Gönderen Konu: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31  (Okunma sayısı 48940 defa)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31
« : 02 Haziran 2022, 17:47:30 »
Selamlar değerli forum üyeleri  :)
Böyle bir platformu kurarak insanların araştırmalarını kolaylaştıran, bilgi sahibi olmamızda emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

Forumda bulunan konuların bir çoğunu okuyarak, bazen notlar alarak, 'Haberdar Et' butonuna basarak bir çok arkadaşımızın işlemlerini takip ettim.
Bu sayede saç ekimi yaptıracağım merkezi, kullanacağım ilaçları, süreçte neler yapılması gerektiğini sıkılmadan itinayla okudum.

Ve sonunda Asuman Hair Transplant saç ekim merkezinde karar kıldım.
Merkezle ilk görüşmem mayıs ayında gerçeklemişti, 1 Haziranda karar kıldıktan sonra bu tarihe kadar dönor bölgesini güçlendirmek için bir kaç vitamin ve ilaç tavsiyesi verildi merkez tarafından.
(Proscar, Xpecia, Prozinc Plus Şampuan ve Sprey) vs bu ilaçları yaklaşık 15 gün kadar kullandım, ekime 5 gün kala bıraktım.

1 Haziran 2022 (Doğum Günüm)

Evet arkadaşlar ekim tarihimi ikinci doğum günüm olarak not ediyorum :) Nasıl ki doğduğumuz zaman saçlarımız olmadan hafif kel dünyaya geliyoruz , benimde ekim öncesinde saçım olmadığı için yeni bir doğum olarak nitelendirerek kendi sürecimi sabırla bekliyor olacağım. ( :  Tabiki süreci siz değerli forum üyeleriyle de paylaşmaya devam edeceğim.

Alan biraz geniş olduğu için aslında ön tarafta tarayacak yer olsun kısacası kellikten kurtulmuş olayım yeter diye düşünerek bu yola başvurdum.
Asuman hanıma çizgi konusunda hiç karışmadım, doğal şekilde nasıl olacaksa siz bilirsiniz hocam ben size güveniyorum dedim. Hocamız da sağolsun olabileceğin en iyisini uyguladı.
Bir yıl sonra sıklaştırmak için sakaldan ve saçtan bir ekim daha planladık. Ama tabi bu tamamen bana bağlı belki çıkan sonuçtan memnun kalacağım ve ikinci ekime gerek duymayacağım. Ama alanım biraz geniş olduğu için Asuman hocamız yaptırırsan daha güzel olur dedi. Bakalım kısmet :)

Ekim Günü ;

1 Haziran sabahI 07:30'da Yüz Yıl Hastanesine (Pendik) giderek, merkezin açılmasını bekledim tatlı bir heyecanla.
Sonrasında çalışan arkadaşlar ve Asuman hanım gelerek mütevazi ve mutlu şekilde beni karşıladılar. Dilara ve Elif hanım anastezi işlemleri tamamladılar. Saat 9 itibariyle operasyona başlamış oldular.
Benim alan biraz geniş olduğu için arkadaşlar yoruldu epey , buradan kendilerine teşekkür ediyorum tekrardan :)

Öğlen 13:30 da 15 dakikalık bir yemek molasından sonra sürece kaldığı yerden devam edildi. Asuman hanım sık sık gelerek kontrollerini gerçekleştirdi. Dönor bölgesinden sonra kanal açmak için asuman hocamız geldi ve tüm kanalları tek tek açtı ve ekim işlemine başlanıldı. Tüm süreç boyunca Elif hanım ve Asuman hanım birlikte ektiler. Dediğim gibi alan biraz geniş olunca epey mücadele oldu :)

Akşam 20:00 gibi operasyon sonlandırıldı. Ve hastaneden çıkış yaptım.

Asuman Hair saç ekim merkezinden , çalışanlarından ve özellike Asuman hanımdan ilgi ve alakalarından dolayı çok memnun kaldım.

Sizlerle ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarımı paylaşıyorum.

Umarım bu yola başvurmuş tüm dostlarımız istediği sonucu yakalar.

