Gönderen Konu: Saç ampulü muadilleri  (Okunma sayısı 237 defa)

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ampulü muadilleri
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2022, 20:44:48 »
Arkadaşlar bemiks evigen bepanthen bu üçlü yerine şu 3 lüyü aldım arada bi fark varmı yardımcı olur musunuz
sen de benle yaşıttın sanırsam. ben denedim bunlari eger genetikse hiç bir şeyime yaramio boş bunlar

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2022, 21:08:50 »
sen de benle yaşıttın sanırsam. ben denedim bunlari eger genetikse hiç bir şeyime yaramio boş bunlar
Knk ben denemeye çalışıyorum iyi bi tedavi programı yaptım genetik kelliğede pek inanmıyorum atıyorum dedende mideyle veya hormonla alakalı bi sorun vardır veya saç egzaması vardır o saç döküyodur öyle öyle sana kadar gelir sende genetik sanarsın ama hormonu falan çöZersen dökülmez benim düşüncem böyle belki kendimide kandırıyo olabilirim bi deniyim tedaviyi  :)

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2022, 21:10:29 »
Knk ben denemeye çalışıyorum iyi bi tedavi programı yaptım genetik kelliğede pek inanmıyorum atıyorum dedende mideyle veya hormonla alakalı bi sorun vardır veya saç egzaması vardır o saç döküyodur öyle öyle sana kadar gelir sende genetik sanarsın ama hormonu falan çöZersen dökülmez benim düşüncem böyle belki kendimide kandırıyo olabilirim bi deniyim tedaviyi  :)
ben de bağırsak mikrobiyatasından dolayı oldugunu dusunuyom ayni fikirdeyiz knk bence bu bağırsak ya da birinde sıkıntı var saldırgan dht salgılatıyor onu çözsek yeter bence bu sekilde dusunuyom ben

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2022, 21:46:09 »
ben de bağırsak mikrobiyatasından dolayı oldugunu dusunuyom ayni fikirdeyiz knk bence bu bağırsak ya da birinde sıkıntı var saldırgan dht salgılatıyor onu çözsek yeter bence bu sekilde dusunuyom ben
Dahiliye gastroentoloji bunlara gitmek ve iyi bir doktora denk gelmek lazım ben çözeceğimize inanıyorum
20 li yaşlarda da finasterid e başlarsak işi çözeriz :D

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2022, 00:17:44 »
Genetik  kellige inanmayan dinden cikar gunaha girer .kellik zaten bir dna sorunudur dostum kanser hastalari allah yardimcilari olsun bir donem dokuluyor sonra orman gibi uzuyor.dna saglamsa beslenme falan bos bak hintlilere pakilere agac kemiriyor ama saclar zifir bir sac cizgisinden gerileme yok
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

karayipkorsani

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Eylül 2022, 19:04:08 »
Genetik  kellige inanmayan dinden cikar gunaha girer .kellik zaten bir dna sorunudur dostum kanser hastalari allah yardimcilari olsun bir donem dokuluyor sonra orman gibi uzuyor.dna saglamsa beslenme falan bos bak hintlilere pakilere agac kemiriyor ama saclar zifir bir sac cizgisinden gerileme yok
dinden çıkmakla ne alaka abi

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2022, 19:05:17 »
Saka yapiyorum elbette ilgisi yok
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram