Gönderen Konu: Medex 18.08.2022 41 yaş 4500 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 2380 defa)

ulaş

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Medex 18.08.2022 41 yaş 4500 greft saç ekimi
« : 19 Ağustos 2022, 18:49:38 »
Arkadaşlar hepimiz kellikten mağduruz ve en iyi sonuçları istiyoruz, ben de size yardımcı olması amacıyla paylaşım yapacam, öncelikle benim saçlar komple açıktı ve 9 yıl önce başarısız bir ekim yaptırmıştım.
özellikle bu forumdaki başarılı ekimlerini de görerek Medex-Gökhan Bey de saç ekimimi dün itibariyle gerçekleştirdim fakat pek memnun olamadım,
 Gökhan Bey e özellikle saçın arka bölgesi yüzünden ekim yaptırmak istediğimi söylememe rağmen ve buralara az da olsa ekimle doldurulmasını istememe rağmen fotoda görüldüğü gibi geniş bir alana hiç ekim yapmamışlar, bir de ön çizgiyi çok geriden almış,  ön çizgi çizilirken bana göstermediler, benim de pek önem vermediğimden bakmak aklıma gelmedi, şişlikten dolayı falan dediler bakalım bir hafta sonra belli olur
ekime gelince tecrübeli olduklarını söyleyen iki hanfendi tarafından ekimim yapıldı, biri yanılmıyorsam  13 yıl diğeri 8 yıldır bu işteymişler, bu sevindiriciydi, artık saçların tutup tutmadığına bakacam şimdilik yapacak bir şey yok ekim bölgeleri hakkında

iamanengineer

• Full Member
  • Saç Önemli
Ynt: Medex 18.08.2022 41 yaş 4500 greft saç ekimi
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2022, 18:54:33 »
Ön çizgi yüz hattınla uyumlu görünüyor . Bence kötü değil hocam
  • Ekim Tarihi: 10/09/2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2022, 19:03:52 »
Eğer dediğiniz gibi tüm alana ekim yapmış olsaydılar bu seferde ön ve orta bölgelere yapılan sıklık hoşunuza gitmeyecekti. Sadece bu merkezin değil, genelde her merkezin yaptığı bir şey bu, alan geniş ise eğer; ön ve orta bölgeler olabildiğince sık ekilir ve arka bölge de ikinci ekime bırakılır

Anladığım kadarıyla memnuniyetsiz ayrılmışsınız biraz merkezden, umarım süreciniz en iyi şekilde geçer ve istediğiniz yoğunluğa ulaşırsınız

ulaş

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2022, 19:04:33 »
Ön çizgi yüz hattınla uyumlu görünüyor . Bence kötü değil hocam
sağol hocam, saçın tutması önemli saç tutarsa oralara bir ekim daha yaptıracam
  • Ekim Tarihi: 18.08.2022
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 41
  • Medikal Tedavi Medeks firmasının önerdiği set

ulaş

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2022, 19:05:21 »
Eğer dediğiniz gibi tüm alana ekim yapmış olsaydılar bu seferde ön ve orta bölgelere yapılan sıklık hoşunuza gitmeyecekti. Sadece bu merkezin değil, genelde her merkezin yaptığı bir şey bu, alan geniş ise eğer; ön ve orta bölgeler olabildiğince sık ekilir ve arka bölge de ikinci ekime bırakılır

Anladığım kadarıyla memnuniyetsiz ayrılmışsınız biraz merkezden, umarım süreciniz en iyi şekilde geçer ve istediğiniz yoğunluğa ulaşırsınız
sağol hocam
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 41