Okuduğunuz ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Allah' emanet olasınız. Sevgiler. (Onur)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair / 4800 Greft / 01.06.2022 / Yaş 31
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2022, 18:00:43 »
Kullanmış olduğum takviyeler ve yıkama işlemi için merkezin önerdiği şampuan vs losyonuda sizlerle paylaşmış olayım. Batikon Sprey ve Bepanthol Losyonda almam gerekiyormuş onlarda yarın elime ulaşacak. Aynı zamanda günde 1 adet Redocan C D çinko vitamin içeriği tavsiye edildi. Şimdilik bu şekilde arkadaşlar. Daha başka takviye konusunda kullanmam gereken ürünler varsa onlarıda kullanabilirim.
Teşekkürler şimdiden.
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2022, 18:41:20 »
Ekiminiz gayet sık ve güzel duruyor ön cizginizde çok güzel inşallah doğum gününüz size şans getirir ve sonucu çok güzel olur. Resimdeki ilaç ve takviyeleri sizmi aldınız onlar mı verdi siz aldiysaniz ekimden sonra bukadar ürünü o halde arayip bulmak ve almak zor olmuyormu

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2022, 18:47:18 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun, umarım sonucunuz dilediğiniz gibi olur. Merakla takip edeceğim ekimlerden birisiniz

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2022, 18:49:38 »
hayırlı olsun .özellikle pozitif enerjinize hayran kaldım  :) umarım ekim sonucuna yansır bu durum.
alan geniş ama ekimi yapan asuman hanım olduğu için doğal olarak beklenti biraz yüksek tutulabilir.normalde böyle bir açıklığa öncesinde konu açmış olsaydınız çoğu kişi eminim ekime bulaşmayın derdi ama bence iyi sonuç alma olsaılığınız yüksek ,dediğiniz gibi ikinci bir ekimle özellikle sakal desteği ile güzel bir sonuç neden olmasın.

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2022, 20:37:55 »
Ekiminiz gayet sık ve güzel duruyor ön cizginizde çok güzel inşallah doğum gününüz size şans getirir ve sonucu çok güzel olur. Resimdeki ilaç ve takviyeleri sizmi aldınız onlar mı verdi siz aldiysaniz ekimden sonra bukadar ürünü o halde arayip bulmak ve almak zor olmuyormu

Merhabalar, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim eksik olmayın :) Hepimize şans olsun inşallah. İlaçların çoğunu ben aldım amazon dan sipariş verdim, prime üyeliğim olduğu için sabah sipariş verdiğimizde akşam elimde oldu. Merkezin verdikleride var tabi. Özellikle ağrı kesici, antibiyotik, krem, ödem attırıcı gibi ilaçları merkez verdi hocam ekim günü. Örneğin bugün merkeze yıkamaya gittim. Batikon sprey ve bepantol de almam gerekiyormuş eczaneden 300 lira fiyat verdiler. Ben trendyoldan aldım 200 liraya geldi kargoya vermişler yarın bende inşallah. Sizlerede tavsiyem ilaçları amazon veya farklı sitelerden bulabilirsiniz tabiki hemen acil değilse. Sevgiler  :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Haziran 2022, 20:40:15 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun, umarım sonucunuz dilediğiniz gibi olur. Merakla takip edeceğim ekimlerden birisiniz

Merhabalar, öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Düzenli bir şekilde paylaşım yapmaya devam edeceğim. Ekim yaptıracak arkadaşlara da yardımcı olurum inşallah. Sevgiler.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Haziran 2022, 20:43:18 »
hayırlı olsun .özellikle pozitif enerjinize hayran kaldım  :) umarım ekim sonucuna yansır bu durum.
alan geniş ama ekimi yapan asuman hanım olduğu için doğal olarak beklenti biraz yüksek tutulabilir.normalde böyle bir açıklığa öncesinde konu açmış olsaydınız çoğu kişi eminim ekime bulaşmayın derdi ama bence iyi sonuç alma olsaılığınız yüksek ,dediğiniz gibi ikinci bir ekimle özellikle sakal desteği ile güzel bir sonuç neden olmasın.

Merhabalar, öncelikle teşekkür ederim. Sizinde pozitif yorumunuz şu anda benide çok mutlu etti. Tebessümle mesajınıza cevap verdiğime emin olabilirsiniz :) Çok araştırdım ince eledim sık dokudum Asuman hanımda karar kıldım. Rabbim utandırmasın inşallah. Evet dediğiniz gibi şimdiki ekilenler çıkar ve güzel bir görünüm elde edersem belki ikinci ekimide düşünebilirim. Beklentim inanın çok yüksek değil. Çünkü gördüğünüz üzere saçım yoktu :) Bakalım kısmet inşallah. Düzenli paylaşımlara devam edeğim. Sevgiyle kalın.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

ComingSoon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Haziran 2022, 21:08:13 »
Merhabalar, öncelikle teşekkür ederim. Sizinde pozitif yorumunuz şu anda benide çok mutlu etti. Tebessümle mesajınıza cevap verdiğime emin olabilirsiniz :) Çok araştırdım ince eledim sık dokudum Asuman hanımda karar kıldım. Rabbim utandırmasın inşallah. Evet dediğiniz gibi şimdiki ekilenler çıkar ve güzel bir görünüm elde edersem belki ikinci ekimide düşünebilirim. Beklentim inanın çok yüksek değil. Çünkü gördüğünüz üzere saçım yoktu :) Bakalım kısmet inşallah. Düzenli paylaşımlara devam edeğim. Sevgiyle kalın.

Ben şahsen buna benzer birçok açık gördüm sonucu beklenmedik şekilde çok güzel olan :) onun için artık açık alandan çok, ekim merkezinin kalitesine odaklanıyorum. Çünkü kaliteli merkezler açıklık fazla olsa dahi, doğru planlama ile bu işin üstesinden gelebiliyorlar

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2022, 21:12:09 »
Ben şahsen buna benzer birçok açık gördüm sonucu beklenmedik şekilde çok güzel olan :) onun için artık açık alandan çok, ekim merkezinin kalitesine odaklanıyorum. Çünkü kaliteli merkezler açıklık fazla olsa dahi, doğru planlama ile bu işin üstesinden gelebiliyorlar

Umarım sonucum güzel olur , bende sizlerle mutlu bir şekilde sonucu paylaşabilirim. Eksik olmayın ilerleyen süreçlerde yine paylaşım yaptığımda sizlerin de değerli yorumu benim için çok önemli :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Kelfie:)

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Haziran 2022, 21:55:17 »
James hayırlı olsun ekimin inşallah güzel sonuçlar elde edersin ekimin için söylemem gereken klasik Asuman hair ekimi olmuş :) gayet sık ve temiz umarım ikimiz içinde sonuç mükemmel olur ve kurtuluruz kellik belasından :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Haziran 2022, 21:56:50 »
Hayırlı olsun Asuman Hair saç ekimin kardeşim Saç ekimi sıklığın açık alana göre bama güzel duruyor ama çok geniş bir açıklığın olduğu için tepe kısmı diğer alanlara göre seyrek kalabilir.
İkinci ekim gerekecektir diye düşünüyorum alan geniş olmasından dolayı.
Ön çizgi satasırımında güzel olmuş başarılı bir saç ekimi umarım güzel sonuç alırsın.
Global Moderator

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Haziran 2022, 23:21:01 »
James hayırlı olsun ekimin inşallah güzel sonuçlar elde edersin ekimin için söylemem gereken klasik Asuman hair ekimi olmuş :) gayet sık ve temiz umarım ikimiz içinde sonuç mükemmel olur ve kurtuluruz kellik belasından :)

Üstadım selamlar :) Çok teşekkür ederim. Bugün asuman hocama senide gösterdim selamını iletti sanada, inşallah mutlu yarınlar bizlerin olsun :) Paylaşımlarıma devam edeceğim seninkileride merakla takip ediyorum sağlıcakla kal :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Haziran 2022, 23:22:52 »
Teşekkür ederiz Aleyküm selam hanfendinin kendisini tanımıyoruz ama ekimleri her gün bizimle :)
Rica ederim kardeşim çok güzel bir sonuç almanı dilerim
Global Moderator

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Haziran 2022, 23:26:27 »
Hayırlı olsun Asuman Hair saç ekimin kardeşim Saç ekimi sıklığın açık alana göre bama güzel duruyor ama çok geniş bir açıklığın olduğu için tepe kısmı diğer alanlara göre seyrek kalabilir.
İkinci ekim gerekecektir diye düşünüyorum alan geniş olmasından dolayı.
Ön çizgi satasırımında güzel olmuş başarılı bir saç ekimi umarım güzel sonuç alırsın.

Çok teşekkür ederim Hintell, evet alan geniş malum. bakalım merakla çıkışları bekleyeceğim. Sonrası için merkezde 2. seansı önerdi nasip artık. Düğüne kadar biraz tarayacak alan olsun sonrasına tekrar bakacağız :) Bu platformda yaptığın bilgilendirmeler, içerikler sayesinde insanlara yol gösteriyorsun. Rabbim gönlüne göre versin inşallah. Senin ismini bodrumda bir araç alımında duymuştum sonrasında arkadaşın tavsiyesi üzerine foruma üye oldum, akabinde işlem yaptırarak sohbetine vakıf olmak benim için ayrı bir mutluluk.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram