Gönderen Konu: nane yağı kullanan var mı?  (Okunma sayısı 811 defa)

Levent Yılmaz

• Jr. Member
  • **
Ynt: nane yağı kullanan var mı?
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2022, 23:58:15 »
Ben kullanıyorumda bi işe yaramıyor gibi 3 ay oldu nane yağıyla biberiye karıştırıp masaj yapıyorum yakıyor başlarda biraz ama nafile açılmaya hızla devam ediyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2022, 03:55:50 »
Saçlar için nane yağı

Arkadaşlar bu tarz yağlar kullanmayın bu tarz yağlar zaten beslenmeyen saçınızın köklerini yapışıp bu sefer hava almasını engeller ikincisi saç köklerinize yapışır saç dökülmesini hızlandırır ya tarzı ürünlerden uzak durun kafanıza sürüp durmayın bunların çok bir faydası ya da hiç faydası olmaz aksine size zarar verir saçlarımızı dökülmesini hızlandırır
Global Moderator

Levent Yılmaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2022, 15:01:24 »
Saçlar için nane yağı

Arkadaşlar bu tarz yağlar kullanmayın bu tarz yağlar zaten beslenmeyen saçınızın köklerini yapışıp bu sefer hava almasını engeller ikincisi saç köklerinize yapışır saç dökülmesini hızlandırır ya tarzı ürünlerden uzak durun kafanıza sürüp durmayın bunların çok bir faydası ya da hiç faydası olmaz aksine size zarar verir saçlarımızı dökülmesini hızlandırır

Grupta bi arkadaş buna benzer bi tedaviyle gayet güzel sonuç almıştı bilmiyorum baktınız mı ama saç konusuda muallak bi konu herşey olması ihtimal dahilinde

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2022, 21:45:45 »
o kişi su + defne yaprağı + nane yağı kullanmıştı
konusu burda suyla seyrekleştirmiş direk sürmemişti
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27390.0;topicseen

Facebook Twitter Instagram