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2022, 09:01:32 »
Hayırlı olsun ekiminiz ama böylesine geniş bir açıklık ve kısıtlı donör ile önden tepe altına kadar bir alanın ekilmesi zaten doğru değil kafa yapınız da çok geniş bence tepe bölgesine hiç ısrar etmemeniz gerekirdi başarısız bir ekim okur sa bu merkezin değil sizin suçunuz bence umarım olmaz
Şikayetinizden anladığım kadarı ile altta boşluk kalmış diyorsunuz kapanmasını istemişsiniz ama malzeme ortada varteks zaten fite veren bir bolge bunu bilerek böyle bir açıklıkta oralara işlem yaptırmanız nekadar iyi sonuç verir bilemedim

ulaş

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2022, 22:34:31 »
Hayırlı olsun ekiminiz ama böylesine geniş bir açıklık ve kısıtlı donör ile önden tepe altına kadar bir alanın ekilmesi zaten doğru değil kafa yapınız da çok geniş bence tepe bölgesine hiç ısrar etmemeniz gerekirdi başarısız bir ekim okur sa bu merkezin değil sizin suçunuz bence umarım olmaz
Şikayetinizden anladığım kadarı ile altta boşluk kalmış diyorsunuz kapanmasını istemişsiniz ama malzeme ortada varteks zaten fite veren bir bolge bunu bilerek böyle bir açıklıkta oralara işlem yaptırmanız nekadar iyi sonuç verir bilemedim

Sağol hocam.
Ben Gökhan Bey le seyrek de olsa tüm alanın kapanmasıyla anlaşmıştım o da tamam dedi, bu iş için önceden 250km yol gidip saçımı gösterdim, yapamayacaksalardı biz dediğiniz gibi yapamayız diyecekti bende bu işi yapabilecek başka bir ekim merkezi arayacaktım, olay bu kadar basitti, bana tamam diyince yaparlar deyip ektirdik, saç ekim ekibine de şöyle böyle yapın demek hiç akılımın ucundan geçmedi malesef, her şeyi Gökhan Bey ayarlamıştır deyip salladık, bilmiyordum böyle olacağını

Bu arada ektirdiğime pişman mı oldum gerçekten pişman oldum diyebilirim, saçlar çıkarsa tabi her şey düzelebilir.
neden pişman olduğuma gelince; yukarıdaki ön çizgiyi geriden alması, tepe bölgesinde söylememe rağmen istediğim gibi tam kapatılan bir ekim yapılmaması, olayı Gökhan Bey e açıklamama rağmen hala bana konu hakkında geri dönüş yapmaması, ilgisiz kalması, ekim öncesi ve sonrasında eksik bilgilendirmeler yapılması(örneğin ekimden bir hafta önce alkol, kan sulandırıcı kullanılmaması gerekiyormuş, Gökhan Bey bana bir gün önceden kullanma demişti, ekim sonrasında ise alkol yasakmış bunları internetten öğrendim)

Kısacası her şey beklediğim gibi olmadı, çok eksiklikleri var, şu an tek son ümidim saçlarımın tutması
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2022, 22:42:21 Gönderen: ulaş »
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 41

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Ağustos 2022, 09:25:20 »
Hocam 2 ekim yaptırmanıza ramen hala saç ekimini pek anlayamamışsınız

Böyle bir kafa tek ekimle kapanmaz
Hava alanı pisti gibi kafanız var hocam bilmem farkındamızınız
Ayrıca bu kadar geniş açıklığa daha önce kullanılmış bir donör kalmış.

Tepeye keşke hiç ekmeselerdi kaldıki bunu söylemişler sanırım siz ısrar ettiniz.

Açık alana göre ön çizgi de daha ileri alınmaz alında kapanmaz bu alan
Donör bölgeniz yetersiz açık alan çok fazla
Yani durumunuza göre istekleriniz uyumlu değil
Ben olsam size saç ekmezdim risk alıp merkez ekmiş
Bu sekilde donör den saç çıktığıma ve bu sekilde planlama yapabildiklerine bence şükredin.
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2022, 09:42:29 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Bakalım nolcak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Ağustos 2022, 09:41:40 »
Hocam geçmiş olsun, hayırlısı olsun. Şahsen @hintel ve @kaan251 arkadaşın yorumlarına katılıyorum. Görüşlerinize yazılacak her şeyi yazmışlar zaten. Hiç kızmayın bilenmeyin bence de.

alıntı__Gökhan Bey e açıklamama rağmen hala bana konu hakkında geri dönüş yapmaması, ilgisiz kalması, ekim öncesi ve sonrasında eksik bilgilendirmeler yapılması(örneğin ekimden bir hafta önce alkol, kan sulandırıcı kullanılmaması gerekiyormuş, Gökhan Bey bana bir gün önceden kullanma demişti, ekim sonrasında ise alkol yasakmış bunları internetten öğrendim)

Bir sorum olacak; ***ekim sonrasında ise alkol yasakmış bunları internetten öğrendim*** Nerede gördünüz bunu? Ne zamana kadar yasakmış???

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Ağustos 2022, 09:44:39 »
Hocam geçmiş olsun, hayırlısı olsun. Şahsen @hintel ve @kaan251 arkadaşın yorumlarına katılıyorum. Görüşlerinize yazılacak her şeyi yazmışlar zaten. Hiç kızmayın bilenmeyin bence de.

alıntı__Gökhan Bey e açıklamama rağmen hala bana konu hakkında geri dönüş yapmaması, ilgisiz kalması, ekim öncesi ve sonrasında eksik bilgilendirmeler yapılması(örneğin ekimden bir hafta önce alkol, kan sulandırıcı kullanılmaması gerekiyormuş, Gökhan Bey bana bir gün önceden kullanma demişti, ekim sonrasında ise alkol yasakmış bunları internetten öğrendim)

Bir sorum olacak; ***ekim sonrasında ise alkol yasakmış bunları internetten öğrendim*** Nerede gördünüz bunu? Ne zamana kadar yasakmış???

Operasyon yaptıracak her insan bu saç ekimi değil sadece her operasyon ameliyat için geçerlidir bu zaten mantıken bilinen bir durum operasyona girecek insan tabiki alkol almaz:)

Kanı sulandırır kahve alkol uzak durur
Global Moderator

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Ağustos 2022, 12:10:46 »
Bu acik alani komple kapanabilecegine nasil Kanaat getirdiniz iyi bile ekmisler yapmamalari gerekliymis
Sac ekimi qcik alan kafa yapisi ve donor alandaki malzemeye gore planlama yaparak gerceklestirilir arkadaslara katiliyorum siz Israel etmissiniz soylediginize gore ama ywrsiz bir Israr olmus umarim ekilenler cikar

fatihulusoy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Ağustos 2022, 17:50:26 »
Adamlar elinden geleni yapmış hocam siz sanırım bu ekimin az donör le çok büyük açıklığınızın olduğunuzun farkında değilsiniz?
Hemde ikinci ekiminiz şükredin bence
Saç ekimine uygun bir aday olmadığınız halde adamlar gene elinden geleni yapmış haksızlık etmişsiniz saç ekim merkezine

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 22 Ağustos 2022, 17:52:04 »
Ben olsam size saç ekmezdim saç ekimine uygun değilsiniz saç ekim merkezinizde elinden geleni yapmış bence beklentiniz ile durumunuzun alakası yok.

ubuntum

• Diavel Dark Rider
  • Yeni üye
  • *
  • Çok iste olsun…
« Yanıtla #13 : 22 Ağustos 2022, 18:40:17 »
Hocam ön çizgiyi geriden çizdi diyorsunuz arkayı boş bıraktı diyorsunuz, sizin istekleriniz de çelişkili kusura bakmayın. Ön çizgiyi daha öne alsa bu sefer tepe tamamen boş kalırdı, seyrek ekse çim adam gibi bir şey olurdunuz. Yani sizi anlamak mümkün değil. Bence bu saça olabilecek tek şeyi yapmış Gökhan Bey. Bu arada ilgisizliğinde haklısınız. Medeksin bu konuda eksikleri var, iletişim konusunda pek iyi değiller bence de. Sorduğumda cevap veriyorlar ama sormazsan pek bilgi vermiyorlar detaylı.
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2022, 19:09:06 Gönderen: ubuntum2 »
  • Ekim Tarihi: 08.08.2022
  • Greft Miktarı 5100
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia, Coraspin
Medeks saç ekimi sonuçları
Saç ekimi forum

If someone can then i can…

ulaş

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 22 Ağustos 2022, 21:15:20 »
Evet galiba dönör bölge ve ekim alanı hakkında haklısınız, ben komple kapanabileceğini sandım, eldeki malzemeyle anca bu kadar olmuş anlaşılan
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 41

Facebook Twitter Instagram