Gönderen Konu: ASUMAN HAİR TRANSPLANT 4800 KÖK  (Okunma sayısı 18237 defa)

Erkan34

• Jr. Member
  • **
ASUMAN HAİR TRANSPLANT 4800 KÖK
« : 12 Aralık 2020, 17:45:16 »
Merhaba arkadaşlar Öncelikle saç ekimi düşünen kişiler için böyle bir faydalı sitenin oluşmasında emeği bulunan Hintele daha sonra da Karar verme aşamasında paylaşımda bulunan tüm değerli üyelere teşekkürlerimi borç bilirim 4- 5 ay gibi sitedeki incelemelerim sonucunda, Asuman hanımın yapmış olduğu ekimlerde ön çizginin doğal olması, şakaklarda Ekim yapıyor olması ve Ekim sonuçlarının başarılı olmasından dolayı Asuman hanımla iletişim geçip fotoğraf göndermem ve Emsey hastanesinde muayene işleminden bir ay sonraya Ekim tarihi randevusu oluşturduk Ekim zamanına kadar xpecia ve solgar biotin 5000 günde 1 tablet olmak üzere Asuman Hanımın tavsiyesi üzerine kullandım 10. 12 2020 tarihinde Ekim işlemi yaptırmak için randevu oluşturdum. Sabah saat 8 gibi Emsey hastanesinde Asuman Hanım ile ön çizgi işlemini belirleyip operasyon odasına geçilip damar yolunu açma işlemi yapıldı Sinem Hanımın anestezi işlemindeki anlayışından dolayı teşekkürlerimi buradan ileteyim basınçlı anestezi ve iğneli anestezi işlemi yapıldı. Sinem ve Hümeyra Hanım mikro motor ile saç kökü alma işlemine başladılar Asuman Hanım kök alım işlemi sırasında bir kaç kez gelip kontrollerimi gerçekleştirdi.Serum takıldıktan sonra Asuman Hanım tarafından bizzat kanal açma işlemi yapıldı bu işlem bittikten sonra yemek molası verildi daha sonra sinem hanım ve Enes bey saç ekim işlemini gerçekleştirdiler prp işlemini Sinem Hanım tarafından Ekim bittikten sonra yapıldı bu arada ( bir işlemin yapılmadan önce sinem hanım tarafından işlemin nasıl ve niçin olacağı konusundaki detaylı açıklamaları operasyon esnasındaki süreç konusunda sizi bilgilendirmiş oluyor) Asuman Hanım Ekim işlemi esnasında bir kaç kez gelip kontrollerde bulundu ve son süreçte Asuman Hanım genel ve sonuç değerlendirmeleri yapıp ve bir kaç dokunuşla işlemi saat 22.00 da bitirmiş olduk. İlaçlarımı Asuman Hanım tarafından temin ettikten sonra ( 350 TL) ertesi gün için saat 16.00 da ilk yıkama için randevu oluşturduk İstanbul Avrupa yakasında oturmam rağmen  yaklaşık gidiş geliş saatin 4-5 saat ve  harcanan yakıt, yol parası ve marmaray ücretini de hesaba katarsanız ve vaziyette tekrar araç kullanmayacağım için yakında bulunan Asuman Hanım tarafından geldiğinizi belirtirseniz indirimde alabileceğiniz iyi denecek düzeyde olan hastahanenin hemen yakınında olan emin Residence yerleştim. Ertesi gün ferit bey tarafından yıkama işlemi yapılıp daha sonraki yıkamaların nasıl yapılacağı konusunda bilgi verildi Asuman hanımın kontrolünden sonra hastahaneden ayrıldım. Bu arada sitemizin Asuman Hanım tarafından takip edildiğini ve fikirlerimizin onlar için değerli olduğunu söyleyerek slmlarını bizlere iletti :) Not: Ekim sürecinde yanınızda birisinin olması çok daha iyi olacaktır bilginize değerli yorumlarınızı bekliyorum Ekim yapan herkezin en güzel sonucu alması dileğiyle :)

Erkan34

• Jr. Member
  • **
Ynt: ASUMAN HAİR TRANSPLANT 4800 KÖK
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2020, 17:52:32 »
Ek resimler
  • Ekim Tarihi: 10.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR TRANSPLANT
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44
  • Medikal Tedavi Xpecia - solgar biotin 5000

Erkan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2020, 17:55:13 »
Ek resimler
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2020, 18:26:58 »
Yaşınız gereği avantajlısınız.  İleride verteks kısmına sakaldanda ektirirsiniz. Asuman hanıımı seçmekle doğrı bir iş yapmışsınız. Umarım sizinde sonucunuz güzel olur, hayal ettiğiniz saçlara kavuşursunuz

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2020, 18:38:17 »
Hayırlı olsun .tepede var olan az sayıda saçlarınız ile ekilenler güzelce çıkıp harmanlanırsa epey güzel bir sonuç ortaya çıkma olasılığı yüksek hocam.
Kafa yapısıda resimlerden dar ve buna bağlı olarak açıklıkta az gibi geldi bana tabi vertexi saymazsak .Asuman hanımın ekimleri genel anlamda başarılı sonuçlanıyor umarım sizinde ekiminiz aynı şekilde başarılı sonuçlanır.

Erkan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2020, 21:15:35 »
Javelin ve hasan06 değerli yorumlarınız için teşekkür ederim umarım Verteks kısmında bir kapatma olursa benim cok iyi olur bu arada sırt üstü yatmakta sorun yaşıyorum Bu yüzden sıvılar kulak bölgeme ve alın bölgeme inmiş bulunmakta bunun için tavsiyeleriniz var mıdır
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2020, 21:29:43 »
Rica ederiz Hayırlı olsun güzel bir ekim olmus umarım güzel sonuç alırsınız.
Global Moderator

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #7 : 12 Aralık 2020, 21:45:09 »
Javelin ve hasan06 değerli yorumlarınız için teşekkür ederim umarım Verteks kısmında bir kapatma olursa benim cok iyi olur bu arada sırt üstü yatmakta sorun yaşıyorum Bu yüzden sıvılar kulak bölgeme ve alın bölgeme inmiş bulunmakta bunun için tavsiyeleriniz var mıdır

Abi öncelikle geçmiş olsun. Ayakta fazla durmamaya çalış. Sırt üstü yatmaya özen göster. bol su iç.  5 gün içerisinde tamamen gidecek inşallah. Vücut bir şekilde atacak o sıvıyı... Şişen yerlere buz koy hemen iner..  |-onayisareti-|

Erkan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2020, 23:07:25 »
Rica ederiz Hayırlı olsun güzel bir ekim olmus umarım güzel sonuç alırsınız.           

Umarim hintel üstadım Ekim esnasında kulaklarınızı çınlaktık ve sitemizide yakından takip ediyor Asuman Hanım     bende Ekim sürecimi sonuçlanınca ya kadar devam edeceğim.               
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44

Erkan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2020, 23:09:56 »
Abi öncelikle geçmiş olsun. Ayakta fazla durmamaya çalış. Sırt üstü yatmaya özen göster. bol su iç.  5 gün içerisinde tamamen gidecek inşallah. Vücut bir şekilde atacak o sıvıyı... Şişen yerlere buz koy hemen iner..

TSK ederim
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #10 : 12 Aralık 2020, 23:32:44 »
Abi 44 yaş için, çoğumuzdan şanslıymışsınız yine, Gayet sık görünüyor, Ekiminiz Hayırlı olsun, İyi süreçler dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Erkan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 13 Aralık 2020, 00:42:41 »
Abi 44 yaş için, çoğumuzdan şanslıymışsınız yine, Gayet sık görünüyor, Ekiminiz Hayırlı olsun, İyi süreçler dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)

TSK ederim süreç boyunca değerli fikirlerinize başvuracağım
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 13 Aralık 2020, 00:58:31 »
Hayırlı olsun abicim.
Görüntü güzel, inşallah sonucu da güzel olur.
Ekim sırasında neden birinin yanında olmasını tavsiye ettin, bir sıkıntı mı oldu

Erkan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 13 Aralık 2020, 04:04:49 »
Hayırlı olsun abicim.
Görüntü güzel, inşallah sonucu da güzel olur.
Ekim sırasında neden birinin yanında olmasını tavsiye ettin, bir sıkıntı mı oldu
Yapılan işlem gerçekten uzun ve zahmetli özellikle hareketlerin kısıtlı oluyor birde uyurken yatıp kalkmak ve size destek olması anlamında birde ekilen yerin hiçbiryere değmemesi konusunda dikkat etmek gerekirken bence önemli yanında birinizin olması
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44

Der_Kaiser

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 13 Aralık 2020, 08:33:46 »
Çok temiz ve özenli çalışılmış bir ekim. Hayırlı olsun. Sağlıklı bir süreç geçirmeniz dileğiyle.

Facebook Twitter Instagram