Gönderen Konu: SCLİNİC DENEYİMLERİM 1. GÜN  (Okunma sayısı 1002 defa)

proscarkullanıyorum

• Full Member
SCLİNİC DENEYİMLERİM 1. GÜN
« : 03 Ağustos 2022, 17:25:36 »
Bugün itibari ile sclinic’te tedaviye başlamış bulunmaktayım. Sizlere kısaca deneyimlerimi aktarıcam. İstanbul/Kadıköy’deki sclinic şubesine gittim. Başta oturduk tedavi hakkında vs konuştuk. Daha sonrasında fiyat konusuna geçince kafam biraz karıştı. Nakit veya havale olursa faiz istemediklerini belirttiler. Tamam nakit olsun o zaman dedim. Daha sonra şahsa ait bir iban adresi verildi (şirket hesabı değildi!) Sonrasında bu yapacağınız işlemler için herhangi bir fatura verecek misiniz dediğimde ise fatura isterseniz %18 kdv ödemek zorunda kalırsınız dendi ben de istemedim. Birde imzalamış olduğum sözleşmenin arka tarafına “yaptırdığım saç çoğaltma işleminin herhangi bir garantisinin olmadığını ve işlemden memnun kalmamam durumda tarafıma ücret iadesinin yapılmayacağını biliyorum ve onaylıyorum” gibi bir şey yazdırıp imzalattılar. Açıkcası biraz tedirgin oldum, fakat kendimi onların yerine koyunca da az çok hallerinden anlayabiliyorum. Müşterilerin tavırları vs… İlk seansı yaptık gayet güzel geçti canım yanmadı, şu an hafif kafam yanıyormuş hissi var bu da serumdan kaynaklı, onun dışında herhangi bir ağrı sızı olmadı. İşlemi yapan hanfendi çok nazik ve güler yüzlüydü. Onun dışında tedirgin olduğum bir konu daha var, kafama enjekte ettikleri şeyin sadece vitaminden ibaret mi değil mi bilmiyorum. Bana anlatılanlara göre 2 ayrı serum var biri vitamin serumu diğeri ise büyüme faktörleri içeren serum. Büyüme faktörü içeren serum daha maaliyetli olacağından sadece kafama vitamin enjekte ederler diye tedirginim. Onun dışında şu an çokta olumsuz yorum yapmam pekte doğru olmaz, henüz yeni başladı tedavim. Toplamda 12 seans olacak 6. Seanstan sonra yeni saçlar çıkmaya başlar dendi. Bakalım görücez sonuç ne olacak. Son seansımdan sonra detaylı bir açıklama yapıcam ve öncesi sonrası fotoğraflarımıda burdan sizinle paylaşıcam.

proscarkullanıyorum

• Full Member
Ynt: SCLİNİC DENEYİMLERİM 1. GÜN
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2022, 17:33:48 »
Ayriyeten ekleyeyim, minoxil kullandığımdan bahsettim bana minoxili bırakıp hairforte ye geçmemi önerdi. Açıklamasıda şu şekildeydi minoxil kalıcı veya net bir çözüm değil minoxil net bir çözüm olsaydı herkes minoxil kullanırdı ve bu tür tedavilerin bir anlamı kalmazdı. Minoxil seni bir yere kadar idare edebilir bu doğru fakat seni ölene kadar idare etmez mutlaka bir noktada işe yaramaz hale gelir vücudun minoxile karşı bağışıklık kazanır. Diye açıklamasını yaptı bana mantıklı geldi. Zaten minoxilde döngü zamanına gelmiştim dökülmelerim tekrardan artmıştı. Hair forteyide toplamda günde 6 fıs ve kafanın tamamına yedirmen gerekiyor dedi. Bu sayede kepek oluşumuda olmaz diye ekledi.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2022, 16:11:06 »
Aslında uygulama yapmadan hazırlık aşamasını hastanın görebileceği şekilde yapsalar da herkesin içi rahat etse daha iyi olur. Maliyetten kaçmak için kafanıza başka bir şey uygulayacaklarını sanmıyorum. Bu tür tedaviler dökülmesi yeni başlamış ya da saçları biraz seyrelmiş kişilerde işe yarıyor. Hair forte de destek olur. Tek sorun tedavinin sürdürülebilirliği. Yani tüm seanslar bitince konu kapanmıyor, belli aralıklarla tekrar uygulama yapılması gerekir. Tedaviniz hayırlı olsun.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

proscarkullanıyorum

• Full Member
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2022, 20:07:19 »
Aslında uygulama yapmadan hazırlık aşamasını hastanın görebileceği şekilde yapsalar da herkesin içi rahat etse daha iyi olur. Maliyetten kaçmak için kafanıza başka bir şey uygulayacaklarını sanmıyorum. Bu tür tedaviler dökülmesi yeni başlamış ya da saçları biraz seyrelmiş kişilerde işe yarıyor. Hair forte de destek olur. Tek sorun tedavinin sürdürülebilirliği. Yani tüm seanslar bitince konu kapanmıyor, belli aralıklarla tekrar uygulama yapılması gerekir. Tedaviniz hayırlı olsun.
Söylediklerinizin hepsine katılıyorum, aynı fikirdeyim sizinle. Ayrıca 12 seans bittikten sonra ara seans almak yerine dermapen ve davines in serumlarından alıp evde kendim devam etmeyi düşünüyorum. Birde şunu söyleyeyim dermapen in dökülmeye karşı %80 etkili olduğunu düşünüyorum ben, üstüne birde serum kullanınca %10 da serum etki ediyor bu şekilde %90 etkili oluyor. Tabi herkeste aynı sonucu vermeyebilir. Kişiden kişiye göre değişir tedavi sonucu. Son olarakta teşekkür ederim. 12. Seansın sonunda görücez bakalım. Şu anlık çok memnunum daha ilk seanstan tellerin kalınlaştığını görebiliyorum. Benim yaşım genç birde dökülmem daha yeni başladı açıklık yok az bişey seyreklik vardı, ondan hızlı sonuç gösterebiliyor.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2022, 09:50:38 »
Kalıcı bir tedavi bulunana kadar dökülmeyi erteleyebildiğiniz kadar ertelemeye çalışın derim. Her zaman klinikte uygulama yaptıracak imkan olmayabilir, o zaman da evde uygulama yaparsınız. Bu tür tedavilerde ipin ucunu hiç bir zaman bırakılmamak gerekir çünkü bırakılınca 3-5 ayda bütün kazanımlar gider.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2022, 20:50:02 »
Hayırlı olsun çok bir şey fark edeceğini sanmıyorum ama umarım işe yarar
Global Moderator

proscarkullanıyorum

• Full Member
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2022, 19:59:56 »
Hayırlı olsun çok bir şey fark edeceğini sanmıyorum ama umarım işe yarar
Öncelikle teşekkür ederim. Saçlarımı son 1 senede kaybettiğim için köklerin hala canlı olduğunu düşünüyorum. Ve birde benim saçlarım dışarıdan bakınca gayet gür duruyor kesinlikle dökülmüş gibi durmuyor ama ben seyreldiğini hissediyorum. Biraz psikolojik bir sıkıntı benimki 😂😂 ondan dolayı ben ümitliyim açıkcası, bekleyip görücez hep beraber. 12. Seanstan sonra da öncesi sonrası fotoğraflarımıda paylaşıcam sizinle.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 01 Eylül 2023, 11:25:11 »
dostum durum nedir
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram