Gönderen Konu: Şakaklardaki açılma  (Okunma sayısı 873 defa)

Ragnarok

• Yeni üye
  • *
Şakaklardaki açılma
« : 03 Eylül 2022, 22:12:10 »
Arkadaşlar şakaklardaki açılma çok rahatsız ediyor. Kötü bir görüntü oluşturmaya başladı. Şakaklara ekim düşünüyorum. Sizce biraz daha mı beklemeliyim yoksa ektirmelimiyim? Yorum yaparsanız sevinirim.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Şakaklardaki açılma
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2022, 23:34:09 »
Finasteride kullanıyo musun

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2022, 23:51:44 »
 yaş kaç ektirsende korumaya almak zorundasın saçları.önde ilaçlar pek işe yaramıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ragnarok

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2022, 23:59:53 »
23 abi yaşım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2022, 00:23:39 »
 genetik 23 ile 28 de zıplama yapar derler.bazı ekimciler bekle derler iyice açılsın ektirirsin falan doğrusu bu zaten ama ben genclikte olmucak saçı ne yapayım ben olsam finasteride baslar onleri biraz ektirir masaj dermoller devam ederdim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2022, 03:54:45 »
23 abi yaşım
Kullan bence önde işe yaramıyo diye kesin bişey yok fin yardımcı olabilir

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2022, 15:46:51 »
Ön ortadaki saçlar hariç yanlarda açılmalar devam eder büyük ihtimalle önce M şekline daha sonrada V şekline gelecek ön çizgin .Çokta yapacak bir şey yok şu aşamada bekleyip açılma biraz daha devam ederse oralara ekim yaptırmak en doğrusu olur

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2022, 15:57:22 »
 zaten bu yasta ektirirsen her halikarda ilaç kullancan.onde tuyleşmiş saçlar olsaydı kalınlaştırır kapardı ama önler şakaklar dhtye çok dayanıksız ilaçta yuzde 40 basklıyor o şakaklarda ilaç once işe yarasada sonra gene dokulcejk orası onemli olan dokulme yayılmasın ekimle halledersin

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2022, 16:04:12 »
zaten bu yasta ektirirsen her halikarda ilaç kullancan.onde tuyleşmiş saçlar olsaydı kalınlaştırır kapardı ama önler şakaklar dhtye çok dayanıksız ilaçta yuzde 40 basklıyor o şakaklarda ilaç once işe yarasada sonra gene dokulcejk orası onemli olan dokulme yayılmasın ekimle halledersin
Neden ön bölgede gelişim ya da koruma imkansız gibi konuşuyosun çok örnek var ön çizgisini de güzel hale getiren finasteridele,kesin olarak bilinemez

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2022, 16:26:40 »
 ilaçlarda yeni kazanım genelde tepe oluyor onler dhtye çok dayanıksız hele şakaklar

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Eylül 2022, 16:41:21 »
ilaçlarda yeni kazanım genelde tepe oluyor onler dhtye çok dayanıksız hele şakaklar
Daha başlamamış birine negatif aşılamaya gerek yok bence çünkü belli olmaz önler de  gelişebiliyo

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 04 Eylül 2022, 17:17:11 »
 negatif aşılamıyorum bu işin gerceği bu.önlerde az işe yarıyor.zaten eninde sonunda ektiricek.ilaçtan beklentisi dokulmeyi yavaslatması olsun o şakaklar bozulmuş goruntuyu bozar kucuk bir ekim ister.geneti dokulmesi agresif değilse işi kurtarır her ihtimale karsı ilaç kullanırsa ageesif genetik dokulmenin yuzde 40ını baskılar.yoksa bende biliyordum şakaklarda biraz minox kullan demeyi bazı drlar bole der ama o şakaklar bir kere bozulmuş yada beklicek dokulen dokulcek 30da ektircek
 dokulme çok değil az bazı dokulmeler bundan çok ama goruntuyu bozmuyor yuzu kapalı olmasına rağmen bu kadar az dokulme goruntusunu bozmuş.diğer yerlerde ne gidici ne kalıcı duruyor genetik sahibi olduğu için minyaturleşme haliyle var.şimdilik acil bişide yok ama onlem almalı ilerisi için baskılama ve hucreyi besleme
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2022, 17:23:30 Gönderen: emekli kel »

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Eylül 2022, 17:42:48 »
negatif aşılamıyorum bu işin gerceği bu.önlerde az işe yarıyor.zaten eninde sonunda ektiricek.ilaçtan beklentisi dokulmeyi yavaslatması olsun o şakaklar bozulmuş goruntuyu bozar kucuk bir ekim ister.geneti dokulmesi agresif değilse işi kurtarır her ihtimale karsı ilaç kullanırsa ageesif genetik dokulmenin yuzde 40ını baskılar.yoksa bende biliyordum şakaklarda biraz minox kullan demeyi bazı drlar bole der ama o şakaklar bir kere bozulmuş yada beklicek dokulen dokulcek 30da ektircek
 dokulme çok değil az bazı dokulmeler bundan çok ama goruntuyu bozmuyor yuzu kapalı olmasına rağmen bu kadar az dokulme goruntusunu bozmuş.diğer yerlerde ne gidici ne kalıcı duruyor genetik sahibi olduğu için minyaturleşme haliyle var.şimdilik acil bişide yok ama onlem almalı ilerisi için baskılama ve hucreyi besleme
Herkesin dökülme şematiği farklı oluyo, farklı açıklıklar tedavide de farklı geri kazanımlar getirebilir.Çok normal önlerde işe yaramayan vakalarda vardır tabii ama yarayan da var fin sadece vertex için değil  denemeden nerden bilcek bence önlerini fin kurtarır

Ragnarok

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 04 Eylül 2022, 17:57:34 »
Abi fin kullanmaya mı başlayayım o zaman ilk etapta? Yani daha çok merak ettiğim bu hali görüntüyü bozuyor.  Şimdi ekim yaptırsam daha sonra fin kullansam daha iyi olmaz mı? O ekilen dahil saçları korumaz mı?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 04 Eylül 2022, 18:32:06 »
 fine basla ekimden 6 _8 ay onerilir.donor guclenir.6 ay sonra duruma gore hareket edersin dermollerde uygula.

Facebook Twitter Instagram