Gönderen Konu: ASMED, 01-02 Eylül 2022, Greft: 5015 Yaş: 39  (Okunma sayısı 8107 defa)

Shelby

• Yeni üye
  • *
ASMED, 01-02 Eylül 2022, Greft: 5015 Yaş: 39
« : 04 Eylül 2022, 09:40:16 »
Merhabalar.

Saç ve saç ekimiyle ilgili olarak pek çok şey öğrendiğim hatta ekim yerini bile onun sayesinde belirlediğim www.sacekimisonuclari.com'a ve takipçilerine bir nebze olsa da faydam olması için saç ekim sürecimi kısmet olursa 12. aya kadar paylaşacağım.

Uzun uzadıya, düşen saçların kahramanlık hikayesini anlatmak yerine ekim sürecine geçmek daha kolayıma geliyor. Sadece her türlü ilaç, karışım, iksir vs. denediğimi bilmenizi isterim. En sonunda 1 yıllık sürede haftada 3 gün 1 mg fin kullanarak Koray Hoca'ya başvurdum. Klinik ve çalışanları hakkında oldukça memnunum ancak yorumlarımı daha sonraki bir zamanda yapacağım.

Dezavantajlarım:
Donör kapasitesi: 7000
Mikron: 50
Gref Ortalaması: 2

Avantajlarım: Askerliğimi yaptım

Saç ekimi operasyonu hususunda bildiğiniz kurtlar sofrasından çıkmaya çalışıyorum diyebilirim.  ;D

Her ne kadar kanal açma safhalarını uykuda geçirsem de bu işlem Koray Hoca tarafından yapıldı. Ağrı, sızı veya operasyona dair herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Operasyondan 2 gün sonra iki kaş arası ve sağ gözümün ortaya yakın tarafında ödem oluştu. Onun dışında bir sorun yok şu an için.

Operasyon sonrasında 2 gün fin-1 gün dut şeklinde tedaviyi sürdüreceğim.

İlk olarak Ağustos 2022 tarihinde kendi çektiğim fotoğraflar.

Shelby

• Yeni üye
  • *
Ynt: ASMED, 01-02 Eylül 2022, Greft: 5015 Yaş: 39
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2022, 09:42:10 »
Operasoyn öncesi ASMED fotoğrafları saçların ıslak haliyle
Medikal Tedavi: 2 gün 1 mg proscar, 1 gün Dutasterid.

Shelby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2022, 09:43:37 »
ASMED saçların kuru hali

Shelby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2022, 09:45:22 »
Operasyon sonrası

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2022, 12:07:57 »
Selamlar, hayırlı olsun şimdiden saç ekiminiz. Asmed kalitesi tartışmasız çok güzel bir merkezde ekim yaptırmışsınız. Sonucun çok güzel olacağı konusunda en ufak bir şüphem yok. Planlama harika gözüküyor. Tekrardan geçmiş olsun , eminim istediğiniz saçlara en kısa süre içerisinde kavuşmuş olacaksınız. Sağlıcakla kalın :)
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2022, 03:45:17 »
Benim kadar sacin varmis 2400 ekildi bana iki katim ekilmis .
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Eylül 2022, 08:27:37 »
Bu finasterid dutasterid gibi ilaçları herkesin peynir ekmek gibi kullanmasına çok şaşırıyorum . Yabancı kaynakları inceliyorum yabancı doktorlar çok temkinli bu konuda ama özellikle Koray Erdoğan çok kolay tavsiye ediyor hatta 3 ay kullan saçını öyle ekeyim diyor . Tabi kimse kimseye zorla ilaç içtiemiyor illa iç diye kafasına silahta dayamıyor ama bu kadar sık söylenmesi de bu ilacı masum gösteriyor .Eleştirimi yaptıktan sonra , Ekiminiz ilk etapta çok şık duruyor zaten bilimsel olarak bu işi inceleyen ve araştıran bir doktora bu işlemi yaptırmak sonuç konusunda ayrı bir güven veriyordur . Hayırlı olsun yeni saçlarınız .

Shelby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 05 Eylül 2022, 10:02:23 »
Selamlar, hayırlı olsun şimdiden saç ekiminiz. Asmed kalitesi tartışmasız çok güzel bir merkezde ekim yaptırmışsınız. Sonucun çok güzel olacağı konusunda en ufak bir şüphem yok. Planlama harika gözüküyor. Tekrardan geçmiş olsun , eminim istediğiniz saçlara en kısa süre içerisinde kavuşmuş olacaksınız. Sağlıcakla kalın :)

Şu durumda duymak istenilecek bütün güzel sözleri söylemişsiniz. Umarım iyi dilekleriniz gerçekleşir. Teşekkürler  |-onayisareti-|

Shelby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 05 Eylül 2022, 10:09:19 »
Benim kadar sacin varmis 2400 ekildi bana iki katim ekilmis .

Sizin konunuzu defalarca inceledim. Öncelikle saçlarınızı çok beğendiğimi belirteyim.

Benim açıklık yanılmıyorsam sizden fazla. Ön bölgeden vertekse kadar giden bir boşluk veya seyreklik var. Saç kalitemde ilk mesajımda yazdığım gibi çok da iyi sayılmaz malesef. Buna bir de sizin ekiminiz sayesinde yakından takip ettiğim Muttalip Hoca'nın ekim tekniği de girince 2 katı farklı bir ekim kaçınılmaz hale geliyor. Zaten şu an ister Asmed olsun ya da başka bir yer hemen 5000 greft teşhisi konuyor. Donörün bu şekilde kullanılması haliyle tedirgin ediyor. Hocaların bir bildiği var demek düşüyor bize de.

