Gönderen Konu: İzmir Vartex için Saç ekimi merkezi önerileri? donörüm yeterli mi?  (Okunma sayısı 494 defa)

erdi35

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba,

uzun zamandır takip ediyorum fakat her doktor her klinik ile olumlu ya da olumsuz öneriler illaki gördüm bu aşama gerçekten zormuş.

Özellikle vartex bölgemden şikayetçiyim yani orda saçım olsa önlerde şakaklarım açık ama yine de çok rahatsız değilim.

İzmirde oturuyorum Sibel Ulusan çok öneriliyor. Önümüzdeki haftaiçi randevum var gidip muayene olacağım Fakat hem Euro bazında çalışmasından dolayı malum kur fiyatları çok yüksek hem de hijyen ile alakalı bazı eleştiriler gördüm. Ayrıca vartex bölgesine de özen göstermiyor ve başarılı sonuçları yok diye okudum (yanlış yönlendirme olmuş olmasın bunlar aklımda kalanlar sadece) iyi örnekleri varsa vartex için iletirseniz sevinirim.

İzmirde Likya,  Egeshair, Ekol gibi kliniklerde saç ektirip memnun olan var mı?

Özellikle vartex bölgesi için (değecekse izmir dışında da olabilir) Önerebileceğiniz biri veya bir klinik varmı?

Saçlarımı az önce kestirdim fotoğrafları iletiyorum hemen. Yaşım 31 bu arada

LOESS

• Hero Member
Üstad dökülen alan çok geniş vertex değil sadece planlamanı orta ve en arka kısım olarak düşün, donörün güçlü gözüküyor güzel bir ekim ile inşallah güzel bir netice alırsın.

Leonidas

• Hero Member
Merhaba. saç dökülme şeklimiz benziyor. İmzamda ki konulardan saç Ekimi sürecime bakabilirsiniz.
2 Ekim yaptırdım ben, ben de ön Hattı takmıyordum ilk etapta ama öyle olmuyormus hocam bunu zamanla anlıyorsunuz çok ciddi fark ediyor ve ön kısma da ektirseniz sizin icin iyi olur. Mantıklı bir planlamayla çok güzel sonuç alabilirsiniz.

erdi35

• Yeni üye
  • *
Merhaba. saç dökülme şeklimiz benziyor. İmzamda ki konulardan saç Ekimi sürecime bakabilirsiniz.
2 Ekim yaptırdım ben, ben de ön Hattı takmıyordum ilk etapta ama öyle olmuyormus hocam bunu zamanla anlıyorsunuz çok ciddi fark ediyor ve ön kısma da ektirseniz sizin icin iyi olur. Mantıklı bir planlamayla çok güzel sonuç alabilirsiniz.

Hocam incelemiştim zaten Şahin Hocaya yazdım. İzmirde oturuyorum tek problem o. Ekim sonrası PRP işleri falan başka yerlerde yaptırabilir miyim acaba diye düşünüyorum. Donör bölgen vs iyi mi peki?

baldLion

• Hero Member
Hocam incelemiştim zaten Şahin Hocaya yazdım. İzmirde oturuyorum tek problem o. Ekim sonrası PRP işleri falan başka yerlerde yaptırabilir miyim acaba diye düşünüyorum. Donör bölgen vs iyi mi peki?

Ekim esnasında yapılan prpnin faydası var ama sonrasında yapılan prp ler boş iş dostum çok kafana takma.
Hatta bu konudaki genel kanı böyle bir tek ben demiyorum yani  :) sen prpyi fazla ciddiye almışsın.

Leonidas

• Hero Member

Baldlionun da Dediği gibi hocam. Bana mesela ekimden hemen sonra prp yapıldı sonra bir daha hiç yapılmadı. Şart değil ve genel kanı çok da bi etkisi olmadığı yönünde. Donör nasıl hala bi bilgim yok, 6. Ay da kestiricem yani 1 ay sonra. Ancak ilk ekimime bakarsan donorum çok iyi durumdaydı. Bu 2. Ekimim olduğu için nasıl olur baya merak ediyorum bende.

Facebook Twitter Instagram