Gönderen Konu: Defne biberiye ve nane karışımı  (Okunma sayısı 940 defa)

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Defne biberiye ve nane karışımı
« : 29 Eylül 2022, 16:03:08 »
Arkadaşlar merhaba forumda treatmer isimli arkadaş konusunu açmıştı bende yapacam fakat nasıl yapılacağı hakkında bilgim yok

Defne yaprağı
Biberiye  bitkisi (yap veya başka halde değil yaprak olarak )

Ve nane yaprağı bunları nasıl kaynatıcam hangi oranlarda kaç saat bi bilgim yok yardım edermisiniz

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Defne biberiye ve nane karışımı
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2022, 17:30:25 »
Arkadaşlar merhaba forumda treatmer isimli arkadaş konusunu açmıştı bende yapacam fakat nasıl yapılacağı hakkında bilgim yok

Defne yaprağı
Biberiye  bitkisi (yap veya başka halde değil yaprak olarak )

Ve nane yaprağı bunları nasıl kaynatıcam hangi oranlarda kaç saat bi bilgim yok yardım edermisiniz
biberiyeyi doldur tencereye ne kadar koyu olmasını istiyorsan o kadar ekle biraz da defne yaprağı ekle üstüne 500-1000ml su ekle ve bir süre kaynat yaklaşık 30dk sonra altını kapat soğumaya bırak soğuduktan sonra fısfıs şişesine koy günlük ne kadar istiyorsan sık
biberiye yerine nane de koyabilirsin sıktıktan sonra nane, biberiye yağı da kullanabilirsin sana kalmış

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2022, 19:28:05 »
Teşekkür ederim bunların 3 ünü aynı anda kaynatıcam yaptıktan sonra güncellerim 🫶🏻

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2022, 19:29:59 »
Teşekkür ederim bunların 3 ünü aynı anda kaynatıcam yaptıktan sonra güncellerim 🫶🏻
umarım sonuç alırız magnezyum takviyesini kafa derisi masajını ve bol lifli beslenmeyi unutma

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2022, 20:12:03 »
umarım sonuç alırız magnezyum takviyesini kafa derisi masajını ve bol lifli beslenmeyi unutma
Onlarda var tedavimde teşekkürler bilgiler için

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2022, 00:28:33 »
Arkadaşlar şu tedaviyi Allah'ın herhangi bir kulu daha denemedi mi? Bizi aydınlatsa ya.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2022, 00:29:21 »

bu magnezyumun olayı ne

bir de sürdükten sonra yağlı bir görüntü veriyor mu?
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Eylül 2022, 00:41:30 »
bu magnezyumun olayı ne

bir de sürdükten sonra yağlı bir görüntü veriyor mu?
Dökülen bölgede kalsifikasyon gerçekleşir bundan dolayı deri daha sert ve parlak gözükür diye hatırlıyorum magnezyum hapı vücuttaki kalsifikasyonu gidermeye yardımcı olur aynı zamanda dışarıdan yağı da sürülebilir. Magnezyum hakkında treatmenterin bir diğer bahsettiği bağırsak mikrobiyotasını iyileştirdiği bu sayede DHT seviyesini düzenlediği ve bunun yanında lif tüketimi de arttırılmalı https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6962501/#!po=0.724638 kafa derisi bir kenara bugüne baktığımız zaman tüketilen magnezyum oldukça azaldı ve kalsiyum tüketimi arttı birçok kişi ihtiyacı kadarını tüketemiyor fazladan magnezyum takviyesi her açıdan faydalı olacaktır özellikle antrenman yapanlar veya yoğun iş temposu olanlar için. Magnezyum yağının deride fazla bekletilmemesi gerektiğini düşünüyorum gözenekleri tıkayabilir veya tahriş edebilir ben şahsen yaklaşık 1 saat hafif masajla bekletip sadece suyla yıkıyorum ve evet yağlı gösteriyor.

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Eylül 2022, 00:51:53 »
Arkadaşlar şu tedaviyi Allah'ın herhangi bir kulu daha denemedi mi? Bizi aydınlatsa ya.
Biberiye ve defneyi her gün bir veya iki defa sıkıyorum günlük yaklaşık 20-30 dakika scalp masajı aynı zamanda magnezyum sitrat biglisinat malat taurat toplam günde 400-600mg takviye alıyorum tam olarak bir ay oldu magnezyum yağına yeni başladım açıkçası işe yararsa bende yarar 3-4 ay sonra bilgi veririm. Yalnız magnezyumu gerçekten az tükettiğimizi ve ihtiyacımız olduğunu bu konuyu görene kadar bilmiyordum antrenmanlarımdan sonra kas ağrılarım olurdu magnezyum tükettikten sonra yaşamadım vücutta birçok görevi var takviye almadan önce hesapladığımda yediklerimle birçok insan gibi yaklaşık 150-200 mg alıyordum normal bir erkeğin ihtiyacı ise 400-450mg tabi kişi spor yapıyorsa veya aktivitesi fazlaysa bu ihtiyaç daha da artıyor.

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram