Gönderen Konu: Japon Nane Yagi  (Okunma sayısı 413 defa)

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Japon Nane Yagi
« : 29 Ekim 2022, 23:41:48 »
 arkadaslar, bir süre alman forumlarda okudum bu olayi. japon nane yagini ben genelde basim agirinca enseme sürerim. forumlarda bir cok kisi bu yag ile kafalarina terapi yapiyolar. genelde su ile 7-8 damla ve zeytin yagi ile karistirip sprey sisesine ilave edip saclara sürüyolarmis. bunu haftada bi kez yapiyolarmis. bende bugün ilk defa yaptim ve kafam komple ferahladi ve sanki baya kan islemeye basladi 😂😂 acaba bu olayi uygulayan deneyen varmi ?

ben almanyada yasadigim icin resimdekini kullaniyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Japon Nane Yagi
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2022, 01:17:00 »
Deneyim yok kafanın rahatlaması güzel
Ferahlatır ken hafif bir yakma hissi varsa kan dolaşımını hızlandırır
Global Moderator

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2022, 08:15:00 »
Deneyim yok kafanın rahatlaması güzel
Ferahlatır ken hafif bir yakma hissi varsa kan dolaşımını hızlandırır

Kesinlikle hafifden yanma hissi olusdu, kan dolasimi hizlaniyosa böyle neden böyle bir kur uygulamiyoruz ki ?
  • Yaşınız 35

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2022, 13:45:38 »
Kesinlikle hafifden yanma hissi olusdu, kan dolasimi hizlaniyosa böyle neden böyle bir kur uygulamiyoruz ki ?

Normalde bazı şampuanların içinde kafein vardır
Kafeinde hafif yanma hissi yaratır.
Bu kan dolaşımını artırır ama normalde naneli ürünler nane bazlı ferahlatır. Ama bu kan dolaşımına ne kadar fayda saylar bunu bilemeyiz

Sen kullanıyorsun ürünü zamanla deneyimlerini yazarsın zaten konuya bizde faydalanırız
Global Moderator

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2022, 14:25:34 »
Normalde bazı şampuanların içinde kafein vardır
Kafeinde hafif yanma hissi yaratır.
Bu kan dolaşımını artırır ama normalde naneli ürünler nane bazlı ferahlatır. Ama bu kan dolaşımına ne kadar fayda saylar bunu bilemeyiz

Sen kullanıyorsun ürünü zamanla deneyimlerini yazarsın zaten konuya bizde faydalanırız

Alpecin C1 sampuani kullaniyorun, kafein icerikli bir sampuan. onu saclara sürüp beklettikden sonra hafif bir yanma degilde ferahlatma hissi olusuyo. simdi bu nane yaygi ile yaptigimda bu ferahlatma hissi iki üc kati olusdu. denemekde fayda var, saclari hepden dökmesin de :)
  • Yaşınız 35

Facebook Twitter Instagram