Gönderen Konu: kök hücre ve büyüme faktörü  (Okunma sayısı 817 defa)

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kök hücre ve büyüme faktörü
« : 11 Eylül 2022, 23:29:42 »
Merhaba Arkadaşlar,

Saçlarım olduça seyrek buradaki ilaç tedavilerinin çoğunu bakma fırsatım oldu fakat ben ilaç kullanmaktan çekiniyorum, karaciğer ile ilgili özel bir durum o yüzden doktorum ilaç kullanmamı pek önermiyor fakat prp mezoterapi gibi yardımcılara tamam dedi ama forumda genel kanaat prp mezoterapinin bir işe yaramadığı yönünde son zamanda instagram üzerinde sclinic adında bir yer gördüm ve gönderileri baya baya saç çıkartıyor gibi fakat yorum yapabilirseniz sevinirim sizin kadar tecrübeli degilim.  ışık açısı, saçın uzunken çekilmiş gibi yorumlar yapabiliyorsunuz,  sizce bu sclinic idda ettigi gibi saç çıkartıyor mu yoksa fotolarda işlerine geldigi gibimi çekilmiş.

aynı zamanda mezoterapiden ne farkı var diye sorduğumda yöntemin kök hücre olduğu saç büyüme faktörü içeren petitlerin saça mikro ignemeleme ile yapıldığını söylediler. açıkçası fiyatta pahalı geldi seansı 1100 tl ?

yorumlarsanız sevinirim arkadaşlar.

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: kök hücre ve büyüme faktörü
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2022, 23:33:19 »
12 seans için hadi pazarlık yaptım diyelim 12k para vericem ve buna benze bir sonuç olursam verdigim paraya değmiş olacağını sanmıyorum ve geri dökülmeme garantiside yok sanırım siz ne düşünüyorsunuz ?

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2022, 23:44:16 »
Öncelikle dermapen ile mikroiğneleme yapıyorlar sonrasında saçların büyümesini uyaracak ürünler kullanıyorlar, bunun için de 12k para istiyorlar. Bu işlemlerin aynısını evde kendi kendinize de yapabilirsiniz boşu boşuna paranızı kaptırmayın.

Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2022, 23:46:10 »
 bu tarz tedavilerde devamlılık sarttır.12 seanstan sonra belli aralıklarla devam ederler.kalıcı bişi istiyorsan yasında dokulmenin durmasına müsaitse ektir.genel seyreklik varsa senede 2 falan prp yaptırırsın yada igf yada masaj yaparsın dermoller falan madem hap kullanamıon.bu tarz tedaviler denendi mucize çıkmadı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2022, 23:58:39 »
çok teşekkürler yorumlarınız için

Öncelikle dermapen ile mikroiğneleme yapıyorlar sonrasında saçların büyümesini uyaracak ürünler kullanıyorlar, bunun için de 12k para istiyorlar. Bu işlemlerin aynısını evde kendi kendinize de yapabilirsiniz boşu boşuna paranızı kaptırmayın.

önerdiğiniz bir dermapen markası var mı ? saçlarım uzun roller uygun olmadıgını okudum forumdan uzun saçlar için.

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2022, 00:24:13 »
çok teşekkürler yorumlarınız için

önerdiğiniz bir dermapen markası var mı ? saçlarım uzun roller uygun olmadıgını okudum forumdan uzun saçlar için.
Öncelikle belirteyim yorumumda belirttiğim uygulamaları yapın demiyorum sadece 12k para verip yaptıracağınız işlemin aynısını evde kendi kendinize yapacağınız işlemlerle aynı etkiye sahip olduğunu söylüyorum.

Ben dermastamp kullanıyorum markasını bilmiyorum çokta önemli değil yorumları güzel olan bir ürünü aldım memnunum. Dermapen kullanmadım yorum yapamam. Ama bana soracak olursanız bu tedavi işini biraz araştırın kendinize güzel bir yol haritası belirleyin ondan sonra harekete geçin. Emekli abinin dediği gibi tedaviler süreklilik ister.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2022, 00:34:02 »
  bunu evdede yapar.saçın resmini falan gorseydik
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2022, 01:09:57 »
genemi sclinic konusu  :) bir abimiz buraya gidecekti berberi öermiş ona minoxil finasterid kombinasyonunu kafaya uygularsan dermarollerdan sonra aynı sonucu alacağını anlattım uzun uzun üşenmedi adam hazırlayan eczane buldu 6 bay kullandı bıraktı minoxil tansiyonunu yükseltiyormuş ama bu sciliniğin elde ettiği sonuçlardan çok daha iyisini aldı diyebilirim üstelik bir akrabası oraya gidiyordu adam onu görünce bir daha scliniğin kapısından bile geçmedi  :)

Facebook Twitter Instagram