Gönderen Konu: Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Köpük 70 ml hakkındaki düşünceleriniz ?  (Okunma sayısı 2236 defa)

NoBald

• Yeni üye
  • *
Bu ürün hakkındaki düşünceleriniz neler? Sanırım yeni çıkmış ve fiyatı 120 tl falan hepsiburada sitesinde.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:
Kalıtsal saç dökülmesini azaltır ve saç yapısını güçlendirir. pH 5.5, saçlı deri asit örtüsünün doğal bariyer işlevini destekler ve saç yapısının korunmasına yardımcı olur. Saç Büyümesini ve yoğunluğunu arttırır. Redensyl ™, NHE ve kafein içeren kompleki sayesinde saç derisindeki dolaşımı canlandırıp, saç köklerine besin maddeleri ve oksijen sağlar. Hem kadın hem erkek kullanımı için uygundur. Dermatolojik / klinik olarak test edilmiştir. Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ile birlikte kullanılması önerilir.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
 Ben bu sebametin hicbirseyine guvenmiyorum  aynen folixir gibi sampaunıda urettiler kopugunude  biraz fazla abartıyorlar bence.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Şuanda satışı yok 1 hafta öncesine kadar hepsiburadada satılıyodu şuanda yok instagramdan sordum merkeze sorucaklarını söylediler ama geri dönüş yapmadılar

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
İcerisindeki güvendikleri şeyde redensly. Papilla hücrelerini etkinlestiriyo bir de cafein var

Mac Dean

• Jr. Member
  • **
Fiyatı ne kadar acaba genelde sebamed ürünlerinin fiyatı biraz uçuk oluyor

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Fiyatı ne kadar acaba genelde sebamed ürünlerinin fiyatı biraz uçuk oluyor
110 mu 120 mi neydi o civarlarda bişeydi

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
sebamed ürünlerine nedense yıllardır hiç alışamadım .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Bu arada şuan baktın ürün gelmiş koymuşlar tekrardan 120 tl.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Bir kutu 3 aylık kullanım için diyo bence fiyatına göre çok uygun yani aylık 40 liraya denk geliyo ama etki eder mi orasını bilemicem sebamed yanlış hatırlamıyosam alman markası yani herhangi bir marka değil kullanıp görmek lazım

Mehmetali32

• Hero Member
Bir kutu 3 aylık kullanım için diyo bence fiyatına göre çok uygun yani aylık 40 liraya denk geliyo ama etki eder mi orasını bilemicem sebamed yanlış hatırlamıyosam alman markası yani herhangi bir marka değil kullanıp görmek lazım
  8 ay kullandım ilk cıktıgında  hemen gittim aldım ama bana hic yaramamstı sacı  iki gunde yumusayor bebek sacı gibi oluyordu sacım   ama kullanın tabi ancak o zaman anlarsınız  ben 8 ay kullanmıstım  tavsiyem bioxin urunlerini kullanman gercekten kaliteli .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
  8 ay kullandım ilk cıktıgında  hemen gittim aldım ama bana hic yaramamstı sacı  iki gunde yumusayor bebek sacı gibi oluyordu sacım   ama kullanın tabi ancak o zaman anlarsınız  ben 8 ay kullanmıstım  tavsiyem bioxin urunlerini kullanman gercekten kaliteli .
Sonunda kullanan biri baya merak etmiştim ama kullanıcı bulamadım doğru düzgün. Memnun kalmama nedeniniz nedir ben dökülmeleri azaltmak için istiyodum dün trichos losyona başladım ama bu aklımda kalmadı değil

Mehmetali32

• Hero Member
Sonunda kullanan biri baya merak etmiştim ama kullanıcı bulamadım doğru düzgün. Memnun kalmama nedeniniz nedir ben dökülmeleri azaltmak için istiyodum dün trichos losyona başladım ama bu aklımda kalmadı değil
   ben begenmiyorum  kullandıgım zamanlarda sac takıntım baslamıstı  neden diyeceksin cunku benim saclarımı cok erken yaglandıryordu her gun yıkıyordum sacı  daha sen dusun   bunu kesen headen shoulders cliich strenght oldu   nemli ve saclarda ince gorunum o kalınlıgı hissetmiyordum sacımda  ve isin kotusu sacıma ilac kullanmaya baslamamı bu sampuandan sonraya borcluyum  ozamanlar insanlara su anda onerdigim takıntı olmayın surecini bende yasamıstım .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
   ben begenmiyorum  kullandıgım zamanlarda sac takıntım baslamıstı  neden diyeceksin cunku benim saclarımı cok erken yaglandıryordu her gun yıkıyordum sacı  daha sen dusun   bunu kesen headen shoulders cliich strenght oldu   nemli ve saclarda ince gorunum o kalınlıgı hissetmiyordum sacımda  ve isin kotusu sacıma ilac kullanmaya baslamamı bu sampuandan sonraya borcluyum  ozamanlar insanlara su anda onerdigim takıntı olmayın surecini bende yasamıstım .
Tamamdır hocam teşekkürler

Spencer

• Hero Member

Hocam trichos losyona başladıysan en azından 5-6 ay sadece onu kullan, iki ürün birden kullandığında olumlu etki olursa hangisinin bu etkiyi verdiğini anlayamazsın tek ürün kullanırsan daha tarafsız bir gözlem olur. Üstelik saçın fazlarını iki losyonla allak bullak edersin. Sadece trichosla devam et ve bizi de bilgilendir.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Hocam trichos losyona başladıysan en azından 5-6 ay sadece onu kullan, iki ürün birden kullandığında olumlu etki olursa hangisinin bu etkiyi verdiğini anlayamazsın tek ürün kullanırsan daha tarafsız bir gözlem olur. Üstelik saçın fazlarını iki losyonla allak bullak edersin. Sadece trichosla devam et ve bizi de bilgilendir.
Bilgilendiricem hocam hem benim saçım çok çok fazla dökülüyo o yüzden etki edip etmediğini farkedebilirim diye düşünüyorum. Eğer kayda değer bir değişiklik hissedersem yazarım ama 3 ay kullanıp yeni bir konu açıp öyle yazmayı düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram