Gönderen Konu: Asmed B grubu mu? Yoksa 25-35 bin tl arasına eken ekimciler mi?  (Okunma sayısı 4851 defa)

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
     5-6 sene önce 4 bin greftlik ekim yaptırmıştım. finasterid de kullanıyordum. Beni tatmin eden bir sonuç almıştım. Daha sonra finansteridi kullanmayı bıraktım en az 3 sene oluyor tabi doğal olarak saçlarda formunu kaybetti eski saçlarımdan dökülmeler oldu. Sonuç olarak bu durum 2. ekimi düşünmeme neden oldu.
     İlk ekimimi yaptırırken Asmed fiyat olarak diğer düşündüğüm yerlerin 3-4 katıydı. Bütçe olarakta benim için imkansızdı. O yüzden kendimce forumdan sonuçları takip edip fiyat performans değerlendirmesi yapıp ekimi mi yaptırdım.
     Bu aralar 2. ekim kararı alınca fiyatlara baktığımda greft sayılarında çok yukarılara çıkmazsam Asmed diğer 20-30 bin tl lik yerlere göre 2 kat gibi kalıyor fiyat olarak buda beni kararsızlığa düşürdü.
     Benim gibi kararsızlık yaşayanlar olabileceği düşüncesiyle konu açmak, sizlerden fikir almak istedim.

emekli kel

• Hero Member
 nereye ektiriyorsan ektir bence a grubu olmalı.orta fiyatada sitede iyi eken yerler var.asmed b nin patlamıştı ekimleri şimdiki b grubunu bilmiom ama ben a dan sasmam bir yerde bir sürü ekip varsa.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Asmed imkanın varsa Asmed’den şaşma
Global Moderator

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
nereye ektiriyorsan ektir bence a grubu olmalı.orta fiyatada sitede iyi eken yerler var.asmed b nin patlamıştı ekimleri şimdiki b grubunu bilmiom ama ben a dan sasmam bir yerde bir sürü ekip varsa.

Teşekkür ederim kardeşim yorumun için foruma bayadır girmiyordum. Filtreleyip bakıyorum sonuçlara en çok Asmed, Serkan Aygın, Asuman Hair ın sonuçları hoşuma gitti.

Asmed A grubu 3 euro beni aşıyor. B grubunda da 3 bin greft in üstü imkansız gibi benim için fiyat olarak. Diğer yerlerde belki çıkarsa 4 bin belki biraz üstü greftlik bir ekim olabilir.

Diğer yerlerden ençok Serkan AYGIN ve AsumanHair ın sonuçları beni cezbetti.;
 *Sanırım Serkan AYGIN DHİ ekimleri yapıyor. ilk ekimimde dhi'ydi bir arkadaş dhi de greftler zarar görebiliyor. zarar görenlerde cılız çıkabiliyor demişti ekimime yaptığı yorumda. finasteridi bıraktıktan sonra bakıyorum ekimime harbiden doğru olabilir önde cılız cılız saçlar var uzamıyorda. Ekimciye göre değişebilir tabi ama bu durum bende bir soru işareti oluşturdu. Birçok ekibi var sanırım serkan beyin forumda da çok iyi sonuçlar olduğu gibi bence pekte iyi olmayan sonuçlarına da rastladım, dhi de olunca biraz şansa bırakmış olucam gibi geliyor bi yandan. Ama doktor olması ve sonuçtan memnun olmazsak revize yapması artısı.
 *Asuman hair da yöntem olarak aklıma yatıyor ve sonuçlarında da iyi ekim oranı daha yüksek gibi geldi bana. fakat onun da doktor olmaması ve ekim sonrası görüntüde greftleri biraz asker gibi dizmesi pek hoşuma gitmedi.(sonuç alındıktan sonra belli olmuyor ama)

Kararsızlıklarım bunlar 3üne de fotoları attım. dönüşleri bekliyorum. Böyle konuşarak istişare yaparakta daha doğru karar verebileceğimi düşünüyorum. Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saydığınız saç ekim merkezleri çok başarılı
Hepsi Ama asmed çok bambaşka bir dünya saç ekiminde imkan varsa tercih asmed olmalı
Yoksa diğer iki en iyi merkezlerden olanları da yazmışsınız zaten

Donör bölgenin manuel alınmasıda ileriye dönük saç dökülmesine karşı çok avantajlı Asmed alımları ekim sıklığı saç yönleri çok iyi

Diğer merkezlerde çok iyi başarılı fiyatlarına göre üstün sonuç alan merkezler ama dediğim gibi Asmed ayrı bir kulvar imkan varsa.

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
Asmed A grubu paketini yaptırabiliyorsanız yaptırın; yoksa alternatif ekim merkezi düşünün bence
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

emekli kel

• Hero Member
 asumanın yuzdesi içlerinde en yuksek olan.asker ekim içine siniyorsa git.dediğin gibi çıkınca normal duruyor doğallığı ne iyi ne kotu.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saydığınız saç ekim merkezleri çok başarılı
Hepsi Ama asmed çok bambaşka bir dünya saç ekiminde imkan varsa tercih asmed olmalı
Yoksa diğer iki en iyi merkezlerden olanları da yazmışsınız zaten

Donör bölgenin manuel alınmasıda ileriye dönük saç dökülmesine karşı çok avantajlı Asmed alımları ekim sıklığı saç yönleri çok iyi

Diğer merkezlerde çok iyi başarılı fiyatlarına göre üstün sonuç alan merkezler ama dediğim gibi Asmed ayrı bir kulvar imkan varsa.

Manuel alım çok büyük artı benim için mikromotor tırsıtıyor beni manuelde sanki daha az bi alım yapılmış gibi duruyor. Asmedden asumanhair'dan gönderdiğim fotolara cevap geldi. asmed ön ve orta bölgeye 3000-3500 greftlik bir ekim gibi plan göndermiş. Verteks plan dışı kalmış verteksimde baya açık ilk ekim de 750 civarı bir ekim yapıldı vertekse. Asumanhair da 4000-4500 greftlik bir ekim planlamış onlarda vertekse az miktar yaparız demiş.

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçın şuanki durumu bu 4 bin greftlik dhi ekim yapılmıştı bunun aşayukarı 1000 tanesi verteks ve şakaklara ekilmiştir. Eski saçlarımdan neredeyse hiç kalmamıştır. 3000-3500 yeterli olur mu? 4000-4500 greft çıkmak gerekir mi?
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2022, 11:29:51 Gönderen: Murat.48 »

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
.
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2022, 11:25:14 Gönderen: Murat.48 »

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Asmed B grubu mu? Yoksa 25-35 bin tl arasına eken ekimciler mi?
« Yanıtla #10 : 07 Ekim 2022, 11:34:41 »
 tepede one gore 2 kat fazla greft gider.doneri yakalamak için.tepe arkaya doğru açık değilse sakalda alan yere bak.esma serkanın 3 ekimli bir örneği var sitede gerci onun saçları kalın ama.saç sakal sağlam girişcek bir yere bak.

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Ekim 2022, 14:53:43 »
tepede one gore 2 kat fazla greft gider.doneri yakalamak için.tepe arkaya doğru açık değilse sakalda alan yere bak.esma serkanın 3 ekimli bir örneği var sitede gerci onun saçları kalın ama.saç sakal sağlam girişcek bir yere bak.

Bende 2017 de esma hanıma yaptırmıştım ekimimi siz diyince sonuçlara baktım biraz detaylı. karar vermemde yardımcı olan bi sonuç vardı arkadaş güncellemiş durumu cansızlaştı saçlar demiş 2. ekimi düşünüyormuş oda. acaba ekilen saçlar da dökülme sürecine giriyor mu ki hani dökülmüyordu bunlar.  :-\
Benim önler çok sık olmadı ekimden sonrada hiç ama bi sonuçlarını gördüm efsane tutmuş önler anlamadım ben bu durumu
Ekimden sonraki kabuklar döküldükten sonra böyleydi. Sanki çokta ence telli değil saç tellerim olandan cansız çıkmış sanki

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Ekim 2022, 15:32:14 »
En iyi halleri de böyleydi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 07 Ekim 2022, 18:34:07 »
 arkadaki suresi kadar yasarlar.alınırken dikkat edilmeli ekimci 4 kat buyuk gosteren gozluk takıo sağlamları tercih etmeli

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Ekim 2022, 22:58:00 »
Sen saçlarını güçlendirmeden ekime girersen bu var olanlar dökülür gene hüsran olabilir incelme ve dökülme devam ediyor çünkü
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram