Gönderen Konu: Saç Ektirmeye Karar Verdim - Tavsiyeleriniz - Ankara - Yaş 26  (Okunma sayısı 4492 defa)

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaşlar,
Uzun zamandır araştırma içerisindeyim ve artık saç ektirmeye karar verdim fakat hala şüphelerim ve sizin fikirlerinize ihtiyacım var.

Yaşın 26 ve Ankara'da yaşıyorum. Saçımı burada ektirmek istiyorum ulaşımı ve iletişimi daha rahat olsun diye.
Operasyon öncesi Finasterid gibi ilaçların kullanımı ne kadar önemli? Bunu şu yüzden soruyorum yan etkileri çok tartışılıyor ve beni tedirgin ediyor. Operasyon öncesi yapmam gereken elzem bir şey var mı?

Operasyon için ise dikkatimi çeken klinikleri işe sizinle paylaşmak ve düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

1- Şahin Çelik Ankara
Şahin Bey'i instagramdan takip ediyordum ve forumda birçok kişinin ondan övgüyle bahsettiğini gördüm ve övgü boşuna değil gibi birçok forum kullanıcı onunla saç ektirip bütün süreçlerini burada paylaşmış.

2 - Doç. Dr. Serdar Gökrem
Serdar Bey'i forumda çok göremedim yada benim gözümden kaçmış fakat iş arkadaşlarımdan kendisine ekim yaptıranlar oldu ve kendileri gayet memnun ve güzel de gözüküyor

3 - Şuat Çicek Eshair
Şuat Bey'i de instagramdan takip ediyordum ve günlük hayatta saç ekimini beğendiğim insanlara nerede saç ektirdiklerini sorduğumda kendisinin ismini duyduğum oldu.

4 - HLC Ankara
Bu klinik ile ilgili sadece bir arkadaşımın ektirdiğini duydum ve saçlarının ekme olduğuna kesinlikle inanamadım o kadar doğal duruyordu. Bunun dışında çok bir bilgim yok.

5- Hairclinic (Egemen Güdül)
Egemen Bey'i etrafımda saç ektiren kişilerden duydum ve çoğuda başarılı operasyonlardı.

Bütçe konusunda ikna olursam bütçe sorunum yok.

Sizin önerilerinizde varsa duymak isterim. Lütfen düşüncelerinizi benim ile paylaşın. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

taco_9

• Sr. Member
Ynt: Saç Ektirmeye Karar Verdim - Tavsiyeleriniz - Ankara - Yaş 26
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2022, 21:18:44 »
ankarada en çok şahin çelik tercih ediliyor diye biliyorum onun dışında muttalip keser var ama çok pahalı aynı şekilde hlc de çok pahalı onlara gitmektense muttalip keser çok daha mantıklı olur heralde.

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2022, 13:17:05 »
Muttalip Keser ve Hlc kök başına 2.5 - 3.5 Euro istiyorlar 100-200 bin tl yapıyor o kadar fiyat farkı oluşturacak bir iş yapıyorlar mı bir türlü anlayamadım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2022, 16:53:57 »
Şahin çelik
Hlc maddi durumun uygunsa
Muttalip keser “ “
Tabi bunlara gidecek maddi durumun varsa
İstanbul koray erdoğan asmed

Bunları düşüne bilirsin
Açıklığında saç ekimine uygun
Global Moderator

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2022, 22:12:30 »
Şahin çelik
Hlc maddi durumun uygunsa
Muttalip keser “ “
Tabi bunlara gidecek maddi durumun varsa
İstanbul koray erdoğan asmed

Bunları düşüne bilirsin
Açıklığında saç ekimine uygun

Ekim öncesi kullanmam gereken veya bir tavsiyeniz olur mu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2022, 00:59:24 »
Çok kafa yormaya gerek yok binlerce tavsiye saçma sapan gereksiz ürünler ua da karışımlar mevcut.

Ama temel 3 ilaç üzerinden yapılan karışımlar ya da maddeler

3 ürün mevcut

Finasterid
Minoxil
Dusasterid.

Hepsinin kullanım şekli ayrı dudasterid hafta 1/2 ağır bir ilaç o sana gereksiz

Finasterid düşürsen araştır öyle kullan

Minoxil de şimdilik gereksiz

Vitamin olarak xpecia ya da türevleri.
Global Moderator

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Eylül 2022, 11:36:54 »
Çok kafa yormaya gerek yok binlerce tavsiye saçma sapan gereksiz ürünler ua da karışımlar mevcut.

Ama temel 3 ilaç üzerinden yapılan karışımlar ya da maddeler

3 ürün mevcut

Finasterid
Minoxil
Dusasterid.

Hepsinin kullanım şekli ayrı dudasterid hafta 1/2 ağır bir ilaç o sana gereksiz

Finasterid düşürsen araştır öyle kullan

Minoxil de şimdilik gereksiz

Vitamin olarak xpecia ya da türevleri.

İlaçları araştırıyorum. Xpecia yerin aga-k kullanmayı düşünüyorum. Senin düşüncen nedir?

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Eylül 2022, 11:32:15 »
Bugün Birçok saç ekim merkeziyle görüştüm aklımda bir çok soru oluştu. Sorularıma cevap verirseniz çok memnum olurum.

1- Serdar Gökrem ben arkadan saçları makineyle değil manuel fue yöntemiyle alıyorum dedi. Manuel fue yöntemi ne kadar fark ettirir veya aranması gereken bir fayda mıdır? Manuel olduğu içinde uzun suruyor ve yüksek sayılarda saç ekilemiyor diye biliyorum. Bu konuda düşünceleriniz çok merak ediyorum.

2- Şahin Çelik ile görüştüm çok samimi konuştu benle ve dediği saç dökülmen yoğun devam ediyor 2-3 yıl beklemen daha iyi olur bana dersen ben ekerim ama saçın daha ne kadar geri çekilecek görünmüyor ve daha çok gençsin saçların dökülecek kesin dedi. Ektiğim saçlar önde öyle kalıcak birçok hastam var ve hepsi keşke ektirmeseydim diyorlar. senin de böyle olmanı istemem. Sizce haklımı nasıl bir yol çizmem doğru olur. Fikirlerinizi lütfen esirgemeyin

Cheditte

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün Birçok saç ekim merkeziyle görüştüm aklımda bir çok soru oluştu. Sorularıma cevap verirseniz çok memnum olurum.

1- Serdar Gökrem ben arkadan saçları makineyle değil manuel fue yöntemiyle alıyorum dedi. Manuel fue yöntemi ne kadar fark ettirir veya aranması gereken bir fayda mıdır? Manuel olduğu içinde uzun suruyor ve yüksek sayılarda saç ekilemiyor diye biliyorum. Bu konuda düşünceleriniz çok merak ediyorum.

2- Şahin Çelik ile görüştüm çok samimi konuştu benle ve dediği saç dökülmen yoğun devam ediyor 2-3 yıl beklemen daha iyi olur bana dersen ben ekerim ama saçın daha ne kadar geri çekilecek görünmüyor ve daha çok gençsin saçların dökülecek kesin dedi. Ektiğim saçlar önde öyle kalıcak birçok hastam var ve hepsi keşke ektirmeseydim diyorlar. senin de böyle olmanı istemem. Sizce haklımı nasıl bir yol çizmem doğru olur. Fikirlerinizi lütfen esirgemeyin

Şahin Hocanın söylediklerinize fikirlerinizi merak ediyorum.

Facebook Twitter Instagram