Shelby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 05 Eylül 2022, 10:31:46 »
Bu finasterid dutasterid gibi ilaçları herkesin peynir ekmek gibi kullanmasına çok şaşırıyorum . Yabancı kaynakları inceliyorum yabancı doktorlar çok temkinli bu konuda ama özellikle Koray Erdoğan çok kolay tavsiye ediyor hatta 3 ay kullan saçını öyle ekeyim diyor . Tabi kimse kimseye zorla ilaç içtiemiyor illa iç diye kafasına silahta dayamıyor ama bu kadar sık söylenmesi de bu ilacı masum gösteriyor .Eleştirimi yaptıktan sonra , Ekiminiz ilk etapta çok şık duruyor zaten bilimsel olarak bu işi inceleyen ve araştıran bir doktora bu işlemi yaptırmak sonuç konusunda ayrı bir güven veriyordur . Hayırlı olsun yeni saçlarınız .

İyi dilekleriniz için teşekkürler. Koray Hoca'ya bir insanın kendisini emanet etmesinin sebebi sizin de belirttiğiniz gibi güven duygusunu yaşama arzusu.

Takviye konusuna gelince, bundan 15-20 sene önce etrafımda propecia muhabbeti geçmiş ve çok kısa bir süre denemiştim ama korkudan bırakmıştım. Günümüzde finasterid gibi ilaçların daha rahat kullanıldığı konusuna katılıyorum. Bunda başka kullanıcıların tecrübeleri büyük rol oynuyor. Okuyoruz, görüyoruz bu da bir fikir sağlıyor.
Benim gibi bu ilacı biraz rahat kullananların ana motivasyonu yan etkilerin fazla olmaması ve bunların ilacı bırakınca geçecek olması düşüncesi. (Şartlı bir düşünce mi? Belki de evet) Yoksa çok küçük bir grup dışında Dünya'da hiç kimse cinsiyetine etki edebilecek bir durumu kabul etmez. Madem bir işe girdik ve bir daha deneme hakkımız sınırlı o halde böyle bir riski almak makul geliyor çünkü saç ekimi saç dökülmesi serüveninin son savunması.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2022, 15:37:39 »
Sizin konunuzu defalarca inceledim. Öncelikle saçlarınızı çok beğendiğimi belirteyim.

Benim açıklık yanılmıyorsam sizden fazla. Ön bölgeden vertekse kadar giden bir boşluk veya seyreklik var. Saç kalitemde ilk mesajımda yazdığım gibi çok da iyi sayılmaz malesef. Buna bir de sizin ekiminiz sayesinde yakından takip ettiğim Muttalip Hoca'nın ekim tekniği de girince 2 katı farklı bir ekim kaçınılmaz hale geliyor. Zaten şu an ister Asmed olsun ya da başka bir yer hemen 5000 greft teşhisi konuyor. Donörün bu şekilde kullanılması haliyle tedirgin ediyor. Hocaların bir bildiği var demek düşüyor bize de.

Sac kaliten fazla sayilmaz diye baslama ise koray hocaya risk almamak icin gidiyorsun yoksa aliye veliye giderdin finasa gelince arti ben finans yada minox hic kullanmadim biotin ve kerozan takviyeleri aldim ikiside dogal takviyilere hormonu baskilamadim hic.hocada istemedi zaten.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2022, 18:27:56 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun güzel yazınız için teşekkür ederiz umarım harika saçlarla seni saç ekimi sonuçları forumundan uğurlarız

Gene harika bir Dr. koray erdoğan tarımı ön çizgi yüz hattına çok uyumlu harika bir kanal(cep) açılımı ve dizilimi çok sık bir ekim

Saç ekimi sürecinde ne kullanacaksın medikal olarak?

Umarım hayalindeki saçlara kavuşursun.
Global Moderator

Shelby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2022, 18:46:43 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun güzel yazınız için teşekkür ederiz umarım harika saçlarla seni saç ekimi sonuçları forumundan uğurlarız

Gene harika bir Dr. koray erdoğan tarımı ön çizgi yüz hattına çok uyumlu harika bir kanal(cep) açılımı ve dizilimi çok sık bir ekim

Saç ekimi sürecinde ne kullanacaksın medikal olarak?

Umarım hayalindeki saçlara kavuşursun.

Teşekkürler Hintell. Zaten Koray Erdoğan'ı seçmemde en önemli pay senin.

2 gün sabah xpecia+akşam fin, 1 gün Dut kullanmaya başladım. Ağır gelirse xpeciayı plandan çıkarabilirim. Ekim öncesinde de 1 yıl boyunca haftada 3 gün 1 mg fin kullandım zaten. Gerçekten faydasını gördüm.

Eğer önerirseniz prp vs yaptırabilirim. Anlayacağınız bu süreçte medikal desteklerle yürümeyi seçenlerdenim.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 05 Eylül 2022, 19:09:19 »

finasterid kullanımı taraftarı olan biri değilim ancak yabancı doktorlar finasteride temkinli yaklaşıyorlar sözünüz kesinlikle doğru değil amerikalı ve avrupalı doktorların neredeyse tamamı finasterid mutlaka öneriyorlar.

Kel Pacino

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 05 Eylül 2022, 19:39:40 »
Saç ekiminiz hayirli olsun, umarim beklentileriniz karşilanir. Bu arada fiyat ne kadar tuttu acaba?
  • Ekim Tarihi: 29.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram