Gönderen Konu: Ankara'da saç ekimi önerileri  (Okunma sayısı 557 defa)

Mehmet06a

• Yeni üye
  • *
Ankara'da saç ekimi önerileri
« : 03 Eylül 2022, 15:07:32 »
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır formunuzu takip ediyorum. En sonunda üye olup ben de aranıza katılmaya karar verdim. 30 yaşındayım ve 10 yıldır saçım dökülüyor.
Ankara'da saç ekimi yaptırmaya karar verdim.
Gördüğüm kadarıyla şahin çelik ve suat çiçek tercihlerim arasına girdi.
Bunlardan birini önerseydiniz hangisini önerirdiniz veya farklı bir araştırmamı istediğiniz doktor varsa ona da bakabilirim.
Estetik ve güzel durmasını istiyorum. Çim adam gibi olmak istemiyorum. Yaptırdıktan sonra ah ulan keşke yaptırmasydım daha iyi olurdum demek istemiyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara'da saç ekimi önerileri
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2022, 15:33:44 »
Saçlarını paylaşırsan daha doğru bilgi alırsın forumda saçlarını paylaşmadan konu açıp kime gideyim diye soracaksan instagramdan sor kafasına göre cevap versin insanlar dostum.

Şahin çelik ekimci olarak çok daha başarılı.
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2022, 16:06:00 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Mehmet06a

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2022, 15:59:52 »
Saçlarını paylaşırsan daha doğru bilgi alırsın gorumda saçlarını paylaşmadan konu açıp kime gideyim diyr soracaksan instagramdan sor kafasına göre cevap versin insanlar dostum.

Şahin çelik ekimci olarak çok daha başarılı.

Haklısınız Hocam buyrun. Saçlarım çok yoğundu 10 senede buraya geldi. Psikolojimi bozdu ondan dolayı paylaşmadım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2022, 16:05:31 »
Saol kardeşim. Donör iyi ama saç tellerin ince bu açıklık öyle 1 saç ekimi ile kapanmaz kardeşim.
Şahin çelik düşünüyorsan zaten sana doğru bir şekilde iki ekim planlayacaktır umut satmaz doğru olanı yapar

İlk ekimin çizdiğim alana kadar yaptırman en doğrusu olacaktır sonrası ilk ekimin başarı durumuna göre planlanır.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram