Gönderen Konu: Saç ektirmeye karar verdim. Konya'da güzel önerilen bir yer var mı ? Yaşım 21.  (Okunma sayısı 2168 defa)

brkglr144

• Yeni üye
  • *
Merhabalar
Yaşım 21 genetik saç dökülmem var bundan 1 yıl önce minoxil kullanıyordum minoxili bıraktıktan sonra saçlar uçtu gitti. 15-20 Temmuz gibi saç ektirmeye karar verdim. Konyadayım bu yüzden burda yaptırmak istiyorum. İstanbul Transplus'ı çok duydum oraya bir gidicem konuşmaya sizin önerdikleriniz varsa lütfen söylerseniz kafamda bir fikir oluşur. Şimdiden teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Konya da yok istanbul. Ankara düşünün

Saç ekimine uygunsun. Ama medikal tedevileri de araştır kullan saç ekimi ile birlikte daha başarılı bir sonuç almak için.
Global Moderator

brkglr144

• Yeni üye
  • *
Konya da yok istanbul. Ankara düşünün

Saç ekimine uygunsun. Ama medikal tedevileri de araştır kullan saç ekimi ile birlikte daha başarılı bir sonuç almak için.

Hocam Konya da var istanbul transplus farklı mı acaba ?

LOESS

• Hero Member
Merhabalar
Yaşım 21 genetik saç dökülmem var bundan 1 yıl önce minoxil kullanıyordum minoxili bıraktıktan sonra saçlar uçtu gitti. 15-20 Temmuz gibi saç ektirmeye karar verdim. Konyadayım bu yüzden burda yaptırmak istiyorum. İstanbul Transplus'ı çok duydum oraya bir gidicem konuşmaya sizin önerdikleriniz varsa lütfen söylerseniz kafamda bir fikir oluşur. Şimdiden teşekkürler.
inşallah güzel bir seçim olur hakkında hayırlısı

emre07x

• Sr. Member
Şehir olarak bakmayın araştırın, basit bir işlem değil küçümsemeyin.Hintel'in dediği gibi Ankara İstanbul'da iyi yerler mevcut orları tercih edin.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Konyayı boş ver dostum benimde bir ayağım konyada hakan başünalın istanbul transplusıda çok iyi biliyorum.
Çok vasat bir yer hemşireler amatörce ekim yapıyor orda kaç tane arkadaşım ektirdi hepside çok seyrek oldu saçları bir iki tanıdık hariç öyle doğru dürüst bir sonuçlarını görmedim.
Ankarada şahin çelik var onu araştırmanı tavsiye ederim en başta sana yakın olduğu için.

Siddhartha

• Hero Member
Konya disina cikman sart
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

LOESS

• Hero Member
Konyayı boş ver dostum benimde bir ayağım konyada hakan başünalın istanbul transplusıda çok iyi biliyorum.
Çok vasat bir yer hemşireler amatörce ekim yapıyor orda kaç tane arkadaşım ektirdi hepside çok seyrek oldu saçları bir iki tanıdık hariç öyle doğru dürüst bir sonuçlarını görmedim.
Ankarada şahin çelik var onu araştırmanı tavsiye ederim en başta sana yakın olduğu için.
Dostum Konya Medklinik Ziya Ercana gittin mi veya görüşme araştırma fırsatın oldu mu ?

bilge

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam Konya da var istanbul transplus farklı mı acaba ?

antalya hakan doğanay ekibi istanbul medeks Ankara şahin çelik

brkglr144

• Yeni üye
  • *
Ankara Şahin Çelik e sordum 9000 lira dedi 9000 lriada benim bütçeme göre çok ve benim ektirmem lazım transplusa gittim bugün 3900 e anlaştık 3000-3500 kadar ekecekler temmuzun ortasında yaptıracam inşallah güzel bir sonuç elde ederiz.

emre07x

• Sr. Member
Şunu unutuyorsunuz her şey para değil, eğer bütçeniz el vermiyorsa biraz daha birikim yapıp pişman olmuyacağınız güvenilir yerleri tercih edin.Sonra pişman olursanız iş işten geçmiş olucak biz uyaralımda.

Salvador

• Hero Member
Şunu unutuyorsunuz her şey para değil, eğer bütçeniz el vermiyorsa biraz daha birikim yapıp pişman olmuyacağınız güvenilir yerleri tercih edin.Sonra pişman olursanız iş işten geçmiş olucak biz uyaralımda.
Kötülüğüne konusuyoruz sanıyorlar.3500'e ekim yapan özenir mi o ekime?Ya da işinin ehli midir hic düşünmüyorlar.Olan donorden de olup bir ömür pişmanlıkla yasamak istiyor gencler.Az sabredip para biriktirse seneye çok daha iyi bir ekim çıkartır
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

emre07x

• Sr. Member
Kötülüğüne konusuyoruz sanıyorlar.3500'e ekim yapan özenir mi o ekime?Ya da işinin ehli midir hic düşünmüyorlar.Olan donorden de olup bir ömür pişmanlıkla yasamak istiyor gencler.Az sabredip para biriktirse seneye çok daha iyi bir ekim çıkartır
Kesinlikle  |-onayisareti-|

Leonidas

• Hero Member
İstanbul transplus Konya kötü bi merkez değil bence.
Elbette Ankara ve İstanbul daha iyi olur ama en azından başarılı sonuçları olan bi merkez.

mahlas

• Sr. Member
Yaş henüz 21. İyi bir merkez için bütçe yok. Seçilen merkez merdiven altı merkezlerden biraz daha hallice... Bile bile lades teriminin TDK'daki karşılığısınız. Hayırlı olsun.

Facebook Twitter Instagram