Gönderen Konu: Yardım İstiyorum  (Okunma sayısı 234 defa)

shadowstone

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yardım İstiyorum
« : 25 Eylül 2022, 23:20:22 »
20 Yaşındayım ve en son doktora gittiğimde d vitamini dışı saç dökülmeyi etkileyen değer eksikliği çıkmadı. Çok şükür arkalarda hiç açılmam yok ama şakaklarımda açılmalar biraz ilerledi ve önlerde hafif açılmalar saçımı yıkayınca  gözüküyor bu durum beni epey rahatsız ediyor. Youtube da gördüğüm zeytinyağı ve sarımsak kürünü ardından karanfil suyu kürünü deneyeceğim bir de dermaroller.. tabi etkili olur mu bilinmez ama bunların ardına bir anti androjen kullanmayı düşünüyorum. Sizler Hangi ilacı tavsiye edersiniz ve ayrıca şunu da uygula dediğiniz şeyler var mı?? Ciddi desteğinize ihtiyacım var bu yaşımda görüntümden olmak istemiyorum.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Yardım İstiyorum
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2022, 23:38:54 »
 yağlı şeler surme gozenekleri tıkar saçını daha çok doker.şakaklarına baktım eski konunda ilaçla halledemezsin.ekimi goze alıcan.amacın olan saçında dokulmeyi yavaslatmak olsun.olanı koru ekime şakaklar halledersin gerekirse ilerde birdaha ektirirsin.finasterid dermoller masaj ilerle şakaklarada ekim.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

shadowstone

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2022, 23:45:07 »
O resimdeki halimden daha iyi durumda şu an o kadar geride değil artık saçlarım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2022, 23:51:49 »
 güzel
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

shadowstone

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2022, 23:53:53 »
Artık tamamen geri getirmeye çalışıyorum şakaklarımı ama hangi yolu izlerim onu bilmiyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2022, 00:30:08 »
 sade şakaklara biraz minox kullanabilirsin.

Facebook Twitter Instagram