Gönderen Konu: Xpecia cinsellik  (Okunma sayısı 1424 defa)

Kellaini

• Yeni üye
  • *
Xpecia cinsellik
« : 18 Ekim 2021, 21:06:18 »
Selamlar herkese,
Bundan 4-5 ay önce saç ekimi yaptırdım ve o günden beri xpecia tablet sabah akşam kullanıyorum. Son 1 aydır ereksiyon problemi testiste ağrı isteksizlik vs ne ararsanız var. 4-5 tane hastane gezdim en sonunda saç ekimi yaptırdığım yere bu ilaçtan olur mu diye sordum hemen bıraktırdılar. Şu an saç baş düşünücek halim kalmadı. 1 haftadır içmiyorum durumda bi ilerleme yok. Bugün hormon testi yaptırdım sonucu yarın çıkıcak. Doktor geri dönülmez şeyler olmuş olabilir keşke kullanmasaydın vs dedi. Yaşım daha 25 psikolojim inanılmaz bozuldu tarif edemem. Benzer deneyimi olan abiler biraz aydınlatabilir mi bu düzelecek bişey mi yaşayıpta düzelen var mı bişeyler duymam lazım ilk defa konu açıyorum yanlış biyere açtıysam da kusuruma bakmayın abiler şimdiden teşekkür ederim.

Execuvite

• Hero Member
Ynt: Xpecia cinsellik
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2021, 23:43:51 »
Xpecia böyle bir şey yapmaz bence , ama sormak istediğim önemli soru şu xpecia nasıl kullandınız kullanma aralığınız neydi atıyorum kaç saat vardı iki öğün arasında.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2021, 00:02:19 Gönderen: Execuvite »

Kaiba

• Full Member
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2021, 01:59:00 »
Xpecia içerisinde cinselliği en çok etkileyecek ürün saw palmetto geri dönülmez etkileri olduğuna dair Hiç araştırma yok ama güvenilmez tabi. Anlatmak istediğim finasterid gbi bir ürün değil finasterid geri dönülmez etki yapıyor o yüzden korkma sonuçlarını paylaş 3 ay kullanma eskiye dönersin sadece meni sıvılaşması uzun sürer

Kellaini

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2021, 10:29:34 »
Xpecia sabah 7 sularında içiyodum. Akşamda 7 civarında içiyodum.
Testlerin sonuçları da çıkmış bütün değerler referans aralığı içerisinde.
Valla bilemiyorum ama fin tarzı ilaçlar bu xpecia dan daha masum olabilir en azından yan etki yapabilir diye yazıyolar.
  • Yaşınız 25

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2021, 14:32:29 »
Valla bilemiyorum ama fin tarzı ilaçlar bu xpecia dan daha masum olabilir en azından yan etki yapabilir diye yazıyolar.
Xpecia'nın içinde soya olduğunu bir kaç yerde okumuştum. Östrojeni arttırdığı için yan etki yapıyor olabilir. Bir ürün doğal diye yan etki görmeyeceğinizi sanmayın. Senin yaşadığın şeyleri ben topikal olarak dermaroller ile birlikte biberiye yağında yaşamıştım. Zamanla düzeliyor. Psikoloji çok önemli bu konuda. Alt takımlara sürekli yüklenme normale döndü mü diye. 1-2 hafta ara ver ve kafadan çıkar bu konuyu. Zaten ereksiyon anında kafana sürekli bu konu ileşeceği için odaklanamayacaksın. Plasebo etkisi de olabilir.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2021, 14:49:49 »

Evet olabilir fin de yazıyor hatta bu gün eczanede gördüm artık kutular üzerine de uyarı yazısı koymuşlar

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2021, 14:56:46 »

Evet olabilir fin de yazıyor hatta bu gün eczanede gördüm artık kutular üzerine de uyarı yazısı koymuşlar
Eğer depresif bir haliniz varsa ilk önce onu düzeltmelisiniz. Yoksa kötü yapar. Aynı şekilde sizde herhangi bir şekilde cinsellik konusunda şüphe oluşturacak bir ilaca, tedaviye başlamadan önce kendinizi psikolojik olarak hazırlamanız gerekiyor. Psikoloji çok önemli.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Kellaini

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2021, 12:51:09 »
Xpecia'nın içinde soya olduğunu bir kaç yerde okumuştum. Östrojeni arttırdığı için yan etki yapıyor olabilir. Bir ürün doğal diye yan etki görmeyeceğinizi sanmayın. Senin yaşadığın şeyleri ben topikal olarak dermaroller ile birlikte biberiye yağında yaşamıştım. Zamanla düzeliyor. Psikoloji çok önemli bu konuda. Alt takımlara sürekli yüklenme normale döndü mü diye. 1-2 hafta ara ver ve kafadan çıkar bu konuyu. Zaten ereksiyon anında kafana sürekli bu konu ileşeceği için odaklanamayacaksın. Plasebo etkisi de olabilir.
Söyledikleriniz çok doğru. Bi süre düşünmemeye çalışıcam dediğiniz gibi inşallah bi sıkıntı çıkmaz daha fazla
  • Yaşınız 25

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Ekim 2021, 19:19:37 »
Kardeş bence xpecia bu kadar etki etmez kalıcı yan etkisi yok ben görmedim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Ekim 2021, 19:24:12 »
220 gündür günlük avodart ve günde 2 xpecia (ilk başlarda 2 gün 1 avodart alıyordum son zamanlarda da günde tek xpecia alıyorum) alıyorum Allah nazardan esirgesin yan etkilerin hiçbiri yok. hem fizyolojik hem de psikolojik olarak zor bir süreç yan etki yaşayanlar için Allah şifa ve sabır versin. yan etki görür görmez bırakın arkadaşlar.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Facebook Twitter Instagram