SCLİNİC 2. SEANSIM  (Okunma sayısı 784 defa)

proscarkullanıyorum

• Full Member
SCLİNİC 2. SEANSIM
« : 18 Ağustos 2022, 01:51:01 »
Bugün 2. Seansımı gerçekleştirdik. İlk seanstan bu yana saç tellerimde hacim ve canlılık gözlemlediğimi söyleyebilirim. Seyrek görünen alanlar, saç tellerim kalınlaştığı için biraz daha gür gözükmeye başladı fakat saçlarımda henüz bir çoğalma söz konusu değil. Zaten böyle bir şey de beklemiyorum şu an. Şu anlık memnunum herhangi bir problem yok, birde dökülmem hala devam ediyor, günlük 50-100 tel arası. 3. Seanstan sonra dökülmelerin azalmasını 6. Seanstan sonra komple bitmesini ve yeni saç oluşumunu gözlemlemeyi bekliyorum. Umarım istediğim sonucu alırım :)

Ayaz Comeback

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SCLİNİC 2. SEANSIM
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2022, 14:42:28 »
Bugün 2. Seansımı gerçekleştirdik. İlk seanstan bu yana saç tellerimde hacim ve canlılık gözlemlediğimi söyleyebilirim. Seyrek görünen alanlar, saç tellerim kalınlaştığı için biraz daha gür gözükmeye başladı fakat saçlarımda henüz bir çoğalma söz konusu değil. Zaten böyle bir şey de beklemiyorum şu an. Şu anlık memnunum herhangi bir problem yok, birde dökülmem hala devam ediyor, günlük 50-100 tel arası. 3. Seanstan sonra dökülmelerin azalmasını 6. Seanstan sonra komple bitmesini ve yeni saç oluşumunu gözlemlemeyi bekliyorum. Umarım istediğim sonucu alırım :)
Tavsiye ettikleri Hairforte'u kullanıyor musun ? Bu arada umarım istediğinden de güzel bir sonuç alırsın.

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2022, 20:53:53 »
keşke ne seansı olduğunu da söyleseydin :) masaj seansı mı sinema seansı mı

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2022, 21:39:08 »
Hocam ne seansı aklıma kötü şeyler geliyor

proscarkullanıyorum

• Full Member
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2022, 01:18:05 »
keşke ne seansı olduğunu da söyleseydin :) masaj seansı mı sinema seansı mı
Sclinic yazıyor ya dostum birde saç tedavileriyle ilgili bir blog sayfasındayız sence ne seansı olabilir 😀😀

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2022, 18:04:18 »
prp, mezoterapi, mezoterapi ise iceriginde ne olduguna gore farkli alternatifler, lazer tedavisi, botoks, kok hucre vs vs?

proscarkullanıyorum

• Full Member
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2022, 10:00:16 »
prp, mezoterapi, mezoterapi ise iceriginde ne olduguna gore farkli alternatifler, lazer tedavisi, botoks, kok hucre vs vs?
Sclinic in kendi gelistirdigi bir formülmüs icinde büyüme faktörleri iceren seyler varmıs kafama damlatıp dermapen ile üstünden geciyorlar

Facebook Twitter Instagram