Gönderen Konu: saç ekimi sonrası cinsellik  (Okunma sayısı 2046 defa)

mco52

• Full Member
saç ekimi sonrası cinsellik
« : 05 Şubat 2022, 12:11:13 »
merhaba arkadaşlar konu hakkında bi araştırma yaptım ama net bi cevap bulamadım ekimden sonra cinsel iliski veya mastürbasyon neden yasak ve kac gun yapilmamali bilgisi olan arkadaslar yazabilir mi ?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: saç ekimi sonrası cinsellik
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2022, 12:43:38 »
Nedenleri bildiğim kadarıyla 3 tane
1) Ilişki sırasında karşı cinsin senin ekim yapılmış başına dokunma olasılığı yüksek.

2) Kan basıncını birden yükselttiği için greftlerin yerinden çıkma olasılığı var.

3) Terlenen bir aktivite olduğundan ekimin ilk günleri terlendiği zaman enfeksiyon kapma riski var.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2022, 14:28:10 »
1) Ilişki sırasında karşı cinsin senin ekim yapılmış başına dokunma olasılığı yüksek.

2) Kan basıncını birden yükselttiği için greftlerin yerinden çıkma olasılığı var.

3) Terlenen bir aktivite olduğundan ekimin ilk günleri terlendiği zaman enfeksiyon kapma riski var.
peki sıkligiyla alakali olarak mesela 2 ay gecmis aradan illa haftada bir mi yoksa allah ne verdiyseymi dhtyi de costurmamak lazim gibi geliyor bana
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2022, 14:35:11 »

|-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2022, 15:39:42 »
peki sıkligiyla alakali olarak mesela 2 ay gecmis aradan illa haftada bir mi yoksa allah ne verdiyseymi dhtyi de costurmamak lazim gibi geliyor bana

Hocam onun hakkında bir bilgim yok
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2022, 16:33:47 »
Hocam onun hakkında bir bilgim yok
cinsellik hayattir beyler bence kisitlamayin yani yemek bul ye dayak bul kac kadin buldun yumul
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

mco52

• Full Member
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2022, 17:10:34 »
pekii ekimden kaç gün sonra başlanabilir mesela artık 10.günden sonra masturbasyona baslanabilir mi ? veya ekim bölgesine dikkat edilerek cinsel hayat devam ettirilebilir mi ? artık kökler yerini almıştır zarar görmez diye düşünüyorum ya siz ne düşünüyosunuz ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Şubat 2022, 17:14:14 »
arkadaşlar saç ekimi yapan kişi zaten bu konuda bilgi bulmasına gerek yok kafasında hassasiyet durumu varken öyle bir olayın içine girmez kendisi hassasiyet geçip normale dönünce ne yaparsa yapar bu soruları sormanıza gerek yok saçmalık yani

sonuçta bu işi kafanızla yapmıyorsunuz  :) ya da kafanızı yalatmıyorsunuz

konu tamamen hassasiyetle alakalı dokunun ca kafanızı sürtünce bir sorun olmayacak kıvama geldiğinizde ne yaparsanız yaparsınız
sonuçta bu bir operasyon iyileşme süreçlerinde bu tür aktivitelerden uzak durulur iyileşene kadar

artık 10 gün mi iyileşir 8 günde mi bunu kendiniz hissedersiniz
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 05 Şubat 2022, 17:49:39 »
arkadaşlar saç ekimi yapan kişi zaten bu konuda bilgi bulmasına gerek yok kafasında hassasiyet durumu varken öyle bir olayın içine girmez kendisi hassasiyet geçip normale dönünce ne yaparsa yapar bu soruları sormanıza gerek yok saçmalık yani

sonuçta bu işi kafanızla yapmıyorsunuz  :) ya da kafanızı yalatmıyorsunuz

konu tamamen hassasiyetle alakalı dokunun ca kafanızı sürtünce bir sorun olmayacak kıvama geldiğinizde ne yaparsanız yaparsınız
sonuçta bu bir operasyon iyileşme süreçlerinde bu tür aktivitelerden uzak durulur iyileşene kadar

artık 10 gün mi iyileşir 8 günde mi bunu kendiniz hissedersiniz
hintel kardes ya kafa yalatma fantezisi olan varsa?
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 05 Şubat 2022, 17:52:18 »
hintel kardes ya kafa yalatma fantezisi olan varsa?

Kardeşim vallahi midem kalktı

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2022, 19:16:02 »
Kardeşim vallahi midem kalktı
🤣🤣 bunun icin tailanda gidiyorlar yalatip geliyorlar
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

mco52

• Full Member
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2022, 19:46:59 »
peki kaçıncı günden sonra bere takabiliriz bilgisi olan var mı ?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 05 Şubat 2022, 20:26:43 »
peki kaçıncı günden sonra bere takabiliriz bilgisi olan var mı ?

Benim elimdeki ekim sonrası kartında 12.gunden itibaren falan diyordu ama ben garanti olsun diye 26. gün civarı taktım.

mco52

• Full Member
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2022, 23:31:27 »
Benim elimdeki ekim sonrası kartında 12.gunden itibaren falan diyordu ama ben garanti olsun diye 26. gün civarı taktım.
yani aşağı yukarı kabuk dökümünden sonra sıkıntı olmaz demişler herhalde o kartı burayla paylaşma şansın var mı hocam merak ettim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 06 Şubat 2022, 00:50:16 »
yani aşağı yukarı kabuk dökümünden sonra sıkıntı olmaz demişler herhalde o kartı burayla paylaşma şansın var mı hocam merak ettim

Bulursam paylaşayım hocam tamamdır

Facebook Twitter Instagram