Gönderen Konu: Asmed B grubu hakkındaki düşünceleriniz  (Okunma sayısı 1586 defa)

Robert

• Hero Member
Asmed B grubu hakkındaki düşünceleriniz
« : 23 Eylül 2021, 14:44:33 »
Merhaba arkadaşlar Asmed B grubu hakkındaki fikirlerinizi gerçek anlamda merak ediyorum.Asmedle gorusme halindeyim.Forumda Asmed B ekimlerine pek rastlamadım.Birkac tanesine rastladım istenilen seviyede değildi.Koray hocanın tek başına yaptığı ekimler muhteşem ancak Asmed B için bir sonuca ulaşamadım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Asmed B grubu hakkındaki düşünceleriniz
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2021, 16:57:22 »
Gayet başarılı gidebileceğin en iyi merkez
Ama konuyu yanlış yere açmışsın lütfen doğru bölüme konu aç açmadan önce bakarak
Global Moderator

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2021, 17:17:57 »
Gayet başarılı gidebileceğin en iyi merkez
Ama konuyu yanlış yere açmışsın lütfen doğru bölüme konu aç açmadan önce bakarak
Ben hep orda açtığım için dalginlikla olmuş kusira bakma hintell seni de yoruyoruz asmed B nin ekimleri hakkında olumsuz bir fikrin var mı ozellikle forumda aktif ve süreci istenildiği gibi gitmeyen ekimleri hakkında

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2021, 12:21:41 »
Olumsuz bir fikrim olamaz çünkü bir saç ekimini en incr ayrımtısına kadar başarılı şekilde yapan bana göre tek merkez tabi olumsuz sonuçlar her merkezin vardır bu işin doğasında var ama işlerini çok üst seviye kalite yapan ve çok üst düzey başarılı sonuçları var ben tercih ederim kısaca başka yere ektirmem zaten ekim yaptıracak olsam tekrar :) karar senin
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2021, 13:10:06 »
Genel de insanlar Asmed'in ekibine ya da direkt olarak Koray Hocaya ekim yaptırıyorlar. Asmed'in kalitesi aynı zaten ben gittiğimde gördüm, Dilek Hanımla da konuştum ve sonuçları da gözlemledim genelde kalite hep aynı. Koray Hocanın bu işte bir tecrübesi var. İmkan varsa Koray Hocanın planlamalarda olması daha iyi olur, yoksa da süreç adına sorun olmaz. Sonuçta merkez Asmed, kalite aynı.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2021, 17:18:40 »
Genel de insanlar Asmed'in ekibine ya da direkt olarak Koray Hocaya ekim yaptırıyorlar. Asmed'in kalitesi aynı zaten ben gittiğimde gördüm, Dilek Hanımla da konuştum ve sonuçları da gözlemledim genelde kalite hep aynı. Koray Hocanın bu işte bir tecrübesi var. İmkan varsa Koray Hocanın planlamalarda olması daha iyi olur, yoksa da süreç adına sorun olmaz. Sonuçta merkez Asmed, kalite aynı.
Olumsuz bir fikrim olamaz çünkü bir saç ekimini en incr ayrımtısına kadar başarılı şekilde yapan bana göre tek merkez tabi olumsuz sonuçlar her merkezin vardır bu işin doğasında var ama işlerini çok üst seviye kalite yapan ve çok üst düzey başarılı sonuçları var ben tercih ederim kısaca başka yere ektirmem zaten ekim yaptıracak olsam tekrar :) karar senin
Koray hoca ve ekibine gözüm kapalı giderim ancak burada son zamanlarda olumsuz yorumlar gördüm Asmed muhteşem bir fırsat saç ekimi sadece estetik değil psikoljik sosyal açıdan da göz önünde bulundurulmalı ben de biraz daha sıkıştırıp oraya gitmeye çalışacağım Koray hocayı canlı görmek bile heyecan verici :)

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2021, 18:00:38 »
Asmed b grubunda Ekim fiyatı nasıl ?
  • Ekim Tarihi: 30 ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2021, 22:46:08 »
Asmed b grubunda Ekim fiyatı nasıl ?
en son greft başına 1.9 euro'ydu ve kuru da sabitlemişlerdi. Son durum hakkında hiçbir fikrim yok. Bu arada Koray Erdoğan'ın saç ekimlerine yabancı forum sitelerinde sıklıkla rastlayabilirsiniz. Öğrendiğim başka bir şey işe iyi bir saç çizgisi istiyorsanız sonuca göre bir sıklaştırma işlemi ile çok iyi sonuçlar elde ediyorsunuz. %70 memnuniyetinizi %200 yapıyor :)
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Facebook Twitter Instagram