Gönderen Konu: Dünyadaki En İyi Ekimciler  (Okunma sayısı 1102 defa)

Zeljzko_60

• Yeni üye
  • *
Dünyadaki En İyi Ekimciler
« : 27 Şubat 2021, 22:24:04 »
Üklemizde, sağlık turizminde saç ekimi herhalde 1. sıradadır. Dünyada bu konuda baya popüleriz. Ülkemizde iyi ekimciler var. Benim merak ettiğim bu işi yurt dışında bizden daha iyi yapan klinikler var mı ? Biraz araştırdım ama İngilizcem zayıf olduğu için yabancı forumları çok araştıramadım.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Dünyadaki En İyi Ekimciler
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2021, 22:41:56 »
 alvi armani_ lorenzo _   hasson
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2021, 23:14:42 »
Üklemizde, sağlık turizminde saç ekimi herhalde 1. sıradadır. Dünyada bu konuda baya popüleriz. Ülkemizde iyi ekimciler var. Benim merak ettiğim bu işi yurt dışında bizden daha iyi yapan klinikler var mı ? Biraz araştırdım ama İngilizcem zayıf olduğu için yabancı forumları çok araştıramadım.
ucuz diye meşhuruz, parası olan adam türkiye'ye gelmiyor.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2021, 00:48:40 »
ucuz diye meşhuruz, parası olan adam türkiye'ye gelmiyor.

Türkiye’deki her ekimci dünyanın en iyi 1.ekim merkezi.. ben hiç en iyi 2. Merkez duymadım görmedim

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2021, 01:14:01 »
madridde öyle ekim yapıyorlar ki aklın hayalin durur

Zeljzko_60

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2021, 03:21:46 »
madridde öyle ekim yapıyorlar ki aklın hayalin durur
Hocam juan couto nun ekimlerinden bahsediyosanız, YouTube da sonuçlarını incelemiştim gerçekten inanılmaz sonuçlar vardı.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2021, 04:07:16 »
Bu couto acaba kaç paraya ekiyor çok merak ediyorum. Greft başı kaç Euro..

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 28 Şubat 2021, 05:03:43 »
O madridteki ekim merkezi kel adamı bile saçlı görünüme kavuşturuyor  demekki çok az fire veriyor

Kel Bezos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 28 Şubat 2021, 11:53:11 »
juan couto'ya bugün randevu almak isterseniz en erken 3-4 yıl sonraya randevu alabiliyorsunuz o da belki.... adam hem yoğun hem de çizgiyi çekip kahve içmeye gitmiyor kendisi işin başında. pahalıdır tabi hele bizim için euro 9 tl.   en az 500 bine patlar..
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2021, 11:59:55 Gönderen: Kel Bezos »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Şubat 2021, 12:25:55 »
juan couto'ya bugün randevu almak isterseniz en erken 3-4 yıl sonraya randevu alabiliyorsunuz o da belki.... adam hem yoğun hem de çizgiyi çekip kahve içmeye gitmiyor kendisi işin başında. pahalıdır tabi hele bizim için euro 9 tl.   en az 500 bine patlar..

Bizimkilerde çizgi çizip kahve içmeye gitmiyor haksızlık etmeyin. Bizimkiler çizgi çizip diğerine çizgiye gidiyor.. çizgiden çizgiye koşuyorlar:) günde 10-15 çiZgi çizen hekim tanıyorum .. dünyanın en iyi ekimcilerini bilmem ama çizgicileri bizde bu net..

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 28 Şubat 2021, 13:45:31 »
dr wong muttalip keser

L0WE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 28 Şubat 2021, 15:24:20 »
Bizimkilere bu parayı versek onların yaptığının 2 katını yaparlar idda ediyorum eve gelip tedavi bile uygularlar nedir bu bizdeki yabancı seviciliği anlamış değilim tamam eleştirelim ama muadilleriyle bakalım hangileri daha iyi
  • Yaşınız 32

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 28 Şubat 2021, 15:54:35 »
Bizimkilere bu parayı versek onların yaptığının 2 katını yaparlar idda ediyorum eve gelip tedavi bile uygularlar nedir bu bizdeki yabancı seviciliği anlamış değilim tamam eleştirelim ama muadilleriyle bakalım hangileri daha iyi

Yabancılar diye tabir ettiğimiz ülkedeki bahsi geçen merkezler bu işi hakkıyla , olması gerektiği  disiplini ile yaptığı için olabilir mi bu yabancı sevgisi.
Burada 15000 liralık sac ekiminin 6-7 asqari Maas olduğu düşünülür ise bu merkezlerde de ekimler 6-7 asqari maaş. Yani aslında muadil.. cuanto aldığı orayı gelip Türkiye’de yemiyor o ülkede harcıyor:)

L0WE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 28 Şubat 2021, 17:03:13 »
Ülkemizde kendini kanıtlamış saygın güvenilir disiplinli merkezleri ve onların şu meşhur bilemem kaç yüzbin tl ve 2-3 yıl bekleme yapanları karşılaştırın kastettiğim merdiven altı ksap yerler değil  biz Keller (yada vatandaşlar yada hastalar) ekimcilere gittiğimizde neresi ucuz daha erken ekecek ona bakıyoruz standartları aramıyoruz Yabancı sevgisi  yanlış ifade gibi oldu ksura bakmayın maksadım kötü değil .
Benim  düşünceme göre bizim ülkemiz onlar için velinimet 6-7 maaşla  gelir kral gibi tatilini yapar saç ekiminide üstüne yapar gider
Aynı şeyi bizim için söyleyemicem kur farkı ve vizeler vb şeyler yüzünden. Bu şeyler olmasada kendi ülkemi tercih ederim
Asıl konuya dönüp En iyi Ekimciler bizde diyorum

« Son Düzenleme: 28 Şubat 2021, 19:28:50 Gönderen: L0WE »
  • Yaşınız 32

ax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Şubat 2021, 17:20:18 »
En iyi ekimci olmanın yolu bilgiden geçiyor.adamların sonuçları daha iyiyse demek ki bildikleri bir şey var.bizimkilerin gidip işi ögrenip uygulaması lazım.bunun yolu varmıdır bilmiyorum ama keşke olsa.yazik sokakta bilgi eksikliği yüzünden kötü sonuç almış binlerce insan var.

Facebook Twitter Instagram