Gönderen Konu: Fin kullanımı ve cinsellik  (Okunma sayısı 2402 defa)

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fin kullanımı ve cinsellik
« : 23 Ağustos 2022, 10:51:10 »
Herkese merhaba fin kullanan birinin cinsel ilişki de prezervatif kullanması zorunlu mudur ? Böyle bir bilgi okudum kullanan arkadaşlar aydınlatabilir mi ?

titanic5

• Hero Member
Ynt: Fin kullanımı ve cinsellik
« Yanıtla #1 : 23 Ağustos 2022, 12:31:08 »
Açıkca konuşmak gerekirse bu konu hakkında benim de kafamda soru işaretleri var
İstenmeyen bir hamilik olma ihtimaline karşılık fin kullanan birisi mutlaka korunmalı mı? Yada karşıdaki kişi hap mı almalı?
Biraz abartmış olcam ama karşı tarafa yutturcaz diyelim, finden bu şekilde karşıdaki yan etki alma ihtimali var mı?

Not : Bu arada ben 2 yıldır yan etki gördüğümü sanmıyorum

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2022, 13:03:44 »
Abi ben yutturmayı falan geçtim içine boşalmasak dahi prezervatif mi kullanılmalı o konuda bile tereddütüm var ! Yani hamile kalma riski nedeniyle mi prezervatif kullanın diyorlar ? Aktif seks hayatı olan ve fin kullanan biri bizi aydınlatırsa çok makbule geçer .

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2022, 17:04:32 »
bu soruyu açığa kavuşturmak lazım

içe boşalmada yanlışlıkla hamilelik olursa eğer çocuğa zarar verir mi?

veya yutturursak eğer karşı taraf yan etki alır mı?

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2022, 18:57:50 »
Kesinlikle .

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2022, 18:14:07 »
Herkese merhaba fin kullanan birinin cinsel ilişki de prezervatif kullanması zorunlu mudur ? Böyle bir bilgi okudum kullanan arkadaşlar aydınlatabilir mi ?

Erkekliğin baskılandığı için zaten olası çocuk oranın yerlerde düşüyor, merak etme zor çocuk yaparsın fin tarzı ilaçlar kullandıkça.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2022, 18:17:59 »
Erkekliğin baskılandığı için zaten olası çocuk oranın yerlerde düşüyor, merak etme zor çocuk yaparsın fin tarzı ilaçlar kullandıkça.
abart hatta anasını s... hatta olur mu böyle b0ktsn bilgileri yayan cahil cühelaları banlayın forumdan
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2022, 18:18:48 »
abart hatta anasını s... hatta olur mu böyle b0ktsn bilgileri yayan cahil cühelaları banlayın forumdan low iq
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 25 Eylül 2022, 19:25:12 »
abart hatta anasını s... hatta olur mu böyle b0ktsn bilgileri yayan cahil cühelaları banlayın forumdan

Cahil mi 3 dilde akademik makale okuyup, yazabilen adam cahil öyle mi ?
Alanım olmasa bile bolca scholar üzerinden fin türevleriyle alakalı okumalar yapıyorum hatta zır cahil kardeşim bölerek kullanman bile ilacın etkisini düşüren bir durum orjinal kullanım şekli 1mg geçmeyecek şekildeyken etkisini bile geciktirip, aynı dozlara bağışıklık kazandırıyorsun 1 sene ve üstü kullanımlarında kalıcı yan etkiler ve baskılanan testo durumları mevcut.
Sperm testi verdir sağlıklı birisine testo ile birlikte sonra 1 yıl kullandırdıktan sonra aynı testleri yaptır sonuçları zevkle bekliyorum.
Kafanda ki saç diye makinadan oldun haberin yok. :D

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2022, 22:15:48 »
Cahil mi 3 dilde akademik makale okuyup, yazabilen adam cahil öyle mi ?
Alanım olmasa bile bolca scholar üzerinden fin türevleriyle alakalı okumalar yapıyorum hatta zır cahil kardeşim bölerek kullanman bile ilacın etkisini düşüren bir durum orjinal kullanım şekli 1mg geçmeyecek şekildeyken etkisini bile geciktirip, aynı dozlara bağışıklık kazandırıyorsun 1 sene ve üstü kullanımlarında kalıcı yan etkiler ve baskılanan testo durumları mevcut.
Sperm testi verdir sağlıklı birisine testo ile birlikte sonra 1 yıl kullandırdıktan sonra aynı testleri yaptır sonuçları zevkle bekliyorum.
Kafanda ki saç diye makinadan oldun haberin yok. :D
3 dilde makale okudun diye tıbbı ve bilimi mi sallamıyorsun? istersen 10 dilde oku faydası yok bu iq ile
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2022, 22:35:56 »
milyon yillik insan evriminde birlikte calisan hormonlari baskliyosun ki baskiladigin hormon erkeklik hormonu. Sence de bahsedilen yan etkileri görmek beklenmedik şeyler mi?
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 26 Eylül 2022, 00:36:03 »
3 dilde makale okudun diye tıbbı ve bilimi mi sallamıyorsun? istersen 10 dilde oku faydası yok bu iq ile

Sana üzülmüyorum dostum neden mi ? Sen bir kulaktan dolma bilgilere inanan birisin. Seni para için tuzağa düşürüp güzel sonuç uğruna tüccarlar kandırabilir ama bizi asla neden mi İngilteredeyiz dostum burada sağlık önemlidir, senin paragöz doktorların gibi insanın varoluşsal durumuna etki eden bir ilacın sana zarar vermeyeceğini dile getirmezler, okumalarıma ve tartışmalarıma bunlarda eklenince neyin ne olduğunu biliyoruz, ilacı baban mı buldu böyle savunuyorsun.
Öyle cahilsin ki sağlıklı bir tane Türkiye'de araştırma olmadığını bile bilmeyecek kadar köylüsün yetmez gibi savunuyor tamam sen erkeklikten olmuşsun millete ön ayak olma.
 TR kafasıyla devam edebilirsin, yarın karını tüpçü ile yakalayınca sinirlenme kendin ettin, kendin buldun biz gerçekleri ve doğruluğıu savunuruz git sperm testine doktor sana tedavi uygulayacak, o kadar erkeksen git bakalım.
Ben sana gerçeği anlatmayacağım çünkü sen bitiksin, okuyanlar olursa ona göre hesabını yapar.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 26 Eylül 2022, 02:20:30 »
Sana üzülmüyorum dostum neden mi ? Sen bir kulaktan dolma bilgilere inanan birisin. Seni para için tuzağa düşürüp güzel sonuç uğruna tüccarlar kandırabilir ama bizi asla neden mi İngilteredeyiz dostum burada sağlık önemlidir, senin paragöz doktorların gibi insanın varoluşsal durumuna etki eden bir ilacın sana zarar vermeyeceğini dile getirmezler, okumalarıma ve tartışmalarıma bunlarda eklenince neyin ne olduğunu biliyoruz, ilacı baban mı buldu böyle savunuyorsun.
Öyle cahilsin ki sağlıklı bir tane Türkiye'de araştırma olmadığını bile bilmeyecek kadar köylüsün yetmez gibi savunuyor tamam sen erkeklikten olmuşsun millete ön ayak olma.
 TR kafasıyla devam edebilirsin, yarın karını tüpçü ile yakalayınca sinirlenme kendin ettin, kendin buldun biz gerçekleri ve doğruluğıu savunuruz git sperm testine doktor sana tedavi uygulayacak, o kadar erkeksen git bakalım.
Ben sana gerçeği anlatmayacağım çünkü sen bitiksin, okuyanlar olursa ona göre hesabını yapar.
ingilteeeye gitmiş hâlâ tüpçü müpçü diyor amip la bu  tr de araştırma varmı yokmu öyle bi cümle bile kurmadım nediyon belli değil
paragoz nealaaka??  g0tunden element uydurup uzun yazınca bi b0k bilmiş sayılmıyon ayrıca ikimiz de allahuekber dağlarından telefonu gökyüzüne tutarak interneti çektirmeye çalıştığını biliyoruz
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 26 Eylül 2022, 02:24:46 »
eğer bir daha erkekliği mi sorgularsan da annen veya kızkardeşini adresime gönder uygun sonuçları geri gelirlerse alırsın  |-onayisareti-| :D
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

ScaevolaS

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 26 Eylül 2022, 02:33:12 »
 biz ingiltere de yaşıyoruz ha.. ben başka ingiltere de yaşıyorum herhalde :D hims ve manual her yıl satış rekoru kırıyor oral minox finasteride şeker gibi gidiyor. sen araştırarak güzel  yapıyorsun keşke herkes sen gibi olsa ama ingilterede insanlar öyle değil.. özellikle haydar hiç değil :D

Facebook Twitter Instagram